Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Италии > Горные лыжи в Италии


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.12.2022, 12:05   #431 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Для тих, хто хоче трохи розслабитися, передивляючися лижні відео.
Вчора зробив ще одне відео про Доломіти з тих же старих записів.
На цей раз про катання у районі Альта Бадії.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2022, 18:29   #432 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Створення лижних фільмів із старих записів виявилося для мене зараз як бальзам на душу в наших поточних умовах. Сьогодні закінчив ще один фільм, який планував зробити ще в кінці минулого року. Це фільм про маршрут Зеленої Селларонди (Green Sellaronda) або ж Селларонди у напрямку проти годинникової стрілки (Counterclockwise Sellaronda).
Як і попередні свої відео, я зробив цей фільм з орієнтацією на лижників, які планують їхати на Селларонду вперше або вже давно там не були і все забули.
Я вже писав десь раніше про особливості маркування трас та витягів у Італії, порівняно з Австрією, які викликають певний когнітивний дисонанс у тих, хто приїздить сюди вперше. Повністю повторюватися не буду, але зазначу тільки один момент. Маркування змішане: то назвами, то цифрами, то і назвами, і цифрами, а кожна із зон катання (Валь Гардена, Альта Бадія, Канацеї, Кампітелло, Арабба) мають своє власне цифрове маркування і таким чином, наприклад, червона траса №5 повторюється кілька разів на Селларонді. Але найбільше дезорієнтує в орієнтуванні у цьому регіоні тих, хто сюди приїхав вперше, так це максимально широке використання італійських довгих назв для трас та витягів, які тобі рівно нічого не говорять, а запам’ятати ці назви відразу дуже важко.
Можу сказати, що навіть після тижня катання я за назвами міг уявити собі (тобто де вони знаходяться і куди ведуть) тільки декілька витягів та трас.
Але зате тепер, після того, як зробив декілька відео про катання на різних частинах Селларонди, можу із задоволенням сказати, що в наступний раз, коли мені пощастить потрапити на Селларонду, я вже буду орієнтуватися на місцевості, як у себе вдома , бо тепер вже є чітке уявлення яка назва відповідає якому об’єкту і де саме він знаходиться.
Сподіваюся, мої відео також допоможуть і іншим лижникам та бордистам легше орієнтуватися на Селларонді якщо хтось поїде туди навіть вперше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2022, 20:58   #433 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Не драматизуйте(с) - все там зрозуміло на Селла Ронді ... катають Зелену чи Помаранчеву Селла Ронду зазвичай чайники перший чи другий раз.
Набагато цікавіше доїхати до Корвари , а потім по чудовій чорній чи червоній Гран Різа ( здається трасса кубку Світу ) добратися до Кронплатцу ( бусиком ) , а потім ще встигнути так само на лижах повернутися у Канадцей .
Так само цікаво добратися і до Кортіни , покатати по Олімпії ... назад ми вже правда їхали на таксі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2023, 12:13   #434 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Witness, І в чому така цікавість таких мандрів? їхати бусіком півгодини на Крон з Корвари, не менше, його щє треба почекати. Їхати на Гран Різу по купі синіх трасс-вони геть ніякі, нецікаві взвгалі.
Просто згаяти час, як на мене. І повертатись за всі гроші світу.
Іронія у тому, що найкращі траси зовсім поруч з Канацеями - Комічі, Саслонги, Сечеда, їх багато і вони на любий смак. Для крейзюків -Арабба.
Що ваша версія, що Гранда Гуєра -це про каталку на бусіках, а не на лижах. Хоча, разок може і прикольно.
мені взагалі здалося, що Крон взагалі не вартий уваги, щоб заради нього такі мандри...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2023, 14:21   #435 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Witness, І в чому така цікавість таких мандрів? їхати бусіком півгодини на Крон з Корвари
- так це скі-сафарі називається - чим більше трас за день проїдеш ( нових ) - тим краще

Цитата:
його щє треба почекати
хвилин 20 не більше - поруч з зупинкою кафе , сидиш пє'ш пивко , засмагаєш , відпочиваєш


Цитата:
Їхати на Гран Різу по купі синіх трасс-вони геть ніякі, нецікаві взвгалі.
- нормальні там траси до Гран Різи - памятаю швидко розганявся туди

Цитата:
Просто згаяти час, як на мене. І повертатись за всі гроші світу.
- на мій погляд це НАбагато цікавіше ніж 20 разів спускатися по Саслонгу


Цитата:
Іронія у тому, що найкращі траси зовсім поруч з Канацеями - Комічі, Саслонги, Сечеда, їх багато і вони на любий смак. Для крейзюків -Арабба.
- вони там через одну всі найкращі і чим більше їх проїхати і кожен день різних - тим краще ( імхо )

Цитата:
Що ваша версія, що Гранда Гуєра - це про каталку на бусіках, а не на лижах. Хоча, разок може і прикольно.
Гран Гуера один раз повертався на лижах у Канацей - мало покатався у Кортіні - була погана погода і пізно туди приїхав ... а от наступного року прокатав майже всю Кортіну ( добиралися на лижах туди ) - була прекрасна погода і всі траси
відкриті ... тоді вже додому їхали на бусику - десь до 17.00 була в нас каталка на Кортіні. Бус коштував здається 200 євро ( нас було шестеро ) - здається недорого

Цитата:
мені взагалі здалося, що Крон взагалі не вартий уваги, щоб заради нього такі мандри...
- так - не дуже , але в нас була задача доїхати до самого верху Крону і повернутися додому у Канадцей на лижах ( бордах ) - і поставлена ціль була досягнута
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2023, 14:31   #436 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Така логіка теж зрозуміла. В мене інша.
Каталка з 8.30 до 17.00. Тобто починаєш катати реально з 9.00, а у 16.30 вже валиш вниз. Траси ідеальні до 12.00, деякі до 13.00. Потім вже всі або обдирають, обо наривають. Також треба перепочити та поїсти, це мінус година.
Найбільш круті та популярні траси обдирають швидше.
Тобто часу для справжнього кайфу не так вже й багато навіть у Доломітах.
Тому витрачати час на маршрутки до обіду мене особисто просто давить жаба...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2023, 16:28   #437 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
- для мене всі траси у Італії ( що у Доломітах / що у Вале де Аоста ) апріорі гарні ( якщо з Букою порівнювати ) , тому я завжди беру із собою і лижі і борд , якщо їду далеко - вдягаю лижі ... якщо до Корвари / Мармолади і назад і т.п. - вдягаю борд

... біда у тому що не випускають , я б зараз залюбки і до Капруна би поїхав
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2023, 20:16   #438 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Зробив черговий фільм із старих записів, щоб душу трохи відвести. Це відео знову про Селларонду, але на цей раз про Оранжеву Селларонду (Orange Sellaronda) або ж Селларонду в напрямку за годинниковою стрілкою (Clockwise Sellaronda), причому в її альтернативному варіанті (Alternative Orange Sellaronda) через дві чорних траси в районі Валь-Гардени.
Пару років назад я вже зробив серіал із 11 фільмів про окремі частини Оранжевої Селларонди, але зараз вже скомпонував все в одному відео в максимально компактному вигляді.
Сподіваюся, це моє відео також буде корисним іншим лижникам та бордистам, які збираються їхати кататися в район Селларонди в Доломітових Альпах.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2023, 17:48   #439 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Jemsnixon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: usa

Снаряга: прокатные :)
I wanted to make a fantastic movie on Val Gardena that featured footage from Saslong because the world cup stage will be located next to Val Gardena the following year.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2023, 18:58   #440 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Jemsnixon Переглянути коментар
I wanted to make a fantastic movie on Val Gardena that featured footage from Saslong because the world cup stage will be located next to Val Gardena the following year.
@Jemsnixon, if you want to get the best footage from Saslong in the very morning on the fresh groomed slope you definitely may want to stay in the Santa Cristina or Selva Gardena, so that you would be able to be one of the first skiers on Saslong.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи в Австрии Sheridan Горнолыжные курорты Австрии 202 17.01.2023 23:25
Горные лыжи в Греции Sheridan Горнолыжные курорты Греции 6 16.10.2021 17:35
Женские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 24 07.05.2009 14:15
Детские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 11 02.02.2009 09:20
Горные лыжи в Дании Sheridan Горнолыжные курорты Дании 0 20.10.2008 11:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05269622 (63%)13 (37%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125264202250642658 (62%)1417 (33%)187 (4%)