Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Power Carving
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.04.2024, 11:44   #271 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Все, що не від Харба - все брєд сивої кобили для його поціновувачів, звісно, бо це ж "не від Бога".
Ми знову на Дерибасівській.
Бо я тиждень тому писав - можна просто, логічно і природньо поставити таз у поворот і гомілки вже параллельні і лижі на кантах на великих кутах, а можна зробити таз назовні, но тоді треба буде окремо неприродньо вивертати гомілки. Результат буде схожий, але тільки схожий, бо схожим буде лиш вигляд, але не схожим буде упор
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 11:52   #272 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
кантуються лижі на початку повороту, а тема розглядалась вже на середні його.. в самий ніжній точки загрузки лиж, від початку до середини є уйма часу наробити
дічі, шоб після 2 годин катання була дика крепотура..
соррі, я коли це читаю не можу не адекватно реагувати..
якшо ціль катання в режимі спорт треніроки на снигу { 2-3 години на день } та відчувати втому та крепотура... то треба поцікавитись у спортиків, чи в них є крепотура від занять на снігу.. )))
то нонсенс.. бо крепотура не можлива при таких спеціальних навантажень, якшо ти робиш щось біль меньш по методітці..

вы пишите далі, я реагувати к тільки на Дічь
..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 12:05   #273 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Я не вчився ні у Томаса ні у Харба. Пробував сам щось розібрати і виконати. Моє спостереження:
Щось в сторону Томаса, (не на 100%, бо в нього не вчився). Дуже легкий спосіб, легко вчитись. Кути задаються " падінням" в поворот на початку і не можуть бути суттєво змінені. Стабільність як бонус.
За Харбом кут можна збільшувати в процесі кантуючи внутрішню. Набагато складніше.
Але в мене питання, чи помічали ви однакові, або майже однакові кути при зовсім не паралельних гомілках?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 12:39   #274 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
то нонсенс.. бо крепотура не можлива при таких спеціальних навантажень, якшо ти робиш щось біль меньш по методітці..
Крепатура не можлива на плоскачах і мінімальній швидкості. І ще треба їхати на двох прямих ногах і не створювати кутового положення, просто нахиляємось легенько і стоїмо. І ні в якому разі не перецентровуватися, бо це по відчуттях як качати прес і забирає енергію.

Райлі про цей прекрасний феномен зняв навтіь відео:

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Бо я тиждень тому писав - можна просто, логічно і природньо поставити таз у поворот і гомілки вже параллельні і лижі на кантах на великих кутах, а можна зробити таз назовні, но тоді треба буде окремо неприродньо вивертати гомілки. Результат буде схожий, але тільки схожий, бо схожим буде лиш вигляд, але не схожим буде упор
Так, ти правий, в цьому світоглядна відмінність підходів. Це що ми робимо -- це все просто (легко пояснюється), але дуже важко. В нас ідеальний поворот це той, який кантує стопою від початку до кінця, весь час він тяне весь кінетичний ланцюг і все тіло ми підстроюємо, стоврюємо умови щоб цей процес був постійним, без пауз, а потім все повторюємо назад, так само активно стопами. Це дуже нелегко, спочатку здається просто неможливим. Найважче, це постійно стопою збільшувати кут, тобі постійно хочеться просто стати, впертися і просто їхати бо лижа добре тримає. Але класний поворот зі скороченням радіусу таким чином не досягнеш.

Ось в цього хлопця це доведено до екстріму:



Про упор не скажу нічого, я ніколи про це не думав, мені дуже зручно впиратися так як я впираюся.

Добавлено через 12 минут

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
якшо ціль катання в режимі спорт треніроки на снигу { 2-3 години на день } та відчувати втому та крепотура... то треба поцікавитись у спортиків, чи в них є крепотура від занять на снігу..
Саме так спортмени і тренуються. 6-10 спусків і все. Порівняно з тим що ти робиш на снігу це день і ніч.

Добавлено через 1 минуту

Я починаю розуміти бажання інших учасників випилятися з форуму.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 14:36   #275 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ну таки навряд чи на цьому форумі хто ще 5-10 спусків робить та їде відновлюватись де куди від тяжкої напруженої праці керування гірськими лижами..
вот просто ще не зустрічав людей, кому це потрібно, сорі але я рахую, що я пишу тут зодля 99.9% користувачив, хотя більше як свої власні дослідження, а ні чіісь ютубти та іноземні статті фахівців з досвідом звичайного тренера радянського ДЮСШ

Додано через 41 хвилину

та певно головне, що до 2019 року я теж користувався наколінниками, купа мазі, якись відновлювачи.. постійний надриви бокових зв'язок, звісно якись пояса для попереку, та якась тяга до релаксу завдяки алкоголю.. та вся ця ботва за яку пишут одним словом апескі.. ))
зараз я не потребуют тої всеі ботви.. бо трохи по іншому став ставитись до техничного катання, хоча профісійне катання ще попереду, але не тільки ти дивуешся за день та нічь, профі теж наполягають що це забагато.. але зменшити завжди можливо, а збільшити вже треба чи мязам, чи техникой..
Я за технику, якщо шо...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 14:40   #276 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
сорі але я рахую, що я пишу тут зодля 99.9% користувачив, хотя більше як свої власні дослідження, а ні чіісь ютубти та іноземні статті фахівців з досвідом звичайного тренера радянського ДЮСШ
Он воно як. Виявляється, ведмедик тут не просто так самозакохано діареїть, а "зОдля" 99.9% користувачИв, і навіть вважає, що вони розуміють цю азіровсько-під"рахую"йську мову? Їм цікаві ці "власні дослідження", а не чіІсь там ютубТи, звісно ж.
Це має свідчити про працелюбність та незакомплексованість тварюки!(Подервянський)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 14:50   #277 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ти німецьку вчи, тож користі набагато більше ніж в дохлом форумі бовтатись в своєму же лайні..
дурепо..))
Як жеж не заходити сюди.. ото ту дічь читати..))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 14:59   #278 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Порада досить слушна. Але я застарий для цих розваг і занадто лінивий, І якщо добре вивчити німецьку та англійську - то це вже точно буде ван вей тікет...Як моїм дітям та онукам...Дітям вже пофігу, що англійська , що німецька, бо вже вільно. А тим, що в Канаді - що англійська, що французська.
Така от хуйня, малята...(Дід Пінхус)
Ведмедику, ти хоч поржав?
Але, поки що, контра спем сперо, бляха!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 15:17   #279 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
..
Я за технику, якщо шо... [/QUOTE]


TikTok - Make Your Day
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2024, 15:53   #280 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240412_140605.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  870,1 КБ
ID:	47498


Ще одна моя спроба.
Як би це явище пояснив Томас, або хтось з його системи. Звісно ми так не поїдемо в цьому житті, але коли читаю деякі коменти про ікси мене трохи " підкручує". Тут кути однакові?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Лижі Salomon GT Power oliver Горные лыжи и комплекты 1 07.11.2014 11:27
Rossignol Power Race 9.3 whitehors Горнолыжные ботинки 0 06.01.2014 21:07
Power Balance Sheridan Опросы 31 26.09.2013 08:28
Power Brake FR Pro 115 dalnoboi Архив Биржи 0 14.05.2013 12:37
Carving (aka S Serie) Sheridan Горные лыжи Elan 05/06 2 08.03.2006 01:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010043 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday028149905106 (71%)41 (28%)2 (1%)
Month123563741177142419 (64%)1217 (32%)146 (4%)