Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Bukovel Bike Park
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.09.2018, 06:14   #201 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Я, и мои друзья зимой не катают на кресле Пилипец (
Даже знакомые сноубордисты тоже его ставят в игнор...
И цены на кресло не многим отличаются от буковеля, к сожалению..
У буковеля нет конкурентов в Украине пока
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.09.2018, 08:47   #202 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для germanec666
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: FULL TILT FIRST CHAIR 120 GRIP WALK 2021, Armada TRACER 108/180 2019
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Я, и мои друзья зимой не катают на кресле Пилипец (
Даже знакомые сноубордисты тоже его ставят в игнор...
И цены на кресло не многим отличаются от буковеля, к сожалению..
У буковеля нет конкурентов в Украине пока
если покупать в кассах, то цены в буке почти в 2 раза выше.они уже както писали, что им не очень подходят эти скидки, но они идут на встречу. рано или поздно эти акции отменят, и я посмотрю , как ты будешь восхвалять курорт №1, платя вместо 400 грн 900.

конкурентов у буковеля нет только в плане подъемников и искусственного оснежения, во всем остальном уже давно есть достойные конкуренты.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Старий 01.09.2018, 09:19   #203 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Ты а самом начале своего лыжного пути, не стоит быть категорично настроеным на опыт собеседников, тебе здесь помочь хотят мах. взять от снега.
Тебе решать и делать свои последующие шаги на встречу к познанию горных лыж

Добавлено через 4 минуты

За 900 гривен в день я катать буковель никогда не буду
И за 450 их байк парк катать тоже не буду, хотя сегодня здесь и велосипед со снарягой с собой. Включат "оксамытовый сезон" тогда пойду в кассу..

Добавлено через 6 минут

Кста Пилипец с удовольствием под прогноз но не на кресле, а на бугеле рядом, если ты не понял пред. пост про кресло
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2018, 14:48   #204 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для H.Vitalik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Fischer
Підскажіть будь ласка, чи буде працювати байк парк 8-9 вересня? А то пам'ятаю минулого року вело траси закрили досить швидко.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2018, 14:53   #205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Будет, но видимо только подъёмник 2а с подъёмника 14 сняты уже кресла (
И может ВКЛ. Оксамытовый сезон, тогда будет дешевле..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2018, 08:01   #206 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Склавши докупи прогноз погоди і анонс про закриття байкпарку , махнули в суботу в Буковель.



запаркувались на кемпінгу , вбрались в захист і покотили на 2 витяг. Витяг на 14 закрився вже давно. Всі робочі траси в ІДЕАЛЬНОМУ стані : контрнахили відновлені та вилизані . Дуже сподобалось як пофіксили ТРАСУ №1 , та що ЧОРНА, там де мільйон коріння і був трамплін , що кидав через дорогу в траншею. До трампа добудували стіл і тепер то все їдеться навіть чайниками)). Ну то я про себе .

ПРО ШКОЛУ : можна роками говорити про її необхідність чи навпаки , але розкажу то що бачив. Людина в липні придбала собі "горнік" , ми разом поїхали на бук і я розказував їй ази катання по даунхілу . За місяць часу людина купує собі Демо , йде з ним на школу. Так от - в суботу ця людина тікає від мене на всіх поворотах , їде всі деревяні тЄми і привозить мені майже 30 секунд.... я в шокі . Народ , я далеко не спортік , я самоучка який катає з 2008 року по байк-парках Криму , Карпат , Леоганг , тощо. Я сам давно бачу , що в мене затик по катанню, що мені потрібна ця школа . І тут така "подача" . Замість того щоб 10 років корячитись-самоучитись, 2 дні школи роблять з абсолютного новачка райдера по ДХ. Звичайно , що можна дого філософити , що 5700 то мегадорого .
АЛЕ , не треба забувати , що в суму входить проживання не в хостелі , а в КРЕПДЕШИН . І 3-разове харчування . Домовились , що в наступному році декілька шкіл поселимо в нас на кемпінгу . Це суттєво зібЄ ціну . Намет , то не Крепдешин.

ПРО КВИТОК : заплатили по 450 грн , витяг цього разу мотав швидко , ще до 15.00 катнули по десять разів. Могли б й більше , якби не зморились і не дощ. Тому ХЗ , дорого то чи ні .



Тому величезне дякую БуковельБайкпарк , Gravity Ukraine та всім причетним до функціонування парку та школи .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2022, 13:52   #207 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цікаво, цього літа будуть велотраси? І чи буде прокат велосипедів для даунхілу (минулого літа не було).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2024, 11:24   #208 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Igorco, працював Бук минулого сезону, ти з'ясував?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2024, 11:49   #209 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
2а працювала 14 ні
була спочатку відновлена траса синя, там багато
контр уклонів, нема стрибкових зон, ну може 2 десь.. (де катав яник) , наприкінці сезону оновили більш складну на 2а

Додано через 6 хвилин

я викладав цю трасу(синю) повністью зі всіми відрізками та уклонами
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2024, 11:52   #210 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@igrus, катньом? питання тільки в тому, де жити...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Украинские горнолыжные соревнования 2012 slavič FIS территория 83 21.11.2012 14:43
Events: Bukovel Sunny Days II. 18-24 марта 2012 waterboy Events: made in Ukraine 43 10.04.2012 14:28
MTB: Календар закордонних івентів 2012 jurabike МТБ территория 3 17.02.2012 08:39
Events: Bukovel Grand Bike Fest Sheridan Events: made in Ukraine 12 26.09.2011 16:15
Events: Bukovel DH соревы Bukovel BikeParK Events: made in Ukraine 13 24.06.2011 08:50

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)