Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Разножка
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.04.2024, 19:13   #1031 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik , бри, зробіть як я - просто припинить його читати. Це взагалі нескладно. Тупо пропускаєш його комент і читаєш далі.

Просто зараз такий час, що інтернет доступний всім. А психіатрична допомога - далеко не кожному.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 19:22   #1032 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, ми ж не звинувачуємо машину у якої не працюють гальма в тому, що вона поломана. Ми зачиняємо її в гаражі.

Р. Саполскі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 19:29   #1033 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik , забаніть до сезона? А хто трігером буде?

Я взагалі від вас в шоці - ці два тижні були такі активні і корисні (мені теж), я дивувався, шо за двіж після сезону )

Я все читав, крім Ігруса. Не реагував, бо хворію, настрою нема
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 19:36   #1034 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Треба щось змінити. Якщо можна за якимось ознаками(безглуздий пост, тощо в кількості 5 шт. Діслайк) Видаляти допис. Можливо?


І не хворію, а лікуюся
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 09:51   #1035 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, шось таке працювало у нас, коли тут було більше 100 коментів за добу. вже навіть не згадаю, яким чином, бо було це 10 років тому.

Ти не відповів на головне питання, бро - хто буде тригером? Без такої антиматерії тут не буде двіжа до сезону. Банити? Чи буде набагато краще, якщо ви будете його стібати за всю цю дічь? Так веселіше. Чи я помиляюся?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 22:28   #1036 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Це трохи не гарно виглядає, ніби від моєї думки залежить твоє рішення. Я не проти різноманітних думок, але (все, що до але не варте уваги) трохи не приємно читати дописи, які не містять (яйца выеденого не стоят) нічого спільного з темами, які обговорюються.

Тому треба якийсь варіант голосування. Анонімний. Я не знаю, чи це взагалі можливо. Але, мабуть, справедливо. (демократія).
А теми для обговорення ми і так знайдемо. Багато хто приєднається (Hope), коли побачить, що це не цирк з конями, а нормальна дискусія.

П. С прохання не пройти повз допис, а трохи взяти участь. Висловити свою думку.
ППС А так складається враження, що одна людина задала тренд цілій спільноті. Хтось навіть соромиться логінитись (бачив більше 800 людей на форумі недавно) щоб не обляпатись. Невже ми не можемо бути краще, ніж конячий тренд.
В мене все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2024, 07:58   #1037 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
хочу повідомити тобі, що було тут колись..))
коли ще були Люди тут...
був форум в форумі..
"Каста наближених до Тіла" обсмоктувала та приймала рішення про рабів своїх, хто пище тут, заходив та чимось там ділився, чи авторитет собі з неба накручував.. за без користі Тіла..
я був запрошений в ту Касту 🤮
блеванув я з двух сторінок вже.. бо то читати не можливо було.. ))
намагаючи просився до рабів.. з рабами легше якось по життю катосить.
сорі, не всі закладки почистив ще.. ))

Додано через 20 хвилин

то я до того, що тіх рабів вже не існує. а Каста хоче якось жити.. ))
Я все це трохи вивернув навиворіть, то все і є що зараз тут..
Так що я повернув ті добрі часи.. закрита Каста на ладоні, хвороба в дії як була завжди..
лікуйтесь... розножка є..., та не спиняйтесь, за гроші ліпше, бо час їде.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02111612 (86%)2 (14%)1 (1%)
Yesterday01413461291 (68%)43 (32%)1 (1%)
Month115334082251902583 (62%)1395 (34%)184 (4%)