Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Разножка
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.03.2023, 21:05   #1021 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
розножку можна оцінити тільки з двох ракурсів
не з цих
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2023, 09:16   #1022 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2024, 19:24   #1023 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240410_191155_com.google.android.youtube.jpg
Переглядів: 25
Розмір:  1,16 МБ
ID:	47492

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240410_190730_com.google.android.youtube.jpg
Переглядів: 23
Розмір:  1,11 МБ
ID:	47493

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240410_190448_com.google.android.youtube.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  1,20 МБ
ID:	47494

Вкладення 47495

Трохи зернят сумнівів. Чому розвернутий таз на зовні заважає карвінгу? Що не так з лижами? Всім на скрінах Розножка і таз не заважає опиратися силам і займатись тим, що їм подобається. Просто подумайте при нагоді.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 20:40   #1024 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240412_185905.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  933,8 КБ
ID:	47505

Питання до знатока - теоретика. Це вилика Розножка? Та чи можна з нею кудись доїхати. Чи буде лінійна "неповорачіваємость." Що скажеш, Ігрус.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2024, 10:30   #1025 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
Відео до попереднього скріну.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2024, 11:14   #1026 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця

Ще одне відео, яке на форумі не зайшло. Коментатор в кінці каже, що навіть він не розуміє, як людина їде в такій стійці.
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-93f5b171a6e8ab5aca5264f0b6a559ef-V.jpg
Переглядів: 8
Розмір:  405,8 КБ
ID:	47506
Ця фотка-моє пояснення.

Є Розножка, а нема контрротації.
Є контротація, а вага вся на зовнішній ( лижі дуже близько одна до одної пояснює лише повна відсутність навантаження на внутрішню)


І вже давно відомий бонусний відосик для розуміння різниці в поглядах теоретиків і практиків.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 15:15   #1027 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Вкладення 47505

Питання до знатока - теоретика. Це вилика Розножка? Та чи можна з нею кудись доїхати. Чи буде лінійна "неповорачіваємость." Що скажеш, Ігрус.
великий знавець роликів в кольоровому экрані вирішив, що я куплюсь на його фото, чим певно розсмішив ржаку-адміна..)))
але сам спідкнувся на своїй же підьебці..
бо райдера з відео робить розножку для розгіна зовнішній лижі, тому що хоче підкреслити рух в останній 3/4 поворота, для контролю швидкості, то бо він дуже виторможуе цим рухом, дає знати як це важливо в цій фазі поворота, що є контролем швидкості..
чого він сам ніколи не зможе зробити, бо не контролюе таким чином свій схил, ніколи не зможе.. бо це треба звернутись до фахівця за гроші.. та сподобаеться чи він ще тому фахівцу? , та і сума ціх грошей теж важлива
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 19:27   #1028 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240414_191759.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  398,0 КБ
ID:	47508

Я не знавець роліків, але продовжуй.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 20:02   #1029 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Вкладення 47508

Я не знавець роліків, але продовжуй.
ти крім траси 14 нічого не бачив в своєму "тривалому" лижному житті..
Ти хоч раз бачив живцем як Томас катає, Миша, А-шники, чи якісь буко радери на яких можно дивитись?
багато вибіркових гарних та зроблених на редакторах роликів не може замінювати живе катання, від інтернету в тебе спотворюється уява життєвого катання, мені шкода людей, хто замінюе реальність інтернетом, і каже, що багато чого знає від Топів інформації в своїй хворобливой надуманой уяві
колись показав Томаса з витяга своєму сосіду по кріслу, який митью його раз критикував, на чому світ стоїть.. )
яле потім з чергового роліка дуже пишався його катанням.. ))
це свідчить про не профісвйність, та дилетансиво людей, хто вважае себе експертами в ціх питаннях. вони не взмозі адекватно давати оцінки, бо ніц не розуміють наживо, а по відео в них щось і получается на загал, бо ніхто не знае, чи то вірно, чи таз завал, чи в поворот.. )
не вміешь оцінювати - не пробуй, навчись за гроші, якщо сам не вміешь, не бачишь, та не знаешь де помилки, а де помарки, а де катастрофа..
Я більше бачу катастрофу в розумінні, повністью відрив іід реальності.. дуже багато по кадрової інформації.. а в реалі не можливо зробити стоп-кадр та уповільнити в 3 раза..
ше писати? чи більше будешь вірити моїй реальності, ніж своїй реальності з інсти, тік ток, та дрочів друзів ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 21:01   #1030 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: на форумі
Звідки: Третя планета від Сонця
Ігрус!
Твоя реальність це робота твоєї его системи. Якщо тобі вдасться зупинити болталку в голові (ментальну діарею), ти усвідомиш безглуздість процесів, які зараз тобою керують. Життя, це не те, що ти собі думаєш(вигадуєш та уявляєш) , а те що ти робиш в фізичному плані.
Ти не можеш за Х років зняти відео з своїм проїздом, бо тобі це не треба. Голоси в голові кажуть тобі, що це не важливо. Важливо лише те, що ти про себе думаєш. Це най гірший з проявів Его.
Я спробував, хоча розумію, що дарма. То твій хрест і тобі його нести.
Співчуваю, чесно.

Саме через цю відмінність в світосприйнятті ти не усвідомлюш різниці. Я тут пишу все з свого особистого досвіду (не з фантазій, як ти). В більшості випадків я формулюю свої погляди через відео та фото з інтернету, бо так простіше зрозуміти суть інформації. Я ніколи не коментую те, що не маю в своєму життєвому досвіді (телемарк, МТВ, кубок світу тощо). Але мій антипод якраз ти. Ти без жодного досвіду здатен що завгодно прокоментувати.
Я поборов розножки, завдяки тобі. Так тобі говорять голоси. В реальності я вчився робити розножки два роки тому, коли роліки взув. Але в твоїй нарнії тобі зручно та цікаво.
Просто зрозумій, з цього життя ще ніхто не пішов живим.

Добавлено через 32 минуты

Почни з цього перед сном


Адміни дайте три дні, потім почистіть це.
Будь Ласка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047106 (60%)4 (40%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125254175249782642 (62%)1408 (33%)187 (4%)