Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Alma Mater
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.02.2010, 00:27   #71 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Irish Republican
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Dynastar Speed Course TI 2009
Шевченко, эконом. фак.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 12:09   #72 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для lubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan WaveFlex 12
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 12:32   #73 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від lubomyr Переглянути коментар
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?
1) Хороший технический ВУЗ, советовали родители и знакомые + у меня всё было гут с математикой и физикой, и толковый лицей, так что поступил легко и САМ.

2) Нет и не собираюсь. Специальность важна, но и не только она - смотри п.3

3) Набули життєвого/соціального досвіду - это больше всего. По остальным пунктам - по нулям.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 12:44   #74 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Irish Republican
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Dynastar Speed Course TI 2009
Цитата:
Коментар від lubomyr Переглянути коментар
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?
1. Керувався комбінацією особистої цікавості, інтересу до професії та майбутнім потенційним грошовим потоком. Більша частина, звісно, припадала на інтерес
2. Працюю і по спеціальності, і ні, в рамках однієї структури. Як на мене, важливість першої освіти звичайно є, але не фундаментальна.
3. Поки що можу стверджувати, що досвід отримано великий, але і часу даремно витрачено теж немало. І друзі також, небагато, але вони надійні і класні люди
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 13:05   #75 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від lubomyr Переглянути коментар
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?
1. Между 8 и 9м класом познакомился с теперь одним из своих лучших друзей. Он на год старше и поступил в 10й клас в лицей при КПИ(не тот что находится в самом КПИ). Мы с ним много общались, я тогда правда еще програмировать не умел, в отличие от него, но мне нравилось все связанное с компами. Через год поступил в тот же лицей, еще через 2 в КПИ.

2. Еще учусь .
3. Еще учусь .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 14:12   #76 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Malaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble
КПІ, ФЛ (фак-т лінгвістики)

Цитата:
Коментар від lubomyr Переглянути коментар
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?
1. хм. ну власне було чимало факторів, починаючи від думки батьків та багатьох моїх знайомих (які практично всі закінчили або й зара навчаються в КПІ) і закінчуючи моїм особистим "потягом" до цього закладу.
і хоча деякі мої знайомі скептично ставились до мого вибору (особливо через "непрофільність" обраного напряму), та і я трохи сумнівалась до останнього моменту (бо в мене була можливість за балами піти у Шеву або ж у той навіть "профільний" КНЛУ), але зараз анітрохи не шкодую:ok:

2. поживемо побачимо. мені ще рано про це судити)

3. знову ж таки казати рано, але за той невеликий проміжок часу мого навчання я значно розширила коло свого спілкування та інтересів і здобула декількох дуже гарних знайомих:ok:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2010, 15:05   #77 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012
1. В 6-м классе пошла на кружок программирования и тогда решила, что буду учиться непременно в КПИ и непременно на ФИВТе. В 8-м поступила в политехнический лицей, именно поступила и именно сама ну и потом нас так выдрессировали, что мы все поступили кто куда планировал в ВУЗы. Роль родителей тоже огромная. Особенно то как они в лицее терпели мои истерики и слёзы поначалу.
2. Подрабатываю в сфере IT. Вижу как будущее пронизано этими знаниями Думаю, что любая работа так или иначе связана с новыми технологиями. Сама специальность широкая, поэтому трудно работать не по специальности Производственные линии врядли буду автоматизировать, но кто знает. Важлыво, если это то, чего ты хотел, если это не то, чего ты хотел то оно и нэважлыво потом стае
3. Ыыы. Было всё. Друзья!!!, досвиды, интриги, скандалы, расследования, мутки, впаривания, мозговые штурмы, дедлайны, безсонные недели, когда успеваешь столько всего, что кажется, что это нереально вообще физически успеть сделать, всякие сумасшедшие приключения в общаге .. та ну всего неперечесть, потерянного времени тоже много куда же без этого это ж молодость, ё!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 23:40   #78 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для pirat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запоріжжя

Снаряга: K2 Ski Fujative + Salomon SТН 12
Цитата:
Коментар від lubomyr Переглянути коментар
У мене такі питання:

- Чим Ви керувалися, коли вибирали навчальний заклад? Порадою батьків, можливостями батьків, покликанням, престижністю-поплатністю майбутньої професії, чимось іншим?

- Чи працюєте Ви по спеціальності? Чи важливою є взагалі спеціальність вищої освіти, принаймні першої?

- Що саме дала Вам вища освіта? Набули професійного досвіду, набули життєвого/соціального досвіду, здобули друзів чи даремно витратили час?

факультет фізичного виховання Запорізького національного універсітету.

1. Керувався особистими бажаннями, батьки взагалі не лізли в вибір мого навчання. фізичне виховання--- воно хоч якось лежало до мого серця, якби не вступив би на цей фак-т, взагалі б забив на вищу освіту. Щодо престижності-- вчитель фізкультури не дуже й то престижно).

2. Ще навчаюся-- але наврядчи буду працювати вчителем, хоча сам процес навчання мені дуже подобається.

3. Не зважаючи на 2 курс набув професійного досвіду який з радістю використовую в своєму житті. Вища освіта вона вчить спілкуватися з людьми, вчить досягати своєї мети.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2010, 09:55   #79 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для lubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan WaveFlex 12
Цитата:
Коментар від pirat Переглянути коментар
Щодо престижності-- вчитель фізкультури не дуже й то престижно.
Погоджуюся.
Але "зри в корень". Є такий предмет на вашому факультеті, котрий називається Економіка Спорту. Знаю, бо моя мама викладала його у Львівському універі на аналогічному факультеті. Мені попадалися звідти деякі книжки і підручники, які я з задоволенням переглядав. Так от що я вам скажу - це СИЛА. І спеціалістів на Україні в даній області НЕМАЄ. Якби були, то не зайняли б наші спортсмени на олімпіаді почесне останнє місце. Розрахунок інвестицій та їх повернення для фітнес-центрів, схема заробітків від реклами у спорті, оптимізація використання коштів - усі ці знання просто необхідні для розвитку спорту у нашій державі. І якщо це не день сьогоднішній (до тепер нашим спорт. керівникам вистачає знання таблички ділення), то точно вже - день завтрашній. На жаль, більшість студентів в інфізі ставляться до таких предметів несерйозно. А даремно.

Успіхів тобі у навчанні!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2010, 11:53   #80 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для rus_7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: dynastar omecourse speed 05-06
Чернівецький національний університет. Юридичний факультет.

1. Хотів бути юристом, як і мої брат та батько. А юрфак ЧНУ найближчий і досить непоганий заклад був на той час.

2. Працюю по спеціальності.

3. Навчання у ВУЗі дало мені багато друзів, найнеймовірніших пригод, перший життєвий досвід, навчило азам поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях, в тому числі і екстримальних.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04168120 (80%)5 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125314125251262601 (62%)1408 (34%)186 (4%)