Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.01.2021, 20:54   #5211 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
Человек не идеален. Иногда эмоции берут верх над разумом. Но я в состоянии признать свои ошибки. Согласен, перегнул.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 20:26   #5212 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Девчёнки! Не ругайтесь! Собирайтесь в группу и ко мне на урок! Я научу вас лыжи любить⛷😍🤣
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2021, 21:22   #5213 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Olexnev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький

Снаряга: прокатные :)
Вітаю, шановне товариство. Після декількох років прокатного спорядження маю бажання нарешті придбати собі власні лижі.

Вибір стоїть між Elan Wingman 82 CTI та Fischer RC ONE 82 GT. Можливо хтось пробував обидві моделі і допоможе мені з вибором?

Загальні конструктивні відмінності, я вже наче зрозумів з оглядів та відео. Цікавить скоріше відчуття та складність у опануванні вищезазначених лиж.

Моя вага 85 кг, зріст 181 см. Поступово прогресую. Зараз працюю над технікою. Більш цікавить отримання задоволення від катання, ніж максимальні швидкості, але іноді розігнатися теж бажання є. Місце катання Буковель.

З Новим Роком. Веселих свят!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 00:30   #5214 (посилання)
GDM
Давно на форуме
 
Аватар для GDM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Olexnev Переглянути коментар
Вітаю, шановне товариство. Після декількох років прокатного спорядження маю бажання нарешті придбати собі власні лижі.

Вибір стоїть між Elan Wingman 82 CTI та Fischer RC ONE 82 GT. Можливо хтось пробував обидві моделі і допоможе мені з вибором?

Загальні конструктивні відмінності, я вже наче зрозумів з оглядів та відео. Цікавить скоріше відчуття та складність у опануванні вищезазначених лиж.

Моя вага 85 кг, зріст 181 см. Поступово прогресую. Зараз працюю над технікою. Більш цікавить отримання задоволення від катання, ніж максимальні швидкості, але іноді розігнатися теж бажання є. Місце катання Буковель.

З Новим Роком. Веселих свят!
Цікаво було почекати. Ніхто з "старожилів" нічого не написав)) Дивно...
Років 8-10 тому, тут би вже таке було б "гай шумів"
В мене поки що тільки одне питання - навіщо Вам, з "Місце катання Буковель" 82-гі лижі?? (тітанали, GT, CTI, поки що не обговорюємо)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Sumrok
Старий 06.01.2021, 01:35   #5215 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Olexnev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від GDM Переглянути коментар
Цікаво було почекати. Ніхто з "старожилів" нічого не написав)) Дивно...
Років 8-10 тому, тут би вже таке було б "гай шумів"
В мене поки що тільки одне питання - навіщо Вам, з "Місце катання Буковель" 82-гі лижі?? (тітанали, GT, CTI, поки що не обговорюємо)
Дякую за запитання. Ми здебільшого катаємося після обіду, коли вже траси розбиті, наче така ширина та жорсткість мають допомогти з цим. Ну і продавці так радили, наче зараз ширша талія стає нормою. Хоч погоджуюся з вами, що широких трас на Буковелі не так вже й багато, тим більше, коли поруч повно людей. Прокатні зазвичай були в талії 68, і мені було зручно на них.

Ще дивлюся у бік RC ONE 73, там і талія вужча, й радіус менший. Крім того, як варіант, RC ONE 74, але здається, що вони можуть бути занадто "м'якими", не той варіант, щоб взяти "на виріст".

Прокатні подобалися Völkl Racetiger SL 11 (127, 68, 103 R=11) та Rossignol Hero Elite Short Turn 11 (122, 68, 104 R=11).

Дуже вдячний, що відповіли, бо сам мав сумніви, тепер думаю, що не дарма.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 01:51   #5216 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Olexnev,

якщо ви хочете покращити свою техніку - вам потрібні слаломки, а не лижі з талією 82 (універсали)
ті прокатні лижі, що вам сподобались - якраз і є слаломки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 02:08   #5217 (посилання)
GDM
Давно на форуме
 
Аватар для GDM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Ну і продавці так радили, наче зараз ширша талія стає нормою
Уххх Вони зараз вже так кажуть?))) Напевно щось знають?

Якщо чесно, то в мене дежавю 10 річної давнини, по відношенню до себе самого ))

Але Ви ж вже спробували SL лижі (хоч і юніорські, якщо я правильно зрозумів). В мене, на початку, нажаль такого досвіду не було((.

Добре, то все "менше з тим"...

Покажіть, будь ласка відео, будь якого демонстратора, до чого (якого рівня) Ви прагните/ чого б хотілі досягти в катанні (в ідеалі). Маємо на увазі трасове катання.

Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
@Olexnev,

якщо ви хочете покращити свою техніку - вам потрібні слаломки, а не лижі з талією 82 (універсали)
ті прокатні лижі, що вам сподобались - якраз і є слаломки
mansrzv А як би йому зараз "настойчіво" пропонували амфібію в різних варіаціях...років так 6-10 тому?)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 02:27   #5218 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від GDM Переглянути коментар
А як би йому зараз "настойчіво" пропонували амфібію в різних варіаціях...років так 6-10 тому?)))
стопудово уболтали би))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 02:37   #5219 (посилання)
GDM
Давно на форуме
 
Аватар для GDM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
стопудово уболтали би))
Так, але тут би ще була дискусія на ....сторінок які саме брати 10-12 чи 14 з подвійним титаналом чи ні))) а про ширину, то взагалі б "два баяна разорвали"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2021, 08:26   #5220 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Olexnev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький

Снаряга: прокатные :)
Дякую всім хто відписав. Не дарма я цей форум шукав з тиждень (місце де можна запитати в людей, що не є продавцями).

Я вас почув. Хочу слаломки. Тоді, що би ви порадили з Fischer для моїх потреб? Точних аналогів тих Völkl та Rossignol, я не знайшов, плюс ви зазначили, що то юніорські.

На рахунок Амфібіо, продавець Elan мені чомусь їх не пропонував. Радив саме Wingman. З Інтернету я зрозумів, що там теж є ця "технологія", але це "суміш", щось середнє між трасовими та фрірайдними. Також асиметричні. Що варто глянути з Elan тоді?

На рахунок, того, чого прагну. Перепрошую, що одразу не дав нормальних вхідних даних. Правда, на рахунок відео, не знаю навіть. Себе зі сторони не бачу, щоб порівняти. Хочеться навчитися технічно керувати. Зараз впевнено катаюся на синіх трасах. Червоні теж не зупиняють, хоч і не всі "на одному диханні" прохожу. На чорні не лізу. Хочеться гарної керованості та комфорту. Швидкість не головне. Мені майже сорок, але форму трошки тримаю, щодня 7-8 кілометрів бігаю. Тобто, готовий фізично працювати і опановувати нові лижі.)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 8 (учасників - 0 , гостей - 8)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today028398543 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday1410235372 (71%)30 (29%)2 (2%)
Month123753765176372452 (64%)1234 (32%)154 (4%)