Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Красия > Красия сезон 2016
Красия отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.03.2016, 09:13   #101 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Paradox
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: NS Heritage , SP Mountain , Deeluxe ID
А на Драгобраті тим часом під два метра снігу.
І це лакмусова бумажка не тільки всього що відбувається на Красії, а й всього, що відбувається в міністерстві молоді і спорту, та і загалом у всіх інших "жирних" державних структурах.
  Share with Facebook
Старий 15.03.2016, 12:35   #102 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для HoppeR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Kastle BMX88, FT classic
Цитата:
Коментар від Gojko Переглянути коментар
У руководства нет ни денег,ни желания,ни возможности относительно нормально отработать хоть один сезон.
отсутствие денег и возможностей это какой-то полный нонсенс, в эпоху когда всякие Брэнсоны и Маски запускают космические корабли...
  Share with Facebook
Старий 15.03.2016, 14:05   #103 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Gojko Переглянути коментар
.У руководства нет ни денег,ни желания,ни ...
додам від себе - ні мозгів, ні яєць.

Це стосується, як керівництва курорту, так і спорт комітету, який проводить там чемпіонат.
З керівництвом курорту все зрозуміло - був там в 2013 і бачив їхнього директора (місцеві так сказали) - бичара рідкісний. Це звичайно моя суб'єктивна думка, можу помилятися.
Керівництво федерації г/л спорту - їхні мотиви також зрозумілі. Їм пох... Бюджет "освоїли" вчасно.

До теми чемпіонату - на минулому тижні приїхав з Ясна. Вони відразу після етапу КС провели свій чемпіонат. На тій самій трасі. Чемпіонат був відкритий. Були поляки, чехи, серби, ... Всі крім наших. Питання - чому б не спробувати себе серед таких конкурентів на нормально підготовленій трасі?
  Share with Facebook
Старий 16.03.2016, 15:49   #104 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
У Мінспорту заявляють, що траса на Красії для проведення гірськолижного чемпіонату відповідала всім стандартам

Пішов за поп-корном
  Share with Facebook
Старий 16.03.2016, 20:00   #105 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
@MIC, Бан?
  Share with Facebook
Старий 16.03.2016, 20:26   #106 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Igorco Переглянути коментар
@MIC, Бан?
Бан цьому керівництву, як мінімум. Тема не пішла в бан, то нехай інші (хто можливо розглядатиме поїздку сюди) знають, що теперішні справи на горі такі, що керівництво плює з великої башти не те що на простих лижників, а навіть на спортсменів. Не секрет, що для забезпечення тренувань та змагань отримують з бюджету не одну гривню, і навіть не одну тисячу. До чого ж довела алчність?

НА КРАСІЇ НЕМА ЧОГО РОБИТИ ЛИЖНИКАМ.
КЕРІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ РОБИТЬ БЕЗЛАД НА ГОРІ.
КЕРІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ ОБМАНЮЄ ВІДПОЧИВАЮЧИХ.
КЕРІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ СТВОРЮЄ НЕБЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ НА ГІРСЬКОЛИЖНИХ СХИЛАХ КРАСІЇ.

Ну а як ще пояснити інакше. В мене на руках проплачені дні (по 90грн/день), добиратися якихось 65км і я при цьому не катаюся на Красії.
Я в стократ більше задоволення отримую, катаючися на віддаленіших місцях, нехай даже витрачаючи при цьому в 4-5 разів більше коштів.

КРАСІЇ БАН.
  Share with Facebook
Старий 17.03.2016, 11:09   #107 (посилання)
983
ЁЖ ( технобомж)
 
Аватар для 983
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Mukačevo

Снаряга: добротное старьё
"я помню, как всё начиналось" (с)
Да, я помню, ка всё начиналось, как захерачили опоры нового подъёмника прямо по линии старого бугеля, хотя более, чем реально было сдвинуть его метров на 15 вправо.

Сам подход новостройщиков с самого старта был танковым.
  Share with Facebook
Старий 17.03.2016, 13:26   #108 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gojko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic RT TI 130. Atomic FIS D2 GS 2013, Atomic FIS SL 2016 Atomic Redster S9 2019
Цитата:
Коментар від 983 Переглянути коментар
"я помню, как всё начиналось" (с)
Да, я помню, ка всё начиналось, как захерачили опоры нового подъёмника прямо по линии старого бугеля, хотя более, чем реально было сдвинуть его метров на 15 вправо.

Сам подход новостройщиков с самого старта был танковым.
Было дело.Охрана железной дороги тогда с автоматами возле креселки стояла.К сожалению это не спасло наш старый добрый ВЛ 2000.Он мешал принципиально.Нужно было чтоб в одну ночь "невідомі особи зрізали опори підйомника"....Каждый год отмечаем, насколько правильны и логичны были люди , устанавливающие бугильный и кресельный подъемники. Вот почему они тогда и при тех ЗИМАХ даже не пытались ставить бугельку ниже,туда, где удобней ?! Просто понимали очевидные вещи,наблюдали за горой годами.А новые владельцы не понимают .Думали , что пушки помогут.Помогут, только тогда,блять, купите их в нормальном количестве и качестве!!!!Или нехрен лезть было на нашу родную гору!
Сори,прорвало.Всегда старался становиться на сторону администрации ГК "Красия",ведь критиковать руководство всегда легче. А в этом году я неадекватный.
  Share with Facebook
Старий 17.03.2016, 14:11   #109 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Мне рассказывали местные, что это был обычный рейдерский захват -потому и лупили новые опоры поверх старых-чтобы выжить прежних хозяев. Новые захапали землю, а у старых был подъемник, но не было земли-документов на нее. В совке же не было нужно...
  Share with Facebook
Зачинена тема Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2016 Sheridan Буковель 1539 26.08.2016 14:26
Подобовец сезон 2016 NBomb Пилипец-Подобовец 160 09.03.2016 00:24
Красия сезон 2013 MIC Красия 233 28.04.2013 20:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)