Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Как мы падаем?
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.11.2011, 23:46   #161 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
1998год.... жестко
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2011, 09:56   #162 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2011, 18:04   #163 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
это успех!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2011, 11:00   #164 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Татьяна
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Explosiv Ride Racing RX 2006
Наперед перепрошую за off, але, читаючи правило Lomа про те, що не можна падати назад, згадала один смішний для мене випадок. Ми були на Красії і поїхали в один місцевий барчик Кандагар. По дорозі в машині дивились фільм Уоррена Міллера для початківців, там голос за кадром каже: "Первое правило при катании в целине- изменить мышление". Заходимо ми в цей Кандагар, а там зібрались всі місцеві інструктори. Ми питаєм: "Яке перше правило в гірських лижах?". Вони задумались на секунду, і один каже: "Хм. Перше правило? Падати на бік!" Після таких категорій як зміна мислення це прозвучало дуже смішно, хоча це дійсно "правильне правило".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 19:36   #165 (посилання)
Новичок
 
Аватар для verdo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: одесса

Снаряга: dynastar driver
"Хм. Перше правило? Падати на бік!" Після таких категорій як зміна мисленняпрозвучало дуже смішно, хоча це дійсно "правильне правил це о".[/

супер - після всього прочитаного про техніку катання та техніку падінь - це саме класне спостереження. три роки тому навчався в школі інструкторів - вчив нас словак - їздили по 8год. в плузі. я думав, що він просто сміється з нас. через рік приїхав на слідуючий курс - десь під кінець курсу зрозумів, чого від мене хочуть - поміняти мислення це дійсно тема. Взагалі після того навчання я почав розуміти наскільки в нас все запущено - ми володіємо термінологією, скаженно дорогим спорядженням і це, нажаль все. Серед інструкторів - знаю тільки Камінського - його можна назвати інструктором, а дивлячись на екзамени які проходили минулого тижня на Буковелі - навряд чи з`являться нові - сумно.

А перед тим як падати потрібно на рівному місці відвести ногу вбік і сильно вдарити об сніг - черевик повинен вискочити з кріплення - це значить, що при падінні сустав не буде травмований через скручування лижі. спортсмени про це знають, а інструктори чомусь - ні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 19:45   #166 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від verdo Переглянути коментар
"Хм. Перше правило? Падати на бік!" Після таких категорій як зміна мисленняпрозвучало дуже смішно, хоча це дійсно "правильне правил це о".[/

супер - після всього прочитаного про техніку катання та техніку падінь - це саме класне спостереження. три роки тому навчався в школі інструкторів - вчив нас словак - їздили по 8год. в плузі. я думав, що він просто сміється з нас. через рік приїхав на слідуючий курс - десь під кінець курсу зрозумів, чого від мене хочуть - поміняти мислення це дійсно тема. Взагалі після того навчання я почав розуміти наскільки в нас все запущено - ми володіємо термінологією, скаженно дорогим спорядженням і це, нажаль все. Серед інструкторів - знаю тільки Камінського - його можна назвати інструктором, а дивлячись на екзамени які проходили минулого тижня на Буковелі - навряд чи з`являться нові - сумно.

А перед тим як падати потрібно на рівному місці відвести ногу вбік і сильно вдарити об сніг - черевик повинен вискочити з кріплення - це значить, що при падінні сустав не буде травмований через скручування лижі. спортсмени про це знають, а інструктори чомусь - ні.
Последнее предложение ввело в ступор.
Можно подробнее для меня
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 19:51   #167 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Инструкция для мадам-полицейских, если их поймали насильники очень подходит: " Расслабиться и попытаться получить удовольствие" Это я про падение ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) griig
Старий 18.12.2011, 20:17   #168 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від verdo Переглянути коментар
Перше правило? Падати на бік
хм... наверное, у него другой подход)) Все же первым правилом должно быть "не падати". Падение НЕ уменьшает скорость и НЕ меняет траекторию движения таки большое расстояние, смотря по скорости. Т.е специально падать перед препятствем - 100% способ в него впаяться.

2 Pivoman: нинада расслабляться, удовольствие все равно ниже среднего)) Там где раньше написано про группировку при падении - таки правда, я дополнительно уточнял у врачей и волейболистов, честно))

2 verdo:, и мне про маваши-гири лыжей по рельефу интересно. Инструкторов такому не учат, поэтому и не знаю....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 21:38   #169 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Цитата:
Коментар від verdo Переглянути коментар
А перед тим як падати потрібно на рівному місці відвести ногу вбік і сильно вдарити об сніг - черевик повинен вискочити з кріплення - це значить, що при падінні сустав не буде травмований через скручування лижі. спортсмени про це знають, а інструктори чомусь - ні.
Несколько раз перечитал... Представил как я буду перед падением сначала одну лыжу отстегивать, потом вторую, потом обе сразу... Тоже вошел в ступор... Потом дошло, что это перед катанием такой вариант проверки затяжки креплений
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 23:31   #170 (посилання)
Новичок
 
Аватар для verdo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: одесса

Снаряга: dynastar driver
Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
Последнее предложение ввело в ступор.
Можно подробнее для меня
Дійсно - мається наувазі перевірка спорядження перед спуском. І якби цьому вчили інструкторів було б дуже добре - менше людей вивозили з Буковелю до лікарень. Інструкторів, правда. вчать правилам безпечної поведінки на схилах ( до теми, щоб не падати взагалі), але працюючи з клієнтами з якими до мене вже хтось займався один чи два рази лише чув від них, що вони знаютьпро такі правила.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Как правильно покупать заграницей Sheridan Наша жизнь вне Форума 102 13.11.2019 16:03
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
SNB: Куда и как ставим крепы? Afro Samurai Снаряга 21 27.02.2015 10:33
Chile. Как много в этом слове... Funcarver Горнолыжные курорты Южной Америки 28 04.03.2011 16:37
MTB: Боярка 24. 2010. СОЛО. Как это было! Scaramouch МТБ территория 7 04.08.2010 13:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05213219 (68%)9 (32%)1 (1%)
Yesterday008117351 (63%)29 (36%)1 (1%)
Month123213611159962322 (64%)1180 (33%)112 (3%)