Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Женские секреты > G: Дама сдавала в багаж...
Женские секреты мальчикам вход запрещён


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.01.2011, 20:00   #61 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
дівчата, я думаю, чоловіки тихо сидять-не признаються, бо в них у наплечниках теж багацько зайвої фігні знайдеться...от вони і притихли. що ж ми назовні виносимо вміст своїх сумок?хай вони порозказують, а ми оцінимо :wink:
п.с. те,чого треба, у них часто нема. наприклад: а в кого є чорна нитка з голкою? манікюрні ножички?салфетки- туалетний папір?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2011, 20:17   #62 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від jordik Переглянути коментар
дівчата, я думаю, чоловіки тихо сидять-не признаються, бо в них у наплечниках теж багацько зайвої фігні знайдеться...от вони і притихли. що ж ми назовні виносимо вміст своїх сумок?хай вони порозказують, а ми оцінимо :wink:
п.с. те,чого треба, у них часто нема. наприклад: а в кого є чорна нитка з голкою? манікюрні ножички?салфетки- туалетний папір?
Про манікюрні ножнички і салфетки я підпишусь, так як без цього навіть у будній день не виходжу з дому . Що вже й говорити про поїздку, де нігті ламаються при перших же спробах запихнути рюкзак чи чохол з лижами у багажник машини/буса. А руці потім чим повитирати?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2011, 20:19   #63 (посилання)
Энерджайзер
 
Аватар для Зёбра
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
а я уменьшаю вес багажа посредством обнуления ногтей и отсутствием ножницо-пилочек в багаже...а салфетки-наше фсё!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2011, 20:24   #64 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Зёбра Переглянути коментар
а я уменьшаю вес багажа посредством обнуления ногтей и отсутствием ножницо-пилочек в багаже...а салфетки-наше фсё!
В мене манікюрні ножнички входять у коплект ножа "Вікторінокс", так що там місця мінімум, а без ножа, як правило, я теж нікуди не їжджу, я ж мужик .

А от салфетки традиційно розсуваю по кишенях - і паперові, і вологі . ну не можу я без них, я ж женщіна.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2011, 20:27   #65 (посилання)
Энерджайзер
 
Аватар для Зёбра
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
Джольчик-хитрунка! Модний комплект! А я примiтивно тiльки з ножем! Ну i по кишеням теж макулатура!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Jolie
Старий 24.01.2011, 20:35   #66 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Зёбра Переглянути коментар
Джольчик-хитрунка! Модний комплект! А я примiтивно тiльки з ножем! Ну i по кишеням теж макулатура!
Іріша, в мене після поїздок такий смітник утворюється у кишенях, що аж стидно .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2011, 20:35   #67 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
я ж мужик .:
я,підозрюю, теж, тому вожу презервативи
на випадок незапланованих свят з надувними кульками
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2011, 00:14   #68 (посилання)
Новичок
 
Аватар для leleka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan magfier 78ti
У меня все вещи вмещались в лыжный чехол+ мал рюкзачек, сказался опыт комадировочной жизни. Но потом появился киндер и теперь берем два маленьких рюкзачка для родителей и огромезный чемоданище для малявки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 15:24   #69 (посилання)
aas
Недавно на форуме
 
Аватар для aas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Соломенка

Снаряга: ski: Rossignol oversize 8S skiboots: (Nordica GrandPrix) Atomic HAWX Ultra
Цитата:
Коментар від jordik Переглянути коментар
дівчата, я думаю, чоловіки тихо сидять-не признаються, бо в них у наплечниках теж багацько зайвої фігні знайдеться...от вони і притихли. що ж ми назовні виносимо вміст своїх сумок?хай вони порозказують, а ми оцінимо :wink:
п.с. те,чого треба, у них часто нема. наприклад: а в кого є чорна нитка з голкою? манікюрні ножички?салфетки- туалетний папір?
Мальчики "тихо сидят" наверное потому, что в эту ветку не заглядывают. Я вот случайно на эту тему натолкнулся.
У меня чтобы каждый раз не метаться список вещей сохранён в отдельном файле в виде таблицы. Отдельно для зимнего и летнего отдыха. Очень помогает. В списке вещей порядка 150 наименований. Как правило, лишними оказываются порядка 10% вещей (те, которыми не пришлось воспользоваться). При том, что в списке есть и такая экзотика, как, например, тонометр, электрочайник, электроплитка, рации, электрический удлинитель, кастрюли, мочалка для посуды, резиновые перчатки, пузырёк с "доместосом", верёвка, пакеты для мусора, скотч и т.д. Иголки с нитками, ножницы, бумажные салфетки с тряпками и туалетная бумага там тоже есть. Про инструменты вообще молчу.
Но мы правда на своём автомобиле ездим, таскать не приходится.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 15:27   #70 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
У нас мальчики воспитанные просто. Смотри сюда:

Женские секреты (просматривают: 4)
мальчикам вход запрещён!

Возникла идея сделать запрет на вход, у кого мужской пол в профиле указан. Так и сделаю.

Девчонки, простите за беспокойство.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Pertutto, sunfiree
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047106 (60%)4 (40%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125254175249782642 (62%)1408 (33%)187 (4%)