Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Ньюскул территория > Стайл > Хочу катать ньюскул
Стайл тренировки, трюки, видео


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.02.2009, 15:38   #41 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
я на пабліках зараз катаю.... досить хороша лижа.. але незнаю де ви її тепер знайдете... тепер пабліків не випускають... але аналогічна лижа цього сезону(той самий паблік тільки розмальований по іншому ) модель EXTREME

фуджаси трохи мягші за пабліки і більш пристосовані до паркового катання.. в основному пайп... але їх теж вже не випускають... зараз замість них Silenser але особисто мене їхній дизайн не запер
Посмотри К2 линеку 2010 там есть Fujas
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Neon
Старий 10.02.2009, 15:48   #42 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
сорі профтик.... минуло сезонних аналогів KUNG FUJAS німа... а я мав наувазі... FUJATIVE... але і з нимим наплутав... в цьому сезоні аналогу німа... Silenser і в минулому і в цьому сезоні... одинакові... сорі за плутанину
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2009, 22:13   #43 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
шукаю місцевих!!! (львівських) однодумнів... шоб в суботу якшо снігу норм насипе піти в парк культури трамп насипати... і трохи поскакати ...

p.s. бо на буку ніяк..... поча збирати гроші на 1010 :wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2009, 02:16   #44 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
Лутше собирай на Boomerang. Я думаю они зачетней будут Rocker рулит, поверь мне на слово у меня 2 пары с обратным прогибом
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2009, 11:07   #45 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
Цитата:
Коментар від Powder Переглянути коментар
Лутше собирай на Boomerang. Я думаю они зачетней будут Rocker рулит, поверь мне на слово у меня 2 пары с обратным прогибом
Видел я эти водные лыжи на ИСПО. Дизайн прикольный но где на них у нас катать непонятно. К тому же если говорить о нью-скуле а не фрирайде, это не совсем те лыжи на которых нужно учиться делать трюки... особенно в наших зимних условиях. В линейке Элан есть более специальные модели для фриста и бэккантри фриста.
Что касается обратного прогиба - у Саломон в 08/09 2 модели с рокером(обратным прогибом) а в 09/10 аж 4... тенденции так сказать на лице

П.С. Снега с каждым годом всё меньше (по карйней мере у нас) а широких лыж у производителей во всевозможных вариациях всё больше
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2009, 11:26   #46 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Антоха, я в этом году поймал паудера больше чем за последние 5 лет. Даже на Буке это была фантастика. Главное, оказаться в нужном месте в нужное время и с правильными лыжами.

Фрирайд и фристайл это единственное направление в глыжах, которое не пострадало от кризиса. По остальным падение в среднем 17%. У Элана 5%

2Neon, я интуитивно чувствую, что Бумеранг прикольнее окажется, чем 1010. Ну ничо, потестишь и то и другое. Скоро. Правда Бумер в 190 росте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2009, 11:27   #47 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
мені з моїми 183 якраз норм буде ))

непринципово на шо збирати )) я так прикидую шо вони +- одинаково коштують ))) просто у Львові 20 см снігу якщо небільше... і нема з ким піти поскакати....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2009, 13:26   #48 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012
А что скажете про K2 Nancy?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2009, 17:21   #49 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
так як ніхто з лижників невідгукнувся... прийшлось шукати допормоги в рядах бордерів... і таки знайшов.. вчора побудували гікер.. і залишили його наніч шов встоявся.... зранку прийшли і порбачили картину .... кікер на 20 см нижчий... хтось по нього гуд поїздив в ночі.. поки він ще мягким був... але нічо.. пострибали і з такого... зробили цирк для всіх хтобув на схилі... а їх там було дофіга...

перших пару розминочних стрибків... і на 3 стрибку невдале приземлення на спину... після чого ледве встав... і вирішив нічого складнішого за звичайні стрибки з гребами... якщо до завтра відійду напевно підемо ще щось робити.. але спочатку добудуємо кікер... пару фот можливо викладу пізніше... але нічого оцікавого німа
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2009, 09:12   #50 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
Цитата:
Коментар від CLS Переглянути коментар
А что скажете про K2 Nancy?
Я сомниваюсь что кто то может чтото сказать про Nancy. Разве что что то из прочитаного в журналах. По моему ето теже "PE" тока облегченые
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя! waterboy Звёзды экстрима 1 25.12.2011 08:33
Events: Премьера ньюскул видео "Масленица" waterboy Events: made in Ukraine 23 17.12.2011 23:02
Ньюскул от Карамышева Sheridan Звёзды экстрима 5 19.07.2011 15:47
лижні боти фрірайд ньюскул 27-28 kazna-hto Архив Биржи 3 26.10.2010 19:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today043715345 (80%)11 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125314146251982626 (62%)1414 (33%)186 (4%)