Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Разное > Куди поїхати, якщо...?
Разное отзывы, жильё, цены, шенгенские визы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.01.2018, 14:35   #91 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
@Lapind, Минулого року (кінець березня-початок квітня) двічі заправляв в Австрії 95 по 1,22 і 1,12.
Житло теж було дешеве (звіт писав тут).

Але ви мене заінтригували Лівіньо Може заодно порадите де краще селитись, що варто відвідати?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 15:32   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Lapind Переглянути коментар
Есть Ливиньо. Небо и земля, в сравнении с Австрией. Да и дешевле. И душевней. Ехать на пару часов дольше.
Не полишає відчуття, що на цьому світі, я один не був у той Лівінї... Як колись з Буковелем...
Дуже добре, що ви всі тут зібрались! Отже!
Не буду приховувати, така поїздка планується. З 7.04 по 14.04. Здебільшого в голові. Конкретно все буде по приїзді з Австрії.
Хочу викласти теоретичний план і дуже просити поради. Що не так? Що забув? Як буде краще? Наперед дякую!
7.04 - Виліт 10.40 (Бориспіль). Приліт 12.30 Мілан (Мальпенса).
___Виїзд на "ЛівіньоЕкспресі" Airport transfer to Malpensa, Linate, Orio al Serio – Livigno Express з аеропорта о 16.00.
___Приїзд в Лівіньо 20.30, заселення. Тут є ньюанс. Багато готелів і апартів чітко вказують час заселення і виселення. Експрес прибуває трохи запізно, тому, думаю, тре це узгодити при броньуванні.

8.04 - 13.04 Планується відпочити і покатати на лижах.

14.04 - Виїзд тим самим "ЛівіньоЕкспресом до аеропорту Мальпенса о 5.00 (бо той, що йде о 9.00 прибуває (теоретично) о 13.30, а літак вилітає о 13.40).
___Виліт 13.40 (Мальпенса). Приліт 17.20 (Київ).

Тепер по готелю чи апартах, заселення в які, гарантує безкоштовний скіпас. "минимум 4 ночи в отеле или 7 ночей в апартаментах, участвующих в акции".
Ось готелі: https://files.livigno.eu/pdf/general...el-2017-v5.pdf
Ось апарти: https://files.livigno.eu/pdf/general...ti-2017-v7.pdf
На сайті Лівіньо ЛИВИНЬО ЦАРСТВО СНЕГА в альпах при броньуванні, чітко вказано, чи входить помешкання в цю програму.
При броньуванні через букінг такої інформації нема. Треба дивитись самому.

Бюджет на двох: 325.00 євро - авіа (МАУ). 190 євро - ЛівіньоЕкспрес. 500-600 євро - апарти. 100 євро - хавчик і няшки. Загалом - 1115-1215 євро.

Що не зрозуміло:
1. Вартісь броньування (проживання на потрібні дати) в одному й тому готелі (апартах) на сайті Лівіньо і на сайті самого готелю відрізняються. Що робити?
2. І все ж таки! Чи не змусить МАУ викидати речі з лижного чохла?)))
3. Чи може хтось намалювати на Гуглмапі, по якому маршруту курсують скібуси по Лівіньо і Трепалле?
4. Якщо броньувати апарти не на двох, а на більше, то чи буде дешевше?
Багато читав, що подорож на авто, зробить подорож дешевше. Плюс до того є можливість оселитись в дуже мальовничих місцях і дешевше. Бо нема прив'язки до скібуса. Але то мені ніяк не підходить. Бо, як би це кумедно не виглядало, я не водій! Хоч маю досить великий стаж і щоденно змушений їхати машиною. Буває і таке...
З.І. Тільки зараз звернув увагу: " Акция не распространяется на бронирования через системы Booking, Expedia, Venere, т.д. "

Востаннє редагував sanyana: 25.01.2018 о 17:17.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 15:40   #93 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@sanyana ,Дякую за інфу,дуже цікаво. Я навіть не чув про ту програму зі скіпасами.Але відчуваю інстинктивно,що там присутнє якесь "але"...)) В чому прикол таких щедрот?))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 15:48   #94 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Валерій Трегуб, готелі та апарти, що гарантують безкоштовний скіпас дорожче коштують. Декілька днів тому я не подумавши, заброньував апарти за 8000 грн. на двох на мої дати. Але, як виявилось, вони не в цій темі і далеко від скібуса. Довелося довго вибачатись за таке жахливе непорозуміння. Добре, що з картки гроші не пішли...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 16:28   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
в Ливиньо сейчас был бензин 1.014 ночью 1.019
немцы, кто живет в пограничной зоне, заправляются в Австрии, но бензин худе немецкого. заправляться только вне автобана. в городках при дороге.
в Швейцарии очень дорого заправлятся 1.7 доходит. тунель в Ливиньо со стороны Швейцарии стоит 40 и обратно включено.
новый автобан А5 чехи - Вена пустынный, заправок нет. надо заправиться в Чехии, сьехав с бана
в Ливиньо чудесно!
итальянцы катать не умеют, но ни когда ни кто в тебя не вьедет. сбивают только рускоязычные (

Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від McBodik Переглянути коментар

Але ви мене заінтригували Лівіньо Може заодно порадите де краще селитись, що варто відвідати?
от 2х до 4х км. от центра
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 17:08   #96 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
от 2х до 4х км. от центра
А якщо машиною?

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
1. Вартісь броньування (проживання на потрібні дати) в одному й тому готелі (апартах) на сайті Лівіньо і на сайті самого готелю відрізняються. Що робити?
Брати дешевше
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
4. Якщо броньувати апарти не на двох, а на більше, то чи буде дешевше?
Апарти зазвичай на більше розраховані... І так апарт на 4х зазвичай виходить дешевше ніж 2х2 номери в готелі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 17:15   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
??AGGIORNAMENTO - 25.01.18 ore 10:00 ?? La strada H28 in territorio svizzero, da Zernez a Tschierv verr? riaperta parzialmente e con le seguenti modalit?: - Dalle ore 12:00 del 25 Gennaio fino alle ore 24:00 del giorno 26 Gennaio -> solo us

бывает и такое
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 17:17   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар

Що не зрозуміло:
2. І все ж таки! Чи не змусить МАУ викидати речі з лижного чохла?)))
3. Чи може хтось намалювати на Гуглмапі, по якому маршруту курсують скібуси по Лівіньо і Трепалле?
2. З власного досвіду та досвіду друзів (+форумчани) - не змусить. Замотайте чохоол плівкою і ніхто не буе вимагати оте все розпакувати. Аби вага була 23 кг.
3. Отуто є маршрути скібусів. На гугл-карті видно головну дорогу, яка йде до Трепалле і далі. Так ото по цій дорозі йде один з автобусів - коричневий (вони там за кольорами ідентифікуються). Всі автобуси обїжджают круг мимо усіх нижніх станцій підйомників, далі деякі з них розїжджаються умовно по околицям.
Але ж з Трепалле до Лівіньо ви й без автобуса доберетесь - на підйомниках.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 17:25   #99 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
Але ж з Трепалле до Лівіньо ви й без автобуса доберетесь - на підйомниках.
Дякую, саме так! Але не всі апарти знаходяться біля витягів і біля зупинок скібуса. Буду дивитись...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 17:29   #100 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від McBodik Переглянути коментар
А якщо машиною?
если у отеля есть гараж и стоянка бесплатная, здорово.. вам повезло, но ночь в будет стоить пару сотен
это беспошленная зона, весь центр в Армани и Гучи и т.п. .кафешки тот же ценник.. на окраине, ну может 5-10 мин. хода все проще и дешевле
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today01244 (100%)6 (15%)2 (2%)
Yesterday029022661 (68%)29 (32%)2 (2%)
Month82433408186092213 (65%)1125 (33%)70 (2%)