Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Spin
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.01.2024, 19:30   #161 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
біомеханіку ціх вправ пояснить той, хто розуміє на що націлена та вправа, та досконалий аналіз..
Але.. якщо навіть і росповів той лектор, то ученю теж треба це зрозуміти..
добрий лектор, хто пояснить та донесе..
багатий лектор, що зробить вигляд, що все гаразд, коли його не зрозуміли.. прийдеш в сл раз, і крапка..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 13:32   #162 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Це дуже просто.
не дуже все просто, для когось хто розуміє для чого вправи з різним положенням рук, відносно тулупа ..
в твоей витповіді є незначна анатомічна скадова, звичайно то вірно частково, але...
але то десь відсотків 20 від розвернуті, більш глибше познавальноі вітповіді..
я думаю, що вона Любомира не задовільнить..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 14:22   #163 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
ВСІ вправи з нерухомими руками у різних положеннях у повороті малого радіусу робляться винятково задля стабільності корпусу. Бо це головне у поворотах малого радісу.
новічкам теж дають багато вправ схожего харатеру, не думаю, що це для малих поворотів та блоку ( відносно чого?) корпусу

Додано через 1 хвилину

я ж і кажу, ви вітповидаете дуже конкретно до того, шо начали крайний раз, а то є не обьемена відповідь ни широке питання
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 15:25   #164 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
положення рук по відношенню к корпусу це вузьке питання в горнолыжний техниці?)))
нажаль це дуже вузьке бачення того, що існує насправді..
анатомична складова, біомеханична складова, складова балансу(частина біомех. скл.), складова нейрозвязку з ногами (еволюційна складова) та купа піддтекстів в тих складових..
в тебе тільки сепарація (ділення, незалежність) мае вплив..
це дуже скудно такі знання отримувати за такі гроші..
любий Цшник на буке перерахуе значно більше значень вправ, де руки утримуються в різних положеннях відносно корпусу лижника
як для навчання катання, може це і норм информаціі, але для розуміння катання це дуже мало элементарних термінів, значень, дій, положень, та і в цілому на що націлені безліч вправ..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 16:43   #165 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
@Skyclub ,
До речі, цікаво було б послухати від когось якесь обгоунтоване пояснення для чого палки ззаду, палки над собою і ось це все. В комюніті Харба ми це не розумієм взагалі. Але може я пропустив шось?
Спеціальне уточнення для тих, хто досі не навчився читати

Розумна людина, Любомир, задала розумне та доволі конкретне питання
"для чого ПАЛКИ СЗАДУ та палки над собою, та ось це все (схожі вправи з тієї групи)"

Той, хто вчився хоча б у одній хорошій школі, а не у "ось це все", миттєво зрозуміє СУТЬ питання

Палки над собою - виключно на стабільність корпусу і сепарацію у коротких.
Пихатий тормоз , такий собі "Радмір Катчер" з Гудаурі, навіть Томаса обосрав, саме обосрав, за цю вправу
"Інструктори С" Буковеля - тут взагалі дуже кумедний приклад, бо то блюдо швидкого приготування і вони вчать виключно плугу. То і питайте в них про плуг. А це питання поза межами їх компетенції.
Чи я помиляюсь? Чомусь іншому в них вчать інструктори В, але для Бука це вже нєбожітєлі.

Палки сзаду - хтось може пояснити, що малось на увазі? Я поясню - палка за спиною між локтями, друга палка на пузі, також повністю блокую корпус.
"ось це все"- телевізор, приціл, поднос, палка на шиї+палка перед очима - все це вправи з тої самої групи - для малого радіусу. Також не для початківців, та також поза межами компетенції "інструкторів С Буковелю".
Також є вправи з складними рухами руками -від 2 рухів хоч до 10, я робив до 5. На максимумі робляться з жонглюванням кеглями. Томас робить.
Може вони і загадуються у методичці, яку Валєра колись обіцяв переглянути, а може і ні.

Це ЧІТКІ та КОНКРЕТНІ відповіді на конкретне запитання. Це вправи ДЛЯ МАЛООГО РАДІУСУ на СТАБІЛЬНІСТЬ КОРПУСУ, РИТМ, та СЕПААРАЦІЮ.

Що написав ведмедик коуч?
"анатомична складова, біомеханична складова, складова балансу(частина біомех. скл.), складова нейрозвязку з ногами (еволюційна складова) та купа піддтекстів в тих складових.."

Хтось може пояснити цей понос "складова нейрозвязку з ногами - еволюційна складова"?
Може дідуся Дарвіна потурбувати? або Павлова?
Або Канта, Юнга та Фройда?

я за Фройда

Може відомий психіатр і пояснить ведмедику, що у коротких поворотах та довгих геть різні приорітети, а тому і геть різні вправи.
До речі, які саме вправи і для чого може порекомендувати ведмедик коуч? І які з них він сам робив, хоча б один раз?
В мене безліч відео, як це роблять мої УЧНІ
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 17:55   #166 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
коротко!!! 1300 евро витрачено дарма!!!
мені шкода шо томас чи розводить людей, чи ті люди свою пихатой сутностью так розуміють дорогого инструктора )))

Додано через 2 хвилини

для тупих ше раз - палкИ сзаді!!! не палкА, а палкИ обидві!! так я читав питання ))

Додано через 4 хвилини

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Палки над собою - виключно на стабільність корпусу і сепарацію у коротких.
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Пихатий тормоз , такий собі "Радмір Катчер" з Гудаурі, навіть Томаса обосрав, саме обосрав, за цю вправу
тормоз з Гудаурі таки досвітченно правив дорогого інструктора!

Додано через 6 хвилин

@Skyclub, дякую друже, ти вже достатьно розповів.. ))
я ще не дуже вірив слухам, але вже впевнен в фальші у дорогих інструкторів..
це все обгортка, в середені... ну не на 700 евро точно!

Додано через 8 хвилин

хотя якшо люди платят таки гроші, то чому ні..це бізнес, детка.. бізнес...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 18:08   #167 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Бляха, Великий Ігрус дає оцінки якомусь томасу марніцу, який просто зараз летить на конгресс по обміну досвідом інструкторів США та Канади, бо його туди запросили....


У мене все.
Ігрус, ПНХ,
Хай я всруся, якщо хоч раз тобі відповім.

Шановне панство, дуже прошу,, нагадати мені про цю мою обіцянку скоріше, ніж я всруся
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  421692102_912354060584564_8351662531117594923_n.jpg
Переглядів: 35
Розмір:  238,6 КБ
ID:	47323  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 18:33   #168 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
зауважу, ти так і не разповів Любоміру нащо палки сзаді (в гугл не знайшов?))) , та що зверху, то теж більше невірно, а більше невідомо для тебе, а може і для льотчикив в США
ви, друже, самі нівеліруети в то, шо повірили, та кому повірили.. та довірили, чи не почули.., чи пропустили кріз вух, концентруясь не "довбнях" з гудаурі, а може це звичайна неуважність на заняттях..
не я начав чей спіч.. але вже і на Мові можу докладно розставити все по місцям, для мене це теж досвід, та досвід для всіх..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 22:27   #169 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Spin,
ІМХО
1. задня стійка - на початку повороту значно більше корпус вперед треба подавати
2. забагато ваги на внутрішній, більшість ваги повинно бути на зовнішній нозі - можна починати поворот с піднятою внутрішньою і потім вона опускається (як вправа)

Це основне (і для карвінгу і для "проскальзиванія"), іншим поки можна не заморачуватись
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2024, 22:46   #170 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
2 січня відзначаю День Народження в Ельмі. День вдався.
катай поки зможеш та як тобі подобається, не слухай цих зануд
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Mik | Skyclub »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today09276337 (86%)5 (12%)1 (2%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month72503356181142208 (66%)1108 (33%)54 (2%)