Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Италии > Горные лыжи в Италии


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.12.2021, 16:07   #411 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
так я нічого і не готував, просто зробив декілька скріншотів із відеозаписів, які ще не використав для закінчених відеофільмів.
Так мы еще не все видели?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 17:22   #412 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kairos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Десь у паралельному всесвіті

Снаряга: Лижі є
Только что прочитал в новостях
Міністерство охорони здоров’я Італії оновило перелік країн категорії D і виключило з нього Україну! Отже, Україна з 16 грудня належатиме до країн категорії E, для яких можливий в’їзд в Італію лише за поважної причини!

Оновлений перелік країн опубліковано в розпорядженні Міністерства охорони здоров’я за 14 грудня.

Нові правила вступають в дію з 16 грудня і будуть діяти до 31 січня 2022 року.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 17:43   #413 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Это новость с самого утра гуляет, причем ссылку на нормальный источник при этом никто не дает. По радио сказали или прочитал в новостях, или ссылка не открывается...
На сайте итальянского МОЗ наша хозяйка 5 мин назад видела, что Украина в зоне Д, но они обновляются по воскресеньям, будто бы )))))))))))
Ждемс...
Энтропия непобедима.

Интересно заслушать мнение на этот счет не изнасилованных вакцинированных, таких, как я, а ярых вакцинаторов - вот уколемся и будет опять весь мир нам открыт!
По факту -от ВСЕХ теперь требуют ПЦР на въезде , включая вакцинированный Евросоюз, и взялись за вакцинацию детей от 5 лет.
Сейчас в Доломитах на трассах детей без вакцинации погреться не пускают в рестораны, боятся карабинеров- информация за сегодня....впрочем, нам все равно про с детьми в Италию уже можно забыть , сегодня детей поляков не пустили в ресторан. В следующую смену литовцы на нервах - у них тоже дети не вакцинированы. В зону Е
попадают даже страны Евросоюза.

-Ну шо, синку, допомогли тобі твої ляхи?

Корисна інформація для подорожуючих
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2021, 20:35   #414 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Sysenko Переглянути коментар
Так мы еще не все видели?
По Доломітах:
1. Як я писав на початку першого допису про Мармоладу, у мене записана вся подорож на Мармоладу від Канацеї до Канацеї.
Як буде час і натхнення, то зроблю ще два фільми: шлях від Канацеї до Мармолади і від точки закінчення першого фільму додому у Канацеї.
2. Оранжева Селларонда вийшла серіалом у 11 фільмів, які забрали у мене багато часу. У мене є ще повністю записана Зелена Селларонда, але зараз я все ще не готовий виділити стільки ж часу, щоб зробити ще один серіал.
3. Є багато моїх фотографій та фотографій і відео дружини, зроблених з телефонів. Якщо буде з'являтися час, то планував зробити декілька фільмів типу слайд-шоу.

По Зьольдену також є ще немало неопрацьованих відеозаписів зроблених на екшн-камеру у січні 2020 та фотографій і відеопанорам з телефону дружини.
По Заальбаху/Хінтерглему/Леогангу також є непогані відеозаписи на екшн-камеру, але їх небагато, бо тут я тільки вчився знімати на цю камеру і погода в той тиждень була не дуже.
Із періоду до купівлі екшн-камери є немало фото і телефонних відео із Цель-ам-Зеє та Капруна (льодовик Кіцштайнхорн).

А в цьому році, незважаючи на останні тривожні повідомлення, все ж таки сподіваюся потрапити до Австрії і відзняти ще немало нового матеріалу.

Щоб з усього цього зробити фільми, треба йти на пенсію.
Але я туди не поспішаю , хоча вже її й отримую .

Так-що, вибачайте, поки-що буду вибирати тільки найцікавіше і робити скільки буде з'являтися часу для цього.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2021, 18:51   #415 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Якщо хтось вже встиг купити квитки до Італії, то це може бути цікавим
МАУ скоротила рейси до Італії: що робити з квитками | Рубрика
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2021, 21:58   #416 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
Я успел... Мау объявила о ликвидации рейсов. Обещала вернуть деньги... не сразу.... не все.

Добавлено через 9 минут

Логику Итальянцев понять сложно: когда в Украине бушевал Ковид- нас принимали, а когда заболеваемость уменьшилась в разы- нас изолировали, ради нераспространения Омикрона, которого в Украине практически нет. Пока в доме от меня спрятали всё Итальянское. Мною наложены санкции на эту страну.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2021, 23:18   #417 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
я деньги НЕ хочу возвращать ... попробую перебронировать на конец февраля / начало марта ... а вдруг ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2021, 06:36   #418 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
WizzAir вернула деньги за отмену рейса - 100 проц.
Мау пока нет- небогатая компания. Ищет ресурсы. Вообщем тоже НЕ хочет возвращать деньги.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2021, 10:07   #419 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Witness
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: есть 2 пары лыж и пару бордов )
- перебронировал ... но подтверждений никаких пока нету , я так понял можно до БЕСконечности потом перебронировать ( если пускать не будут )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2022, 08:17   #420 (посилання)
Новичок
 
Аватар для uncleMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Capita DOA
подскажите, пожалуйста, куда лучше податься на 3 дня с минимальным временем и максимально удобным трансфером из Милана? Интересуют не шибко крутые склоны.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи в Австрии Sheridan Горнолыжные курорты Австрии 202 17.01.2023 23:25
Горные лыжи в Греции Sheridan Горнолыжные курорты Греции 6 16.10.2021 17:35
Женские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 24 07.05.2009 14:15
Детские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 11 02.02.2009 09:20
Горные лыжи в Дании Sheridan Горнолыжные курорты Дании 0 20.10.2008 11:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94854325244782665 (62%)1471 (34%)189 (4%)