Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Вопросы по покупке б.у. лыж
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.10.2020, 11:24   #671 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@SKIteam, именно первую серию Рэйс и тестил пару раз на буке.
Там где тупой Росси (ЛТ175см) сдался, на 17й (при счесаном под яичко склоне) Хэд (170см, -2см от роста) ехал норм. Короче бы я эту лыжу не брал. Скорее под Бук 175см Рейс про, на весь день, конечно с выбором подходящих трасс после обеда...
Когда склон был хороший, я на них Зажег по взрослому, не предохраняясь
Но блин новая лыжа и буковельская рулетка... Можно канты оторвать просто за приезд ((
Про топ совсем не буду...

Добавлено через 4 минуты

Повторюсь, увиденные 2 пары ФИС Сл Рд Хэд (19 и 20г) = обе расклеились
Купленные у представителя, не с прокатов и контор...
я остыл марке, на время.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2020, 12:00   #672 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
...походу чехи, клей не додают, и в чехии можно купить дешевле чем у нас, по RACE PRO не уточнял, но видел SPEED PRO. и попроще SLR, GSR,
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2020, 12:17   #673 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
Технологии идут вперед, а качество хромает?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 12:16   #674 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Fischer RC4 Worldcup RC Racetrack (2017). Горные лыжи 2017. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.
А що скажете про таку лижу?
Як писали вище RC але ось що цікавитьм
1) Чи не завеликий радіус 18 в 175 ростовці? Ну на мої ТТХ та рівень катання 175/95. НЕ ТОВСТИЙ Качаюсь трохи...
2) Фішер трохи по своєму називає всі лижі типу, як і Хед і тому не можу зрозуміти які аналоги цієї лижі у інших брендів. Ну наприклад Елан або Атомік. Я так думаю що це у Елана серія GSX тобто комерційний слалом гігант.
3) Тут вище писали про вимогливість ГС лиж до техніки аж так, що буде капець, то це про цю лижу чи це про наступний рівень, який називають клубний цех або по іншому Мастерс. Я там вище питав про Россі Хіро Мастерс, то думаю це про них мова була, і чи оці фішери теж такого рівня чи поблажливіші до наїздника?

Знайшов таку лижу нову за 12 тищ...

Востаннє редагував PastorMalinois: 02.10.2020 о 13:36.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 15:26   #675 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
@PastorMalinois , Сам не катал их, но по тестам, лыжа не плохая. Да и цена достойна, как для новых лыж. Посмотрите в ютубе тесты этих лыж.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 17:06   #676 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ski.maniac
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернівці

Снаряга: Atomic :)
@PastorMalinois , по прокату х-драйв (в центрі Яблуниці). до них треба заїхати і вибирати. на сайті не вся інфа. редстери там ті, що D2. в крайньому сезоні S9 брали. були різні ростовки. лижі там дійсно добре підготовлені. канти не 90 заточені. На верху 2го паркінгу теж норм, але треба грошову заставу залишати(((
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 19:34   #677 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
@PastorMalinois...если новые,+-12шт возьмите под ботинки, 170 cm на бирже продает человек с черновцов, и на олх он тоже есть, думаю договоритесь, и не морочте себе головау, а то по советам шо жену выбирать .
Head Supershape i.Speed (2019). Горные лыжи 2019. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 20:10   #678 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від SKIteam Переглянути коментар
@PastorMalinois...если новые,+-12шт возьмите под ботинки, 170 cm на бирже продает человек с черновцов, и на олх он тоже есть, думаю договоритесь, и не морочте себе головау, а то по советам шо жену выбирать .
Head Supershape i.Speed (2019). Горные лыжи 2019. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.
Нові то типу крик душі, якщо не вийде знайти норм б/у але цей варіант може викликати значні сейсмічні коливанні у сімейноій єдності, бо уже вибрана жінка жостко проти 12+- тому буду морочить голову. Ну а заразом наповнимо мою голову і форум інфою може кому допоможе
Я розумію що ставлю багато дилетантських питань ну але ж на те він форум і є, щоб питать та відповідать Тому не стримуйте себе

П.С. На його пропозицію я вже придивлявся якщо чесно але 12+ поки що не можу переступить червону лінію

Добавлено через 5 минут

Народ після зміни пошуків на рейс карви середньорадіусні пошук звузився до отаких варіантів.
Amphibio 16 Ti2 ростовка близька до 172 Elan Amphibio 16 Ti2 (2018). Горные лыжи 2018. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.

Amphibio 18 Ti2 Prototype ростовка 172
не знайшов на них багато інфиЮ тільки на Amphibio 18 Ti2 (без протип)На скіру пишуть що це інша ніж Amphibio 16 Ti2 лижа, в ній титанал якось не суцільний а фігурою вирізаний і нема 4D радіуса, який загалом там хвалять. Тобто типу кажуть лижа нова хз що воно таке, ну але є побоювання що буде попсовіша за 16 Ті2

Fischer RC4 The Curv DTX 171
Fischer RC4 The Curv DTX (2019). Горные лыжи 2019. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.
і отут про них почитав трохи Тест лыж Fischer 2019-2020 — SKI CLASS Ну і взагалі курви є курви

Völkl Deacon 74 173
Völkl Deacon 74 (2019). Горные лыжи 2019. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы. Загалом позитивні відгуки, варіативні в різних дугах, норм тримає дугу.

ще Хед irace про не про 170 але тих ніде нема б/у

Що скажете добродії?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2020, 23:12   #679 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
Да все они хороши по своему Это как в выборе автомобиля, одному суперкар, чтоб ладони потели от напряжения, другому лояльный и комфортный, но все равно мощный. Так и в лыжах. Я бы отдал предпочтение эланам 16 тi или волкам 74. В них есть и комфорт и драйв. Хотя сам являюсь поклонником волков, есть у них своя изюминка, немцы и в лыжах тоже знают толк.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2020, 19:24   #680 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Asarhaddon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Золотоноша

Снаряга: Head Advant Edge 105
Здравствуйте. У меня вопрос не совсем по теме, но не хочется плодить лишние темы.

У кого есть хоть какая-то информация по этим лыжам? Все что о них известно, это Dynastar Evasion и то, что они последние лет 9 пролежали в гараже у моего друга. Раньше на них катался то ли его дядя, то ли жена дяди, но они давно за границей.

С виду они вполне нормальные, канты не сточенные. Но хотелось бы знать хоть какую-то информацию:
- что за лыжи по оценкам и характеристикам;
- могут ли подойти начинающему?
- 9 лет в гараже не нанесли какой-то незаметный но критический дефект;
- и вообще: это мужские или женские?





  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Конструкция лыж Sheridan Выбор горных лыж 48 18.03.2009 16:03
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02168120 (80%)5 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125284112250452582 (62%)1402 (34%)186 (4%)