Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наши Туры (https://extreme.com.ua/forum/123-nashi-tury/)
-   -   Тур: Украинские дни в Ясне 2011 (https://extreme.com.ua/forum/nashi-tury/8138-ukrainskie-dni-v-yasne-2011-a.html)

Apple 14.10.2010 15:09

Ден, я давай кто свободен / свободна - лотереей?:) Вдруг они не скооперируются?

Зёбра 14.10.2010 15:10

Харе над свободными глумиться то!!!!! Ишь, парные то наши совсем разошлись то! Есть две группировки "те кто в заключении" и те что "свободны"!:ROFL:
.....и два шведа......они ваще готовы на тех и на других. У Матрикса Грека по ходу двойное гражданство, и грек и швед.

Apple 14.10.2010 15:12

Зёбра, та не! Мы ж наоборот! В заботе про Вас:) Глядишь наборот - с пользой дела:girl_in_love:

Sonianin 14.10.2010 15:15

До речі, а компонуватись вільним то як? по двоє чи по четверо?

borisimus 14.10.2010 15:15

А Зёбра так смело говорит т.к. пара у нее то уже есть (держит Алигарха в рукаве)

Rain 14.10.2010 15:18

Зі Львова їдем я і Нетка, Кучеряха, Кая, Слоун, Неон, Джолі та ін. Ми з Неткою плануємо їхати на авто. Ближче до лютого почнемо визначатись точно, але, теоретично, є 3 місця в авто та 3 місця для лиж у боксі=)))
Хто бажає - зголошуйтесь, напевно, поїдем в Ужгород, а далі вже - з ужгородськими екстрімівцями, усі разом.

Десь так...

Sheridan 14.10.2010 15:27

Рэйн, со Львова 10 человек. Ищите вторую машину.

Sonianin 14.10.2010 15:29

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 88392)
Зі Львова їдем я і Нетка, Кучеряха, Кая, Слоун, Неон, Джолі та ін. Ми з Неткою плануємо їхати на авто. Ближче до лютого почнемо визначатись точно, але, теоретично, є 3 місця в авто та 3 місця для лиж у боксі=)))
Хто бажає - зголошуйтесь, напевно, поїдем в Ужгород, а далі вже - з ужгородськими екстрімівцями, усі разом.

Десь так...

Це точно ближче вже до поїздки тре буде визначитись, може, дійсно зі Львова поїдемо машинами. :dance4:

Rain 14.10.2010 15:30

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 88393)
Рэйн, со Львова 10 человек. Ищите вторую машину.

Я только за! Это решило бы вопрос по трансферу, львовянам не надо будет тулить на поезде в Ужгород и назад.

Львовяне! У кого есть вторая машина???:D

Sonianin 14.10.2010 15:34

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 88393)
Рэйн, со Львова 10 человек. Ищите вторую машину.

От і я про те саме!
Тільки я не дуже впевнена в проходженні кордону. Здається, автобус йде окремим пасом... І якшо буде черга з легковиків, то Львів приїде пізніше %)

Добавлено через 1 минуту

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 88395)
Я только за! Это решило бы вопрос по трансферу, львовянам не надо будет тулить на поезде в Ужгород и назад.

Львовяне! У кого есть вторая машина???:D

Ех, у нас в сімї машина є, але я не можу отак одразу сказати, чи зможу її взяти на тиждень часу в березні :(

irorere 14.10.2010 15:46

Если столько народу поедет, то целину раскатают за первые 2 часа....:oops:

borisimus 14.10.2010 15:51

Цитата:

Коментар від irorere (Коментар 88400)
Если столько народу поедет, то целину раскатают за первые 2 часа....:oops:

Главное, что бы она была. А уж её то там на всех хватит :komok:

slavič 14.10.2010 15:54

Цитата:

Коментар від borisimus (Коментар 88401)
Главное, что бы она была. А уж её то там на всех хватит :komok:

Будет! :good: Вернулся вчера со словакии, видел в рожомборке на верхушках проблески снега :snezhok:
Если уж в рожомборке есть проблески то в татранской ломнице будет 100%! :beer::skiing::newschool::boarder::slalom::komok:

Rain 14.10.2010 16:21

Цитата:

Коментар від Sonianin (Коментар 88396)
От і я про те саме!
Тільки я не дуже впевнена в проходженні кордону. Здається, автобус йде окремим пасом... І якшо буде черга з легковиків, то Львів приїде пізніше %)

Не знаю, яка там ситуація на кордоні, але це легко вирішується - просто треба раніше виїхати=) і встигнути на кордон до перезмінки. Зі Львова можемо виїхати навіть вночі.

п.с. это у меня одного такое впечатление, что поездка через несколько недель?:crazy:

Добавлено через 1 минуту

нє, не так. Зі Львова можемо виїхати напередодні, ще й в Ужгороді потусити=))))

Добавлено через 45 секунд

Кая, Слоун, а ви як плануєте добиратись?

Sonianin 14.10.2010 16:28

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 88405)
Не знаю, яка там ситуація на кордоні, але це легко вирішується - просто треба раніше виїхати=) і встигнути на кордон до перезмінки. Зі Львова можемо виїхати навіть вночі.

п.с. это у меня одного такое впечатление, что поездка через несколько недель?:crazy:

Добавлено через 1 минуту

нє, не так. Зі Львова можемо виїхати напередодні, ще й в Ужгороді потусити=))))

:ok:

Так, в мене теж таке враження, шо пора діставати все лижне спорядження, бо ж скоро їхати тре!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:19.