Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Италии > Горные лыжи в Италии


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.12.2021, 23:42   #391 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Собираю группу в Доломиты, 15-22 января и 18-27 марта. Микроавтобус из Киева, Фолькваген Т-5, оборудован для таких поездок. 450 евро. Проезд из Киева, поселение, местные переезды, бесплатное(!) обучение в группе(не с нуля) -карвинг, классика, могул.
Опыт дюжины таких поездок зимой и полдюжины летом- знаю на Селла Ронде каждую елку и каждого мармота
Март -жилье оплачено, январь -пока предварительная договоренность с хозяйкой.
Не зеваем
горнолыжный тур в Доломиты в Альпы Доломиты суперски
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2021, 20:54   #392 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Давно не робив нових фільмів, все часу не вистачало. А це перед початком нового сезону, який, схоже, таки відбудеться, душа почала просити лижної творчості. І от, згадавши мудру приказку «робота – не вовк, до лісу не втече», відклав справи і зробив ще із старих записів позаминулого року ще одне відео про спуск з Мармолади.

Спочатку хотів зробити відео з повним маршрутом від Canazei до Canazei, де ми жили, але таке відео вийшло б не менше години часу, навіть якщо показувати всі частини маршруту по мінімуму.
Тому вирішив включити у це відео тільки чисто підйом від базової станції витягу на Мармоладу, спуск з неї до кріселки, що піднімає на перевал Passo Padon, і власне підйом на цій кріселці, щоб показати загальний вид спуску з Мармолади, який гарно видно з цього перевалу. І навіть таке скорочене відео зайняло 20 хв. Ну а варіанти того, як дістатися до Мармолади та інші цікаві моменти опишу вже тут.
То ж почнемо.

Загалом дістатися до базової стації Мармолади можна трьома способами:
1. На авто по дорозі зверху, з перевалу Passo Fedaia.
2. На авто по дорозі знизу зі сторони Rocca Pietore та Caprile, тобто це шлях для @Sysenko, якщо він буде жити у Pian Falzarego і знайде транспорт, щоб доїхати.
3. На лижах з будь-якої точки Селла Ронди, різниця буде тільки у часі, за який дістанетеся до Мармолади.

Коли я вибирав місце проживання для цієї своєї поїздки, то додатковим аргументом у виборі Canazei було те, що, як я думав, звідси можна буде швидко з самого рання на автобусі дістатися до Мармолади по першому способу, бо від Canazei через Penia до Passo Fedaia є дорога і автобусний маршрут.
В усякому випадку, про такий варіант я прочитав десь у інтернеті. Але не так сталося, як гадалося.
У тиждень мого катання ця дорога була перекрита перед озером Fedaia зі сторони Penia . Чи часто тут так буває, чи це тільки мені так «пощастило», може @Skyclub підкаже, який їздить у ці краї кожен рік.

Таким чином, у мене залишився тільки один варіант дістатися від Canazei до Мармолади – на лижах. Цей шлях від Canazei до точки спуску з Мармолади у мене забрав приблизно 2 години.
Досить багато часу займає тільки підйом власне на Мармоладу, який складається з трьох секцій на великих вагонах, які також треба чекати, бо вони їздять по одному у кожну сторону на кожній секції. На другій проміжній станції є магазинчик із Мармоладними сувенірами і ресторан, де можна випити чаю чи кави із бомбезним видом на Селла Ронду.

Тепер власне про спуск.
Скажу прямо, спуск з Мармолади не для новачків, які ще не пішли далі синіх буковелівських (тобто зелених) трас. Та й тим, хто вже катається по слабо-червоних трасах з діапазону 25-30% солодко не буде. Спуск з Мармолади реально крутенький, причому не якихось 200-300 метрів крутих, а десь половина спуску достатньо крутенька. Це ви можете оцінити навіть по моєму фільму.
Що цікаво, згідно карти трас, з вершини йде дві траси, червона (лівіше) та чорна (справа попід скелями), які потім з’єднуються у червону.
Так от, під час свого спуску червоної траси, яка б відгалужувалася вліво, я не помітив. Була відратрачена тільки одна траса попід скелями, тобто чорна.
Багато разів передивлювався свої відеозаписи спуску і так і не побачив цього відгалуження вліво на червону трасу. Схоже, у мій тиждень у Доломітах на Мармоладі червону трасу не готували. Чи це так часто буває, чи це мені ще раз «пощастило», знову ж таки, може @Skyclub підкаже.

Ще одну річ варто сказати про цю трасу. Хоч я їхав сюди з Canazei на лижах, але я все ж таки почав спуск усього трохи пізніше 11-ї години. А траса вже була з розковбасиком. Крім того, я дивився на ютубі відео спусків з Мармолади десь о 13-й годині, то там вже був майже могул. Це я до того, що не варто їхати на Мармоладу, якщо ви не встигаєте туди з самого ранку, бо якщо й спуститеся, то задоволення навряд чи отримаєте.

Ще із цікавого. На Гугл-карті на Мармоладі позначені дві секції кріселки, які йдуть від перевалу Passo Fedaia (я їх обвів на карті червоною лінією), але насправді, ця кріселка непрацююча. На нижній станції на перевалі Passo Fedaia були видні навіть обірвані троси. Щоправда на офіційній карті Селла Ронди, яку можна взяти на касі, ця кріселка відсутня.

Ну ніби, на перший погляд, все. Якщо є питання, пишіть.
Сподіваюся, моє відео про Мармоладу вам сподобвється.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Marmolada_Map.jpg
Переглядів: 26
Розмір:  217,9 КБ
ID:	46177  

Востаннє редагував HappySkier: 13.12.2021 о 11:06.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2021, 13:59   #393 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
@HappySkier, Как всегда очень увлекательно, качественно и познавательно. Такое впечатление, что я уже побывал на Мармоладе. Хоть в Австрию теперь едь.
Конечно лучше на популярные трассы попадать в чиле первых. Реально до открытия на скибуссе добратья, например из Корвары до Мармолады?. Полезной инфы по скибуссам очень мало
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2021, 16:53   #394 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Sysenko Переглянути коментар
@HappySkier, Такое впечатление, что я уже побывал на Мармоладе. Хоть в Австрию теперь едь.
Ну в такому разі, Вам категорично не можна читати мої дописи і дивитися відео в темі Зьольдена. А то у Зьольден тоді точно не поїдете.
А він однозначно вартий того, щоб хоч раз туди з'їздити.

Цитата:
Коментар від Sysenko Переглянути коментар
@HappySkier,
Реально до открытия на скибуссе добратья, например из Корвары до Мармолады?. Полезной инфы по скибуссам очень мало
Що факт, то факт, такої інфи практично немає.
Скібуса на таку відстань, думаю, немає. Якщо й є, то швидше вже не скібуси, а рейсові автобуси. Це хіба-що або на таксі, або брати авто у аренду і їхати самому. Та й то, дивлячись на карту, які там гірські дороги, зовсім не факт, що доїдете, бо я разів у 5 меншу відстань від Канацеї до Пассо Федаї не зміг проїхати.
І якщо навіть дороги будуть відкриті, і Ви знайдете транспорт, то зовсім не факт, що така об'їздна дорога на авто забере менше часу, ніж з Корвари на лижах. Думаю, якщо прямо з Корвари, а не звідкісь нижче, то до Мармолади буде по часу приблизно, як від Канацеї, може, навіть, трохи менше. Тому з Корвари, мабуть, найнадійнішим варіантом будуть лижі.

Додано через 3 хвилини

@margadon, є питання. От маски FFP2 є без клапану і є з клапаном. У Європі годяться і ті й другі, чи тільки без клапану?
Бо, наприклад, на репортажах Кубку світу, усі, ніби-то, ходять у масках без клапанів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2021, 22:34   #395 (посилання)
Новичок
 
Аватар для margadon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salomon S/force bold 2020
Практично всі в масках без клапанів. Причому таке спостереження що всі хто ходить в масках і наполягає, щоб всі в гондолі її вбрали переважно розмовляють німецькою, австрійською. До смішного деколи доходить. Ми з сім'єю сидимо в гондолі, вона от-от поїде. І тут добігає жіночка 55-60 років всідається і починає всіх виховувати чому ви без маски....

Добавлено через 4 минуты

Дякую за відео про Мармоладу. Ми були минулого вівторка на Селларонді. Якраз в цій стороні був сильний вітер і витяг на Мармоладу не працював.... наступного разу постараємось попасти!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 07:42   #396 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@margadon, дякую за інформацію!

Цитата:
Коментар від margadon Переглянути коментар
Практично всі в масках без клапанів. Причому таке спостереження що всі хто ходить в масках і наполягає, щоб всі в гондолі її вбрали переважно розмовляють німецькою, австрійською. До смішного деколи доходить. Ми з сім'єю сидимо в гондолі, вона от-от поїде. І тут добігає жіночка 55-60 років всідається і починає всіх виховувати чому ви без маски....
Звичайно точно за них не скажу, але думаю, що логіка у них, мабуть, така, що маска захищає не стільки вас від інших, скільки інших від вас. Тому, якщо у відносно закритому невеликому просторі гондоли одні туристи "запустять" у цей простір свої віруси, знаходячись без маски, то їх можуть отримати інші туристи, які зайдуть у цю гондолу після них.

Цитата:
Коментар від margadon Переглянути коментар
Ми були минулого вівторка на Селларонді. Якраз в цій стороні був сильний вітер і витяг на Мармоладу не працював.... наступного разу постараємось попасти!
Там є один старезний "стрьомний" двомісний витяг, який піднімає якраз на перевал Passo Padon (одна з найвищих точок зони катання). Думаю, що при сильному вітрі дорогу на Мармоладу закривають, щвидше за все, саме із-за нього.
Якщо чесно, то дуже дивно, що на такому критичному місці шляху на Мармоладу ще не оновили витяг на сучасний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 10:36   #397 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
Вопрос к бывалым по багажу в МАУ. Получил, не в первый раз, противоречивые данные по провозу спортивного багажа в МАУ. В переписке указали, что оплатите один дополнительный багаж и можете везти все свои лыжи в одном чехле (на пятерых у нас один борд и три пары лыж), при условии, что вес не превысит 30 кг. На сайте же, после разбора игры слов, на одного человека - один спортивный багаж. Проясните?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 11:20   #398 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
[QUOTE=
Там є один старезний "стрьомний" двомісний витяг, який піднімає якраз на перевал Passo Padon (одна з найвищих точок зони катання). Думаю, що при сильному вітрі дорогу на Мармоладу закривають, щвидше за все, саме із-за нього.
Якщо чесно, то дуже дивно, що на такому критичному місці шляху на Мармоладу ще не оновили витяг на сучасний.[/QUOTE]

Это отдельный подъемник, в основном к виа-феррате на Мармоладу. Спуск с него. красный и довольно короткий, не связан с основным горнолыжным спуском с Мармолады, и смысла с точки зрения горнолыжника не имеет - туда нужно отдельно ехать на авто по еженям, там даже парковки толком нет-десяток авто может стать возле подъемника. Ни разу не видел, чтобы зимой там катали.
Сам подъемник реально ржака - такая себе дурацкая большая тележка их супермаркета, стоишь в ней , как в клетке.
Зато фиа-феррата прикольная 4с -подъем по отвесной скале, но слишком много нужно лезть по скобам, как на заводскую трубу, а спуск по рваному леднику.
Виды афигенские .
Ледник тает и потихоньку вытаивают артефакты первой мировой-мы нашли винтовочный магазин с патронами...
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20190826_150634.jpg
Переглядів: 61
Розмір:  4,52 МБ
ID:	46178  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20190826_155802.jpg
Переглядів: 67
Розмір:  5,44 МБ
ID:	46179  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20190826_153755.jpg
Переглядів: 52
Розмір:  4,61 МБ
ID:	46180  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20190826_154721.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  3,34 МБ
ID:	46181  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 12:58   #399 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від Sysenko Переглянути коментар
дополнительный багаж и можете везти все свои лыжи в одном чехле (на пятерых у нас один борд и три пары лыж), при условии, что вес не превысит 30 кг.
В 30кг, по моему опыту, снаряга максимум на 2х только выйдет. Боты примерно 5кг, лыжи 10+, шлем, защита...

Добавлено через 3 минуты

Ну и не видел таких чехлов-колхозных чтоб в одном и на все село 4 комплекта, не детской снаряги влезло.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2021, 13:10   #400 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@Джигит, это шото типа бокса Тухли нужно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи в Австрии Sheridan Горнолыжные курорты Австрии 202 17.01.2023 23:25
Горные лыжи в Греции Sheridan Горнолыжные курорты Греции 6 16.10.2021 17:35
Женские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 24 07.05.2009 14:15
Детские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 11 02.02.2009 09:20
Горные лыжи в Дании Sheridan Горнолыжные курорты Дании 0 20.10.2008 11:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)