Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Туры, трансферы и попутчики > Коммерческие туры > Доломиты-декабрь, февраль, март
Коммерческие туры предложения турфирм


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.12.2022, 05:49   #81 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Hensem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
Доброго дня. Вибачаюсь, що пишу в цій гілці, дуже не хочу плодити нові, а тут здається, що є професіонали по Італії і можуть дати поради. Плануємо з жінкою поїхати до Італії катнути цієї зими, передивився багато сайтів з описами курортів і здається, що остаточно вибрав район Валь-Гардена. Якщо піти далі,передивився кілька відгуків на тему де краще обирати містечко для оренди житла,щоб були кращі підйомники для початку дня та щоб місто було привабливе для молоді, щоб увечері щось працювало,можна було сходити до ресторану,просто погуляти красивими вулицями і може пощастити знайти якесь Apres-ski. З району Ортезеї, Санта Крістіна та Сельва-Ді-Валь Гардена народ пише, що краще останній варіант, тому що містечко більше,більше варіантів де провести вечір і з ранку починати з підйомника з цього міста краще.
Цікаво що тут можуть порекомендувати експерти, де є сенс шукати житло? Я бачу, що тут Skyclub планує їхати до Канацеї. Чим краще це місто?

І друге питання. Літимо приблизно на 5-6 днів катання. Порекомендуйте будь ласка де найкраще катати,які траси більш цікаві? Планую швидше за все брати скіпаси Superski і якщо я зрозувів правильно, по цим скіпасам можу їздити до інших курортів. Куди є сенс ще поїхати катнути?
Та питання про березень місяць.Так виходить, що можемо поїхати тількі в районі 9го березня(ціна квитків та час виліту та прильоту випадає найкраще ), Звичайно я розумію, що в горах погода - то лотерея, але якщо взяти з історії, у березні там ще холодно? Є шанс що буде сніг, а не глина з камінням? Дуже дякую,якщо зможете відповісти на мої питання.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 13:41   #82 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Hensem Переглянути коментар
Цікаво що тут можуть порекомендувати експерти, де є сенс шукати житло? Я бачу, що тут Skyclub планує їхати до Канацеї. Чим краще це місто?

.
Доброго!
Я взагалі не експерт по тусовках, зеро, бо стартую на віитягу у 8.30, а фінішую у 5.00. І ввечері вже кожен нормальний лижник вже трупень, тому або у номері, або з , залежно від того, на що лишилось натхнення
Про каталку.
Чому саме Канацеї? Дуже просто. Це південь. Там весь день сонечко, навіть у грудні.
Валь Гардена прикрита від сонця Сассолунгой і там некомфортно вранці та ввечері, навіть у березні, бо тінь. Там в цілому дорожче житло та більше людей на трасах, іноді просто мурашник. Але трас багато.
Канацеї -ідеально для старту та фінішу дня. Там схил червно-синій, завширшки 1 км і сам схил, сніг, дивиться на захід -там суперово вранці і схил ідаельний навіть ввечрі у квітні-приємно докатувати.
Звідти прикольно за годину доїхати або на Сассолунго(червоні, чорні)-Валь Гардену і пішов на кільце Селла Ронди, або на Араббу(чорні), в березні там тінь та зимовий сніг.

В мене забронені апарти на 11-18 березня, я буду там на автівці, а може і на бусі. Є місця у постійних апартах, велкам

Давати поради, де кращє кататись треба в залежності від того, як ви катаєте, та що вам більше заходить. Мені заходить мандрівка по Селла Ронді с паузами на тих склонах, що саме в цей день у кращому стані.

Добавлено через 5 минут

По снігу -навіть у кінці березня там чудова каталка, а каміння і глини не буває, як явища. якщо десь вилізе, то той схил просто закриють, бо багато інших є. і там 4 долини і буває так, що десь туман, а десь сонечко, для цого є вебки.
наприклад, Валь ді Фасса(Канацеї)
Webcams Val di Fassa | Dolomiti Superski | Dolomiti Superski

Добавлено через 8 минут

Куди щє поїхати, після Валь Гардени чи Канацей?
Моя особиста думка -після 600км Селли Ронда має сенс іхати тільки у Кортіну і не стільки заради каталки, бо там витяги розкидані і треба переїзжати, а заради крєвидів- вони там фантастичні.
Кронплац мені взагалі не зайшов -це дуже великий пупс посеред нічого а ля ТРОСТЯН і там дуже багато людей, туди тільки у школу катати між палок, крєвиди слабенькі, переїзд довгий. Траси ок, але дах не зриває.

Востаннє редагував Skyclub: 02.12.2022 о 15:27.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 14:59   #83 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Hensem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
Дякую за відповідь. Я думав прилитіти 9го і зразу поїхати у гори до 16го,а потім спуститися до Венеції та відпочити там 1.5 дня перед політом назад. Як варіант з 9 по 11 завіснути в Вінеції а потім каталка.
Що по грошам на двох та які умови житла? Це окремо житло чи з кимось ділити?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 15:35   #84 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Зазвичай всі здають житло з суботи по суботу. Це ще високий сезон, по грошах - житло від 300-350 ойро з людини, залежно від розміщення, це вже треба обговорювати у приватних, можно жити окремо, можна у блоці, різні умови різна ціна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 15:50   #85 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Hensem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
@Skyclub ,я питаюсь у вас,ви кажете у вас є вільне житло на 2ох людей. Цікаво шо це за житло в яки умови.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 16:05   #86 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
+380961401236 тел та любий месенжер, розповім все докладно, пишіть або набирайте
Зараз є 2 блоки на 2-4, та 4-7 чол. 2-4 забронений, я там поки що один
У 2-4 можна жити удвох, утрьох, або четверо. Можна перебронити на 4-7 місць, З підтримкою моїм авто, обо ні. З моїм прокатом або ні. З моїм супроводом, або ні. з роботою їнструктора, або ні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2022, 16:45   #87 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Hensem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
@Skyclub ,написав в телегу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2022, 14:42   #88 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ранок у Доломітових Альпах, перша фотка -просто з вікна готелю, під філіжанку кави. Так неочікуванно виглядає група Сассолунго з Поцца ді Фасса. Під тими стінами ми і катаємо, але ввечері сонце так фарбує сусідні гори.
А поруч ховається група Катіначчо-Розенгартен, але з готелю її не видно. От як би хтось прокинувся раніше, та прогулявся б 10 хвилин, то всі побачили б цю красу.
Може вже після Різдва.
Є місця в тур у Доломіти на березень.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_012_b.jpg
Переглядів: 54
Розмір:  633,0 КБ
ID:	46648  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_009_b.jpg
Переглядів: 47
Розмір:  619,9 КБ
ID:	46649  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_002_b.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  493,5 КБ
ID:	46658  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_003_b.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  602,5 КБ
ID:	46659  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_005_b.jpg
Переглядів: 41
Розмір:  701,5 КБ
ID:	46660  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_006_b.jpg
Переглядів: 41
Розмір:  681,9 КБ
ID:	46661  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_007_b.jpg
Переглядів: 40
Розмір:  722,4 КБ
ID:	46662  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_008_b.jpg
Переглядів: 36
Розмір:  417,1 КБ
ID:	46663  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_010_b.jpg
Переглядів: 37
Розмір:  503,8 КБ
ID:	46664  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221214_093629.jpg
Переглядів: 47
Розмір:  3,81 МБ
ID:	46665  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_001_b.jpg
Переглядів: 53
Розмір:  396,2 КБ
ID:	46666  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221211_221333.jpg
Переглядів: 56
Розмір:  7,02 МБ
ID:	46667  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2022, 11:23   #89 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, привітай Томаса з ДН від нас )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2023, 10:14   #90 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Для тих, хто готує санчата влітку, або навесні. Запрошую!

Я вже забронив собі житло у казкових Доломітах на початку наступного сезона у постійному місці, поки що можна добронити по гуманних цінах.

Доломіти Суперскі-найбільша зона каталки у світі , але є нюанси - схили дуже різні по цікавості, стану та кількості людей . За 2 десятки виїздів я ті нюанси добре вивчив

09.12.2023-16.12.2023 -маю 2 місця, початок сезона-найнижчі ціни, можна добронити, поки що. Це найкрасивіший час(якщо ви єстет), зимовий сніг, нема людей на схилах, все працює

23.12.2023-30.12.2023 -можу швидко добронити, Різдво-пік сезону, шалений попит, але майже без совків на схиалах

06.01.2024-13.01.2024 -середній сезон, маю 2 місця, ідеальна каталка, зазвичай мало людей на схилах, можна добронити житло

23-30 березня -дитячі канікули, низькі ціни, мало людей, все працює, сніг зазвичай весняний -від бетона вранці до болота ввечері(треба знати схили), цього разу було навіть 3 паудер дея

Під замовлення -інші дати.

Я поїїду з Німеччини на легковику або бусі 9 місць. Тобто маю від 3 до 5 вільних місць, забираю у Дортмунді-авіа-повна шара, або у Мемінгені, Мюнжені, Інсбруку, Больцано.

Додатково
-прокат вдвічі дешевше, ніж на місці
-навчання -або по класиці та декоративному карвінгу, або по методиці Томаса Марніца-це трохи ламає мозок(також для єстетів )

Хто хоче дешевше-треба просто ЗАРАЗ, бо по нормальних цінах житло вже бронюється постійними групами, наши брати поляки-вони скрізь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05269622 (63%)13 (37%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125264202250642658 (62%)1417 (33%)187 (4%)