Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2020
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.01.2020, 12:23   #331 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
НО С НАЛИЧИЕМ РАЗНОЖКИ ВЫ ЭТОГО НИКОГДА НЕ СДЕЛАЕТЕ!
Якщо не важко, прошу таки дати визначення терміну «розножки» і бачення того за яких умов вона можлива, а коли ні. А якщо ще якесь достойне відео на цю тему знайдеться, то буду взагалі вдячний.
Бо я м’яко кажучи не дуже розумію, як можна ефективно карвити без подання внутрішньої лижі вперед (особливо на крутому і на швидкості). Або, можливо, я інший зміст вкладаю в поняття «розножки»…

П.С. Я колись це питання на форумі вже задавав, але внятної відповіді тоді так і не отримав.
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 12:40   #332 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для germanec666
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: FULL TILT FIRST CHAIR 120 GRIP WALK 2021, Armada TRACER 108/180 2019
Я лично, когда первый раз становился на лыжи, брал инструктора в мини группу из 2 человек, курс стоил 3700 примерно за 16 часов, это было в низкий сезон в 2017 . Этого было достаточно, чтобы спускаться безопасно по синим и соскрябываться по красным.Инструктор попался опытный, научил как смог. Думал сейчас тоже взять инструктора, чтоб дал обратную связь, но после их цен желание отпало. Тем более базовый курс сократили с 16 часов до 12
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 15:25   #333 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Якщо не важко, прошу таки дати визначення терміну «розножки» і бачення того за яких умов вона можлива, а коли ні. А якщо ще якесь достойне відео на цю тему знайдеться, то буду взагалі вдячний.
Бо я м’яко кажучи не дуже розумію, як можна ефективно карвити без подання внутрішньої лижі вперед (особливо на крутому і на швидкості). Або, можливо, я інший зміст вкладаю в поняття «розножки»…

П.С. Я колись це питання на форумі вже задавав, але внятної відповіді тоді так і не отримав.
Сорри, я не учусь по видео и по печатым буквам)
Только по ощущениям и исправлением ошибок у себя родного и кто рядом со мной, многие слушают, но не делают, потом все равно начинают делать и понимать по ощущениям, так как это что-то новое и работает во всех отношениях
Понять можно только через снег, объяснить словами доступными тоже можно, но описывать это уже труд
Кароче телемарк и снег в помощь
и ещё у нас разные молитвы я никогда не связыаал понятие большая скорость и крутые склоны, пока это антонимы для меня, может когда-то я и поставлю их радом, но не сейчас, на пути к этому без неё(разножки) точно
Я теперь точно уверен как надо
Разножка это ускорение, это 50% лыжника в задней стойке, это не красиво и это не пятно поворота
И эти факторы мешают контрлируему повороту на крутом спуске
Если вы мне предоставите фото или фразы со спортивной тематикой я перестаю общение по этому поводу 😎
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 17:33   #334 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
@Baralgin ,

НО С НАЛИЧИЕМ РАЗНОЖКИ ВЫ ЭТОГО НИКОГДА НЕ СДЕЛАЕТЕ!
Почему то как раз с разножкой проблем нет, полботинка максимум. Есть проблема с недокантовкой внутренней, и как следствие вульгарными иксами. Вроде и колено к склону тяну, а как видео свое посмотрю, так морально страдаю.))
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 20:24   #335 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@igrus, як на мене, я у ввічливій формі задав доволі просте питання, яке ніби не передбачало якоїсь складної відповіді. Задав питання, оскільки тема «розножки» впевнено мусолиться в останніх надцяти постах і, як на мене, доволі однобоко. Так, я дійсно бачу тему «розножки» не лише в чорних тонах, але припускаю, що можу чогось не знати, чи банально по-іншому трактувати це поняття, тому й задав запитання. Але замість стислої відповіді отримав набір фраз і жодного аргумента. Така собі чергова порція словоблудства. Я розумію, що популізм зараз в пошані, але… тут на форумі всі ж свої і форум якраз мав би сприяти пошуку істини.
Тому відверто здивований такою відповіддю.


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Если вы мне предоставите фото или фразы со спортивной тематикой я перестаю общение по этому поводу 😎
Ми тут вчора разом обмінювалися враженнями про лижі, то ж цікаво, як Ви тоді зі своїм слаломним Рейстайгером спільну мову знаходите – він же також зі «спортивної тематики»
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 21:06   #336 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Якщо не важко, прошу таки дати визначення терміну «розножки»
1. повздовжня розножка (або просто розножка) - випускання внутрішньої лижі вперед.
її не має бути в І фазі повороту, бо приводить до контрвращенія, завалу на внутрішню і неможливості ефективно закантуватись.
В кінці повороту невелика розножка є у всіх, з надмірною треба боротись підтягуванням внутрішньої ноги назад

2. є ще конькова розножка - носки лиж в сторони, протилежність плугу. ЇЇ взагалі не має бути в нормі)
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 21:47   #337 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Shai
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Nordica Hot Rod Jet Fuel, Rossignol Experience 88
С 23.01 каждый день подезжаю на площадку на пятачке 14, 15 и 22 на новые пончики, но никого с логотипом форума не видел. В лицо мало кого знаю, у меня логотипа нет, выложить фотку с телефона не умею, я в аранжевом анараке с синими наплечниками и в красном шлеме, буду ещё 29 и 30, хотелось с кем нибудь познакомиться в реале.
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 22:31   #338 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
...щас на евроспорте1 прямая слалом, без разножки...
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 22:47   #339 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
.... треба боротись підтягуванням внутрішньої ноги назад

2. є ще конькова розножка - носки лиж в сторони, протилежність плугу. ЇЇ взагалі не має бути в нормі)
1. Не подтягиванием внутр. ноги, а выталкиванием внешней.

2. Она возникает при сильной закантовке т.к колено внутр. ноги тянетсяв стор. таза. След в 1 фазе поворота слегка расходится, во второй макс. расст мехду дугами и в конце 3й фазы след сходится. Как на картинке.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Снимок экрана 2020-01-29 в 00.36.28.jpg
Переглядів: 87
Розмір:  439,0 КБ
ID:	27064  
  Share with Facebook
Старий 28.01.2020, 23:26   #340 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Sergiy.Gutiev Переглянути коментар
1. Не подтягиванием внутр. ноги, а выталкиванием внешней.

2. Она возникает при сильной закантовке т.к колено внутр. ноги тянетсяв стор. таза. След в 1 фазе поворота слегка расходится, во второй макс. расст мехду дугами и в конце 3й фазы след сходится. Как на картинке.
все не так, и пункт 1, и пункт 2. про след) вы совсем запутались

я бы мог написать почему правильный след именно такой формы, но вы опять будете спорить. так что разбирайтесь сами)
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Италия - март 2020 adrem Коммерческие туры 16 28.02.2020 10:28
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59
Гірськолижні тури в Австрію 2020!!! Salton Инкубатор 16 07.01.2020 13:31
Групповые лыжные поездки в Европу - 2020 KRASKI MIRA Коммерческие туры 7 23.12.2019 14:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04168120 (80%)5 (20%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125304125251262601 (62%)1408 (34%)186 (4%)