Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Италии > Горные лыжи в Италии


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.04.2021, 19:12   #371 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Вчора-сьогодні знову з’явилося трохи часу на творчість і я нарешті доробив всі фільми про Оранжеву Селла Ронду. Фактично останнім є 10-й фільм, який закінчує мій маршрут біля ресторану «Крістіанія» (в зоні катання Канацеї), від якого я стартував вранці. Фільм 11 вирішив зробити, щоб показати, як спуститися на лижах прямо в Канацеї і завершити також повне коло від Канацеї до Канацеї, бо мій 1-й фільм також починається від самого низу з Канацеї.

На що хотів би звернути увагу у цих фільмах.

Фільм 10.
Серед того, що показано у цьому фільмі, хотів би ще раз звернути увагу на «цікавість» розстановки покажчиків на трасах і їх відповідність на картах, що викладаються біля кас.
Наприклад, на відмітках 3:23 – 3:37 добре видно стенд з покажчиками, що червона траса 1 Sass Bece йде донизу, червона траса 2 (без назви) йде наліво. Але на карті Селла Ронди ви не побачите жодних номерів і жодних назв трас, щоб подивитися, як вони проходять. І так усюди.
Ще одна «цікавість». В залежності від зони катання (Валь Гардена, Корвара, Арабба, Канацеї) принципи написів на кружечках покажчиків на трасах також відрізняються.
У Канацеї, наприклад, якщо траса Del Bosco з номером 6, то номер 6 стоїть на всіх покажчиках. А коли їхав перший раз десь між Канацеї і Валь Гарденою і поїхав по якійсь синій трасі №1 (у кожній зоні катання своя нумерація), то біля наступного покажчика аж зупинився у когнітивному дисонансі: синя траса №1 зникла, а з‘явилася синя траса №2. Нагадаю, що на карті жодних номерів і назв трас немає, щоб перевірити, куди яка траса веде. Подивився навколо, ніби то їду правильно, і поїхав далі. А далі, біля наступного покажчика вже зникла і синя траса №2, а з’явилася синя траса №3. Ну тут мені логіка підказала, що в цьому регіоні нумерують не траси, а покажчики на трасі, як стовпчики на дорогах в лісі.
Ось такі веселі італійці, ну люблять вони туристів по квестах поганяти.

Фільм 11.
Червона траса №6 Del Bosco, яка йде аж до низу до Канацеї, є хоча й не дуже складною (червоними по факту є тільки декілька невеликих відрізків траси), але досить довгою – трохи більше 4 км. Крім того, після обіду, як і більшість більш-менш крутих ділянок, оці от червоні відрізки вже починають скидатися на могул. Також непогано нагрібаються горби на поворотах синіх «доріг». Траса закінчується зверху Канацеї. Тож в кінці цього фільму я спеціально включив трохи проходу по Канацеї (не до кінця, бо це нудно дивитися) з лижами на плечах, щоб показати, що після спуску вам доведеться немало походити, якщо ви зупинилися в нижній частині Канацеї чи вам треба на автобусну зупинку.
Тому, якщо ви зупинилися в Канацеї і за день катання непогано натомилися, то думаю, вам варто краще спуститися донизу на гондолі. Ну, хіба що, тільки ваш пансіон не буде знаходитися поблизу закінчення цієї траси.

Оранжеву Селла Ронду закінчив, але Зелену ще й не починав робити. Думаю, до літньої відпустки і не почну. Але один фільм про поїздку на Мармоладу все ж таки сподіваюся ще зробити хоча б до кінця квітня.



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2021, 08:35   #372 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2021, 12:33   #373 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
@HappySkier, Лучшие фильмы о Доломитах, которые я видел. Спасибо.

Добавлено через 8 минут

Очень помогло сопоставить схемы трасс и действительность. Очень важно в предстоящей поездке
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2021, 15:56   #374 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
О-о! Споріднена душа з’явилася, яка планує свої подорожі, як і я! Саме на таку аудиторію, в першу чергу, я й орієнтував мої відео.
Дякую за приємний відгук! Сподіваюся лайки не забули поставити?
Це було б непогано не тільки тому, що це було б приємно мені (само собою це мені було б дуже приємно ).
Але, якщо вони Вам сподобалися і Ви рекомендували б їх іншим, то це б допомогло цим іншим їх побачити.
Просто Youtube-аналіз так зроблений, якщо Ви ще не в курсі, що чим більше лайків та коментарів у відео, тим активніше він пропонує ці відео іншим до перегляду.
Тому ваші лайки та коментарі потрібні не стільки мені, скільки тим, хто ще не побачив моїх відео.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2021, 14:01   #375 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
@HappySkier, доброго дня. Уверен,что Вы, как обстоятельный и интересующийся человек, знаете и за трансфер в Доломитах. Наиболее интересен трансфер с Альта Бадии до Фалзарего и с Мармалады до Фалзарего. Спасибо. Лайки, с удовольствием, поставил в Youtube на всех видео.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2021, 16:10   #376 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Sysenko Переглянути коментар
@HappySkier, доброго дня. Уверен,что Вы, как обстоятельный и интересующийся человек, знаете и за трансфер в Доломитах. Наиболее интересен трансфер с Альта Бадии до Фалзарего и с Мармалады до Фалзарего. Спасибо. Лайки, с удовольствием, поставил в Youtube на всех видео.
На жаль, «я Вам не скажу за всю Одессу Доломиты», бо був у Доломітах тільки один раз. Але дещо у загальному плані все ж таки постараюся порадити.

1. Коли я планував свою першу поїздку у Доломіти, схоже, як зараз і Ви, я зіштовхнувся з браком достовірної інформації про деталі переїздів між точками, які мене цікавили. Туристичні карти, на жаль, бажають бути кращими. Гугл-карти також недостатньо інформативні для оцінювання, де саме знаходяться перевали, не кажучи вже про їх складність для автомобілів, особливо для автобусів, щоб оцінити можливість надійних переїздів. Бо, одна справа, що влітку можна проїхати по всіх гірських дорогах, інша справа, невідомо чи можна по них проїхати взимку.
Оскільки у мене із суглобами є певні проблеми, то я, наприклад, про всяк випадок, довго шукав і з’ясовував, чи можна і як саме повернутися з довільної точки Селла Ронди додому у Канацеї автотранспортом. І з’ясував, що жодних гарантій немає, бо гірськими дорогами прямо по Селла Ронді можна проїхати тільки влітку, а взимку – невідомо, хіба що стан доріг буде нормальним в цей день і якщо знайти якогось таксиста, але стабільних таксо-фірм не знайшов. Те ж саме з точками проживання, якщо брати подешевше не прямо в місцях витягів.
Коротше, в результаті, мені набридло все це вишукувати і я вирішив на першу поїздку у Доломіти взяти тур у турфірмі з гарантованим трансфером і місцем проживання, де є прямий витяг на Селла Ронду. Знайшов такий варіант у Канацеї, от туди й поїхав.
Якщо їхав би у Доломіти ще раз, то шукав би проживання або у Корварі, або у Валь Гардені (Санта-Крістіна, Сельва Гардена, Ортізеї).

2. Як на мене, то й взагалі, в Італії, якщо не знаєш регіон «вживу» (як @Skyclub, наприклад), то краще і надійніше брати проживання біля одного з гарних районів катання, нехай це буде трохи дорожче, але так, щоб не треба було їздити транспортом, і надійно кататися незалежно від погоди і стану доріг. А у інші райони катання їздити хоча й трохи далі буде, але якщо чітко видно, що в цей день можна проїхати й туди, й назад.

3. Як я розумію Ви плануєте проживати саме прямо на перевалі Falzarego. Гарна стратегічна точка. З одного боку у Корвару недалеко, а з іншого - у Кортіну. Але, як на мене, то трохи ризикована, бо це – перевал. Наприклад, прямо зараз глянув на гугл-карту (у прикладенні), і що ми тут бачимо? Дорога на Корвару перекрита!
Причому при наявності стандартного автобусного маршруту Falzarego-Corvara
Corvara in Badia to Falzarego Pass (Mountain) - 3 ways to travel via , and bus
Ну тобто це дорога «автобусної» категорії. А що буде, коли зима розійдеться на повну?

Автобусних маршрутів з Falzarego до Мармолади гугл мені відразу не видав. Підозрюю, що туди взагалі, якщо й можна буде проїхати, то або арендованим авто, або на таксі.

Тому, думайте, оцінюйте ризики.

4. Можливо я помиляюся, але в мене склалося враження, що щодо проїзду по дорогах, то у Австрії суттєво надійніше в цьому сенсі. От в Австрії, так дійсно, майже усюди можна брати проживання між курортами і їздити спокійно і туди, і сюди.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Доломіти_2021-11-02.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  327,3 КБ
ID:	46083  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2021, 16:39   #377 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
Вроде завтра стартует сезон в Доломитах. Везет же людям.

Добавлено через 2 минуты

Ну а мы пока будем кататься мысленно, просматривая сюжеты от HappySkier
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2021, 21:37   #378 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@Sysenko, тут вот словаки и чехи зненацька режим ЧС вводят, Австрия на волоске. Хочешь оказаться в такой ситуации в момент нахождения на границе?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2021, 09:38   #379 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Sysenko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Head TT60
Не собираться нельзя- тогда точно не поедешь. Предсказать не возможно. Просто быть готовым ехать и мониторить эпидсостояние
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2021, 22:42   #380 (посилання)
Новичок
 
Аватар для margadon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salomon S/force bold 2020
Приїхали сьогодні в Бруніко. Виїжджали вчора зі Львова. Документи довідки, сертифікати переглянув бігло польський погранець, дивитися, відкривати не хотів. І оце все. Ночували в Польщі і сьгодні їхали увесь день. На жодному кордоні не бачив жодних поліцейсьаих, митників чи прикордонників! Нікого. На австрійсько-німецькому кордоні були поліцейські, але нас не зупинили. Чесслово, аж "убідно". Сертифікати, плр тести тощо... а тут всім пофіг.
Завтра перший день катання, відпишуся!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи в Австрии Sheridan Горнолыжные курорты Австрии 202 17.01.2023 23:25
Горные лыжи в Греции Sheridan Горнолыжные курорты Греции 6 16.10.2021 17:35
Женские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 24 07.05.2009 14:15
Детские горные лыжи 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 11 02.02.2009 09:20
Горные лыжи в Дании Sheridan Горнолыжные курорты Дании 0 20.10.2008 11:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814714260722905 (61%)1657 (35%)178 (4%)