Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Подгонка горнолыжных ботинок
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.08.2020, 19:30   #241 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@PastorMalinois , они Делают Стельки Первобытным способом,имхо. Я конечно понимаю, что у них очень большой поток людей, но консультация которую я «получил» меня очень разозлила.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 19:48   #242 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Ще є питання по інших ботах. Купили дружині все по тому ж методу на розмір менше. І теж треба тягнуть але там по тому де що тисне ясно, район плюсневих кісток але інша проблема боти 2013 року здається і на них нема цих новомодних написів кастом фіт і все таке, тому я точно не знаю чи їх можна тягнути.
Але вони важкі та товсті стінки мають. На вагу вони важчі від моїх так там 23.5 а у мене 28.
K2 spyre 100 ось такі. Що скажете потягнуться?
Куплялись нові. Минулий сезон катали на Букі, то з великими зусиллями, так, що дружина аж плюнула пішла взяла прокатні але день покаталась і каже так вони ж як валянки одягла ці і мучилась далі, правда в екстрімі нам їх нагріли, щоб внутрішній посадить, там інтуітішн частинами на внутрішньому є, то стало легше але це катала з витягнутою устілкою на капронові колготи тобто практично без носка і з болем в ногах
Отак втрапили, бо купили боти ха пару днів до виїзда. За 3 тисячі на знижці, проблема ж в тому що те що вони сильно давлять стало зрозуміло тільки на горі

Добавлено через 17 минут

Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
@PastorMalinois , эффект синих(слезших) ногтей
я замечал в нескольких случаях.
1) Большой ботинок. (Плохо подобрана колодка)
2) Катание на попе (не правильная техника)

Как-то так)
По сходу нігтів.
1) У мене навпаки бот малий. Можна описати так, якщо розгрузити язик, тобто стати рівно, то палець відчутно впирається в носок.
2) Стійка не задня це точно. Нє ну буває іноді перманентно, як затуплю але зразу відчуваю це і падаю на язики.
Це у мене на одній нозі, у мене ліва трішечки більша, тому взуття міряю на ліву завжди.
І тому навіть у бойовому положенні коли язик завантажено, при імітації ангуляції, великий палець може іноді торкатись бота але не зовсім в торці по прямій а так типу самим краєчком там де зовнішній вугол нігтя, ну тобто внутрішній вугол, який дивиться вправо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2020, 11:48   #243 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Кириле є питання. Отакі операції, як тут описані у сусідів скрепоносців ви теж робите? Ну наприклад я от бачу, що точно треба на лівому ботику розтягнуть в районі великого пальця, плюсневих кісток та зовнішньої частини ступні в районі де починається звуження до п'яти. Тобто у вас теж є схожі прилади для розтяжки і це не просто нагрів у шафці та одягнув на ногу а при потребі можемо серйозно тягнуть? Я все вірно розумію?
Сколько стоит? | Yourski.ru
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2020, 14:53   #244 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@PastorMalinois, Все это я делаю. Надо только смотреть точки которые не нарушают характеристики ботинка. Есть довольно много нюансов.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2020, 21:09   #245 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Розкажу страшнючу історію зі щасливим кінцем Дракона вбито, Фіону врятовано
Начитався я значить різних СКІ форумів і купив HEAD Vector RS 120 на розмір менші ніж у мене фактично є розмір ступні. При моїй ступні 29 см, я взяв 28. Куплялись спеціально на розмір менші та з вужчою ніж нога колодкою для того, щоб потім потягнуть проблемні місця та зробити, як радять жоскі лижебордери правильні боти

Минулий сезон правда катав їх з ммм, великим героїзмом я би сказав, ну або можна сказати в стилі "слобоуміє і атвага", бо перед поїздкою тільки внутрішник погрів у Кирила але верх вирішили не тягнуть зразу, щоб катнуть та побачить проблемні місця - катав в стилі став у чергу розстібнув, перед спуском застібнув. Ну це було ще те випробування - катався без устілок, і навіть так нога горіла вогнем.

Боти як раз сьогодні Кирило бутфітив.
Зараз дуже задоволений адже сидять, як влиті і о чудо нічого не болить, після того, як Кирило попрацював на своєму магічному станочку.
Тепер точно знаю, що муки були не даремні і треба купляти боти саме так, а не в розмір, адже потім сезон і вони перетворюються на валянки...

На фото дві пари бот - мої та дружини, що теж куплені по тій же технології K2 Spyre 100
Теж помучилась трохи минулої зими на Буці. Але досвід корисний, бо тепер точно знає, що таке боти, які дозволяють нормально керувати лижою, а не куплені в розмір чи ба на розмір більше валянки
Така от історія...
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 61
Розмір:  356,3 КБ
ID:	27580  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 82
Розмір:  380,1 КБ
ID:	27581  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  425,0 КБ
ID:	27582  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  4.jpg
Переглядів: 63
Розмір:  410,9 КБ
ID:	27583  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2020, 21:19   #246 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@PastorMalinois , треба чекати снігу а потім катати!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2020, 21:27   #247 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
И меня ждет скоро такое. Я так думаю!)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2020, 21:30   #248 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
@PastorMalinois , треба чекати снігу а потім катати!
Катати буду вже у цю неділю в Пролєсках, що в Артмолі. Та воно і без катання вже зрозуміло, що там де давило вже не давить. То якщо я катав коли давило, то що казати коли все норм. Ну хіба що трішечки на лівій нозі там де серединна кісточка, де початок звуження до п'яти. Але то вже таке, тільки катати, щоб зрозуміти, які будуть відчуття в динаміці. Але зараз це просто насолода, коли так довго мучився, а тепер одягаєш сидять класно і не жмуть Дякую
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 14:36   #249 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
И я сеогдня стал счастливым обладателем рапторов 120. Тоже осталось пооверить. Кириллу огромное спасибо!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 14:37   #250 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201010_121620_333.jpg
Переглядів: 66
Розмір:  100,9 КБ
ID:	27602
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Термоформовка, запекание ботинок RRR77 Мастерская 209 06.03.2020 14:41
SNB: Термоформировка сноубордических ботинок slavič Снаряга 14 20.03.2013 07:47
Как снять горнолыжный ботинок? :) vorigg Выбор горнолыжных ботинок 4 06.11.2011 22:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104794614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)