Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Разножка
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.02.2023, 21:31   #991 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, ще до школи Ігруса

Добавлено через 1 минуту

26.10.2019 soelden
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2023, 22:53   #992 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
100 сторінок ніочьом )

Знов інгліш, бри. З п'ятої хвилини Деб Армстронг пояснює, чому не варто воювати з розножкою, витохвуючи зовнішню лижу. Це ламає все. За себе скажу, що я ніколи цього не робив, хоча чув це не тільки від Ігруса і Корбена, а навіть від самого Бульдозера.

Цікаво, що з приводу розножки каже Томас. @Skyclub, анука? Чи він вже дорослий і знає, що розножка це наслідки, а не причина? Ти сам вже знаєш, що її практично не буде, якщо нема ваги на внутрішній, ангуляція в тбс і таз без каунтера?

P.S. Я знаю, що відос не про це ) Але ви розумієте, як це пов'язано
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2023, 23:26   #993 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan , якщо корпус і таз в правильному положенні, то її не має бути...по ідеї))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2023, 23:35   #994 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas , важливість її присутності переоцінена. Час цю тему закрити. Відволікає від реально важливих речей )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 16:23   #995 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ден, ну ти кумендний провокатор
Нахіба мені думка поважної леді, яка катала у 1984 році?

Про те, що штовхання вперед зовнішньої ноги ламає "схему" -також смішно
Валєра написав -якщо таз та тушка працюють, то розножки не буде. Коротко і просто.


Пропозиція для всіх.

Цікаві досліди

Залізьте у копита, станьте перед дзеркалом. Станьте у бєйсік позішн(трохи присядьте)

1.Ноги на ширині дупи, без випередження.
Спробуй закантувати копита при повороті тушки вправо та вліво-що бачимо? а якщо не крутити тушкою -що бачимо?

2. Ноги на ширині дупи, права нога попереду.
Тепер спробуй повернути дупу та тушку праворуч(контрротація)) і подивись на копита.

3. Ноги на ширині дупи, права нога попереду.
Тепер спробуй повернути дупи ліворуч -їдемо ліворуч(за лижами), на схил и подивись на копита.


Що бачиш?

Якщо ліньки- тримайте готовий результат

Ви або легко ЗАкантуєте лижі(якщо крутити за лижами, на схил, зовнішня попереду) ) або РОЗкантуєте(зовнішня позаду), розножка, дивимось в долину.


Висновок
- якщо крутити дупу у поворот(на схил), туди ж тушку, туди ж руки, туди ж мордяку -то лижі ЗАКАНТУЮТЬСЯҐ
-якщо робити навпаки -то лижі розкантуються, якщо щось середнє -то і отримаєте щось середеє.

Спробуйте, це настільки просто і вочевидь, що є тільки 1 питання -як до цього не додумались раніше?

Добавлено через 51 минуту

Тепер уявіть собі, що ви не на плоскачі, а щє й на схилі. А у чоботях є нахил вперед.
Якщо у вас внутрішня нога попереду, то вона автоматично зачепиться за сніг, пяткою, як її не згинай. тому , що черевик з нахилом вперед
А от якщо ви пхаєте внутрішню назад, то нахил черевика вже працює на те, щоб вам було легче не чіплятись внутрішньою за схил., бо ніщо не заважає вам її розслабити, підтягнути, або навіть мізинцем попрацювати Бо рух як у фантомі стає доступним.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 16:40   #996 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Можна почати з фантом, і подивитись, що буде з положенням тазу. Він повернеться в середину повороту. Але ніхто ж не пробував, правда.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 16:43   #997 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Точно! Якщо його виконувати, як треба. Бо він не робиться з розножкою
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik
Старий 02.03.2023, 20:39   #998 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Висновок
- якщо крутити дупу у поворот(на схил), туди ж тушку, туди ж руки, туди ж мордяку -то лижі ЗАКАНТУЮТЬСЯҐ
-якщо робити навпаки -то лижі розкантуються, якщо щось середнє -то і отримаєте щось середеє.
Десь я вже це чув, але не мав можливості задати питання носію цього переконання. На фото лижі занатовані чи розкантовані?
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  extreme_tipping.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  75,5 КБ
ID:	46734  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 20:54   #999 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Закантовані. погляд в поворот, тушка та руки теж ну ніяк не в долину.
Я про те, як треба робити коли вчишся , а не про те , як це виглядає у єкспертів на фото, це ж трохи різне.
Я кручу руки та тушку у поворот, але на моїх відео чомусь це не так виглядає
Тобто потрібно намагатись крутити , а вийде потім , що рівно.
А якщо не намагатись-то вийде в долину.
Так?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 21:13   #1000 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Скоріше навпаки. Щоб було в долину, треба дуже сильно старатися і ще й розтягувати таз. Цей хлопець що на фото, він якраз виокристовує дуже багато контрротації (вони користуються термінологією ХХ - counter action), і його тренер теж. Я з ними троха спілкуюся в мережі. Можеш подивитися, що він не лише вниз по схилу тримає корпус, а навіть троха розвертає назовні:


В принципі, можу і привести приклади, що буде якщо взагалі не задумуватися про це і просто їхати собі.

Добавлено через 7 минут

Ось десь так виглядає типове закручування (це що вас навчають) в трасі.



Каунтер має негативний ефект на закантовку лише якщо він неправильний (цей рух треба розвивати щоб він виходив як в тих в кого він виходить), надмірний і/або несвоєчасний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03102614 (82%)2 (12%)1 (6%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month72443339180772185 (65%)1105 (33%)54 (2%)