Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Power Carving
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.03.2021, 15:02   #21 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Трохи напишу від себе.
Два дні занять у букошколі (карвінг-курс на два дні).
Так от - вони вчать без розножки. Вони вчать таз і корпус за лижою у поворот. Тренування у розстібнутих ботинках (просто ТОПвправа як для мене, по іншому почав відчувати лижу). Їзда на одній нозі із закантовкою мізинцем.
Це все ПРИНЦИПОВО інше ніж мене вчили тут же 5 років тому.
Всім дуже раджу знайти можливість і взяти кілька днів заняття.
П.С. я почав їхати зовсім по іншому. Джигіту правда не дуже сподобалось ), але я кайфую. Якщо вийде завтра знімемо відео.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 16:54   #22 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Если я правильно понял, опять же, если , разницу в подходах, то она в самом моменте входа в поворот.

Раньше для этого делали разгрузку , даже привставая на внешней же и только потом смену внешней лыжи. При этом неизбежно цепляли склон новой внутренней и лыжи разъезжались.

Теперь наоборот-начало поворота в загрузке мизинца внутренней и тут же на ней же перекантовка. Лыжа грузится плавно и сразу же(!), и поворот круче и цепляется лыжа лучше. Корпус идет даже не за лыжами, а даже немного их опережая( в длинной дуге)-можно смещаться внутрь, ведь с самого начала есть надежный упор на внешнюю-это ключевой момент-мгновенная надежная опора(!) Внутренняя сгибается в колене, внешняя распрямляется, как педали велосипеда

Я это поймал пару дней назад , причем на мягких тупых прокатных лыжах на широком некрутом пустом склоне на Эрджиесе.

На одной лыже учат именно для того, чтобы поймать этот момент-мизинец внутренней(это главная разница в подходах) -перекантовка с сильным упором на бывшей внутренней-нырок тушки внутрь-сгибание внутренней. При этом новая внутренняя разгружена , не цепляется и не мешает.
А разножка при этом просто не возникает, или совсем небольшая. Если вы до этого уже приучили себя ездить с параллельными голенями, разворачиая их стопами.

Я правильно изложил секрет Полишинеля или нет?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 17:21   #23 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
@Skyclub , так. Щось саме таке. При цьому обов'язковий поворот тазом у новий поворот, таким чином ще більше закантовуючи лижі. І так - правильно - корпус випереджає лижі. І розгрузка іде більш плавно.
Для мене найскладніше саме оцей момент закантовки мізинцем - поки нога ще внутрішня.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 17:54   #24 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від ex_edc Переглянути коментар
@Skyclub При цьому обов'язковий поворот тазом у новий поворот, таким чином ще більше закантовуючи лижі.
Поворот тазом -це як?
В моєму розумінні таз не повертається, таз разом з тушкою ниряє в бік поворота, але сама тушка завжди майже вертикальна.

З мізинцем все просто, якщо вже катав без іксів

Дивись як воно
-їду вправо-стою на лівій нозі( на великому пальці , голені паралельні, праву сгинаю -скільки можу(щоб не грузити її), коли відчуваю потрібний момент(мене виносить інерція і центробіжна сила)-гружу поки що внутрішню праву(!)-мізинець правої і миттєво на ній перекантовуюсь-відштовшуюсь вже великим пальцем (це просто -сила мене туди загнала)., і кидаю тушку внутрь.
Тепер центробіжна сила сама мене вдавлює в новий поворот. І вона ж знов підказує коли починати наступний і допомагає його почати.
І треба , щоб у неі(сили) не було пауз-тільки зміна напрямку іі дії-перекантовкой. Вставити взагалі не треба-работа мінімальна

Це те, шо мав на увазі Ден, коли писав пауер карвінг
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 17:57   #25 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
@Skyclub , ну по цій концепції таз повертається всередину повороту. Вище вже навіть термін був - каунтінг. А все інше вірно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 18:05   #26 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Про каунтінг читав, але ще не пробував. Мене вразило вже те, що вже вдалося зробити . І це було зроблено на зовсім слабеньких тупеньких лижах. Тепер ще зробити це на Ребелсах та Супершейпах і можна каунтіти
Якби ще це були Доломіти, а не Бук, то за тиждень я і сам став би гуру )))))))))))))))))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 21:43   #27 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Prokurat Переглянути коментар
Осваиваю Power Carving
Я все правильно делаю?
ты прям саму суть уловил)

Добавлено через 21 минуту

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Корпус идет даже не за лыжами, а даже немного их опережая( в длинной дуге)-можно смещаться внутрь
именно так! много раз говорил здесь, что поворот начинается (задается угол закантовки) именно с движения корпуса вперед/ внутрь поврота. Это называется в русскоязычном инете "заклон", а в англоязычном "inclination"

В начале поворота корпус переваливается поперек через лыжи в направлении, куда лыжи приедут позже, то есть опережает их

Это движение корпуса особенно хорошо видно на 6-ом кадре

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 21:55   #28 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від ex_edc Переглянути коментар
ну по цій концепції таз повертається всередину повороту. Вище вже навіть термін був - каунтінг. А все інше вірно.
це щось не те) counting - це коли рахують: 1, 2, 3

є counter - це типу "контр", а counteracting - це контрвращеніє, розворот корпуса назовні поворота, спиною до центру поворота. Це протилежний напрямок руху корпуса до того про який ви говорите. Його харбовці дуже шанують)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2021, 22:55   #29 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
@igrus , ні. Максимум - центр маси тіла. Це наймудріше що я від них чув. Все інше просто - кут між ногою і корпусом, горизонтальне положення плечей, корпус у поворот
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2021, 10:22   #30 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Stark
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO,K2 Fatty, HEAD Premium, Rossignol Super7, Bianchi Sempre Pro,Special
Наблюдаю тему , но моё мнение здесь нет особой новизны. Спортивный , атлетический и главное в этом - свободный стиль катания вне вешек , где не надо закатывать , выживать и ломать себя в неожиданные конфигурации выставленной трассы , поэтому так мощно, агрессивно и в то же время эстетично. Хинтер , Штубатай, Цермат где собирается спорт , там на ,, столах " так и катают начиная от юниоров на раскатке сколько помню как мин с 2011года . То что это перешло в , гражданский" сектор, вполне нормальная история. Но атлетизм здесь рулит .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Лижі Salomon GT Power oliver Горные лыжи и комплекты 1 07.11.2014 11:27
Rossignol Power Race 9.3 whitehors Горнолыжные ботинки 0 06.01.2014 21:07
Power Balance Sheridan Опросы 31 26.09.2013 08:28
Power Brake FR Pro 115 dalnoboi Архив Биржи 0 14.05.2013 12:37
Carving (aka S Serie) Sheridan Горные лыжи Elan 05/06 2 08.03.2006 01:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000014 (88%)2 (13%)1 (4%)
Yesterday00151314 (88%)2 (13%)2 (2%)
Month735232680711454 (62%)857 (37%)16 (1%)