Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.03.2020, 17:14   #1721 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Йа только спросить...
Не знаю, попадаю ли в топик, но на длинных очень пологих спусках почти без поворотов, типа как на "дорогах в лесу" между буковельскими 1 и 2, жутко болят передние мышцы бедра. Задней стойкой не страдаю, в смысле вообще. Когда склон требует нормальных поворотов с вертикальной работой, проблемы нет. А вотавот длинные прогоны капец, требуется постоять отдохнуть, хотя еду так же как и стою, только чуть более передняя стойка. Где копать? С физухой проблем вроде как нет, все ж конец сезона. Может, что-то поприседать, хотя колени очень против?
Снимите видео сбоку этих проездов и внимательно проанализируйте!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 17:37   #1722 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Однозначно статичне навантаження. В поворотах навантаження змінюється і м'язи почергово ''відпочивають'', тому і не втомлюються.
Візьміть книжку або інший неважкий предмет і підіймайте-опускайте перед собою на витягнутій руці, наприклад, хвилину.... або дві. Потім відпочиньте і спробуйте її утримувати на витягнутій руці в одному положенні перед собою протягом такого-ж часу. Відчуваєте в м'язах плечового поясу те ж саме, що в бедрі?
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Может, что-то поприседать, хотя колени очень против?
А це як розуміти? Коліна проти присідань?
Коліно, як і будь-який інший суглоб має хрящ. В повсякденному житті амплітуда рухів наших суглобів обмежена. Це призводить до зносу хряща в одному місці і подальшої його деформації. І тут починаються проблеми. Щоб того не було потрібно ''рухати'' суглобом з повною амплітудою. З колінами це відбувається під час присідань. Я так розумію, що Ви багато часу проводите сидячи за оргтехнікою і мучите того маленького нещасного чоловічка, якого обізвали ''лижобот''? Лижі, ходьба і біг не дають необхідної колінам амплітуди. Тому необхідно робити декілька разів у день паузи в роботі і присідати. Хоть 10-15 раз.
Пі.Сі. Якщо це Вам сказав лікар, розглядаючи профіль і анфас на фотографії, названій іменем шановного Вільгельма Конрада Ронтьєна, то я нічого не маю проти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Lom
Старий 03.03.2020, 18:08   #1723 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
меня вот иногда икроножные болят, так и не нашла ответа почему так
и у меня болят. В начале сезона, когда много пеших походов вверх, особенно сложно потом в цивильной обуви спускаться вниз по ступенькам. Но проходит за недельку. Расслабляюсь, наверное)) Ботинки тут не при чем, сам затягиваю только на трассу с вешками.

Пожалуй, Игрус таки прав. Дело даже не в пупырях с короткими склонами, а в проф. привычке ехать короткие участки, останавливаться, смотреть на ученика, учинять разбор, ехать дальше. Длинные проезды, тем более в статичной позиции - совершенно нетипичная нагрузка. Да, таки надо катать длинные склоны без остановок.

@yura.bogomol, в повсякденному ще болять на крісельному підйомнику, коли коліна сильно зігнуті. Що саме там стерлось не знаю, але при амплітудному присіданні там щось голосно клацає)) Само собою, катаю в наколінниках, що фіксують гвинтові навантаження сталевими пружинами по бокам. Травми теж були. І пікові нагрузки теж, в гірському туризмі/альпінізмі без них якось не буває. А лікар казав, що мені взагалі кататись не можна ))

Друзья, я правда знаю что такое задняя стойка и умею ее контролировать. А вообще я противник понятия "стойка", кроме "основной стойки" в начале обучения, и сторонник свободного перемещения ЦТ вдоль лыжи смотря по обстановке. У кого с этим не очень - упражнения в расстегнутых ботинках неплохо ставят баланс, экономят потертости надкостинцы на лодыжках и учат чувствовать лыжу стопой, от плюсны.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 18:35   #1724 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
Тому необхідно робити декілька разів у день паузи в роботі і присідати. Хоть 10-15 раз.
і навіть більше, якщо можете! Питання тільки у слові "якщо".
Але одні і ті ж рекомендації не завжди підходять всім і завжди.
У молодості, крім дворазових гарних тренувань на тиждень і виїздів на скелі кожен вікенд, де було супер навантаження на коліна, я кожен ранок присідав по 50 разів на кожній нозі ("пістолетики"). До вересня минулого року, незважаючи на вже існуючі проблеми з суглобами із-за вікових змін в них, я все ще присідав кожен ранок по 50 разів на обох ногах. Але щось в них досить раптово ще раз змінилося (якесь запалення), і вони перестали згинатися до повного присяду. Питання постало чи робити операцію відразу , чи ще потерпіти в такому вигляді. Трохи підлікували і я зупинився на другому варіанті. Слава богу, цей сезон ще відкатав, я б сказав, що для такого стану ще й непогано, але питання з колінами не зняте - одне коліно гнеться ще більш-менш, а друге зовсім не дуже. Тому зараз підтримую тонус м'язів розтяжками.
Сподіваюся, я відповів за Лома і, можливо, за багатьох інших.

П.С. Дописав і побачив, що Лом вже відповів. Але нехай вже буде. До речі мені осінню також заборонили кататися.

Додано через 6 хвилин

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Само собою, катаю в наколінниках, що фіксують гвинтові навантаження сталевими пружинами по бокам.
@Lom, Поділіться, будь-ласка, інформацією, в яких саме наколінниках із сталевими пружинами Ви катаєтеся?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Lom
Старий 03.03.2020, 18:38   #1725 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
@Lom , клацає, але ж не болить? Клацає, хрустить - то є від недостатньої рухливості суглобів. Там якісь нерівності утворюються, солі, шлаки, токсини та інші гадості відкладаються. Поки не почало боліти починайте присідати
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 18:46   #1726 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
@Lom , клацає, але ж не болить? Клацає, хрустить - то є від недостатньої рухливості суглобів. Там якісь нерівності утворюються, солі, шлаки, токсини та інші гадості відкладаються. Поки не почало боліти починайте присідати
У мене таке було останніх років 5 до минулого вересня. До цього я б тільки додав, що головне - це поступово і без фанатизму.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 19:23   #1727 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
@HappySkier , Ви писали про супер навантаження на коліна і суглоби при цьому страждали, потім ''добивали'' їх пістолетиками. Пістолетик - це скоріше вправа для м'язів, а не для суглобів.
І ще невідомо як і коли проявилося-б захворювання, якби Ви систематично не присідали на двох ногах. Рух ще і стимулює виділення рідини, яка змащує суглоб.
Якщо не болить - однозначно присідаємо, але вміру. Якщо болить - йдемо робити фотографію у фас і профіль
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 19:53   #1728 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Можливо, Ви трохи не зрозуміли мого повідомлення, бо я зовсім не суперечив Вашому, а навпаки підтримував - присідати обов'язково треба, якщо є фізична можливість.

Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
@HappySkier , Ви писали про супер навантаження на коліна і суглоби при цьому страждали, потім ''добивали'' їх пістолетиками. Пістолетик - це скоріше вправа для м'язів, а не для суглобів.
Робота суглобів і біль чи її відсутність залежить у комплексі від власне кісток, хрящів, сухожилків, зв'язок і м'язів, що їх крутять. Молоді суглоби і все, що їх оточує пістолетиками не добиваються, а тренуються. Це була обов'язкова вправа нормативів альпіністів і скелелазів. Але з пістолетиками, щоб не добивати вже старіючі суглоби мені довелося закінчити десь років у 40-45. Після цього присідав на двох ногах.
Як бачите, це зовсім не протирічить тому, що Ви написали.

Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
@HappySkier , І ще невідомо як і коли проявилося-б захворювання, якби Ви систематично не присідали на двох ногах. Рух ще і стимулює виділення рідини, яка змащує суглоб.
А ось тут, як хтось недавно писав на форумі, я взагалі "неистово плюсую". І саме це також хотів донести тим, що підтвердив Ваше попереднє повідомлення.
І також підтверджую, що якби я не присідав всі ці роки, то вже давно не міг би кататися, якщо не гірше.
Більш того, можу сказати, що тільки винятково завдяки тому, що не переставав крутити всіма суглобами кожен ранок, вилікував проблему з шийними позвонками 6-7, плечевим суглобом і зменшив артроз гомілкових суглобів з 2 степеню до 1-го, після чого у травматолога були очі на лобі і він сказав, що такого не буває.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 21:13   #1729 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
в яких саме наколінниках із сталевими пружинами Ви катаєтеся


Приблизно в таких, плоскі пружини зашиті по стрілках. Колінна ангуляція Творцем не передбачена, і це підтримано китайським виробником

Я можу присісти кілька разів без болю, тільки з хрустом. Але небагато. І навантаження при присіданні почуваю тільки на литковий м’яз, а не на квадрицепс стегна. Так має бути?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2020, 22:24   #1730 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Приблизно в таких, плоскі пружини зашиті по стрілках. Колінна ангуляція Творцем не передбачена, і це підтримано китайським виробником

Я можу присісти кілька разів без болю, тільки з хрустом. Але небагато. І навантаження при присіданні почуваю тільки на литковий м’яз, а не на квадрицепс стегна. Так має бути?
Дякую за фото і інформацію. Осінню я якраз до таких приглядався.
Щодо Вашого питання, то простої відповіді тут нема, буває по різному. Але головне - це акуратність і обережність, щоб не зробити гірше.
Перш, ніж починати вранці присідати, я хвилин 7-8 просто їх потихеньку розкачую, потім кручу ними в напівприсяді (це класична лижно-альпіністсько-скелелазна вправа розминки), потім ще раз розкачую, а тільки потім починаю присідати. А кількість і інтенсивність присідань залежать від того, наскільки легко і успішно пройшла розминка. Бо, ще раз, головне не нашкодити більше.
Я думаю, що ми з цим діалогом залізли трохи не в ту тему, треба його кудись перенести в більш правильне місце, і я постараюся там поділитися власним досвідом боротьби із суглобами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Lom
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0092414 (93%)1 (7%)1 (3%)
Yesterday0410735373 (68%)33 (31%)1 (1%)
Month82423400183262219 (65%)1122 (33%)62 (2%)