Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Power Carving
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.02.2023, 23:48   #161 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, я навіть не розумію фізикі цього руху ( є відос?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2023, 00:51   #162 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
краще технічне передивитися. Там в коментах війна, навіть Харб вліз. Хто ми в цій війні? Вони за два роки не змогли визначитись, що там відбувається
Харб там написав: він крутиться тут. Це власне, то саме що вчить Томас і інші, здебільшого американські інтсруктори. І від чого всіх адептів церкви так сильно штирить.

Штука в тому, що ротація допомагає повертати і кантувати, забирає розножки і що головне, відчуваються якось кайфово. Я її випадково для себе відрив коли вчився на довгорадіусних лижа повертати, де повертати ногами (нема в нас слова feet, нажать) дуже важко. Я почав закручувати зовнішню руку в сторону повороту і побачив, що лижі почали повертати. Коли я відпрвив відео Дяні, в якої я троха вчився тоді, вона зразу сказала щось типу: "You are rotating but you shouldn't, I know it feels great but it is not going to work for what you want".

Чому він тут це робить? та хз, не думайте що в них всіх хтось шарить лижі на рівні елітного методиста, для цього треба мати дуже спеціальний склад розуму і здатність і спеціальні знання. А тренери це часто просто колишні атлети. Вони можуть просто щось так само собі пробувати, хтось сказав от і він пробує. Але потім коли треба їхати він буде їхати як спорстмен а не як інструктор з інстаграму -- корпусом вперед, що виключає будь яку ротацію. Або прямо по лижах або з каунтером, залежить від ситуації і не буде їхати ніколи закручуючись в поворот, бо це буде провал.

Для любителів цих ротацій можу показати гарні відео як це робити, хто хоче сповнитися в свому пізнанні :-). Це дуже проста річ, а що важко, то це повертати з допомогою ніг.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2023, 01:46   #163 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Крутий комент, дякую
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Для любителів цих ротацій можу показати гарні відео як це робити, хто хоче сповнитися в свому пізнанні :-). Це дуже проста річ, а що важко, то це повертати з допомогою ніг.
І те хочу, і інше
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2023, 20:29   #164 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Чому він тут це робить? та хз, не думайте що в них всіх хтось шарить лижі на рівні елітного методиста
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Вони можуть просто щось так само собі пробувати, хтось сказав от і він пробує
@Lyubomyr, без образ, але це капєц смішно))) не стримався))

тренер Крістофферсена не шарить, що він робить, просто десь шось почув ну і пробує, от і маєш результат - купа перемог на КМ

друге діло елітний методист - вчить тьоток у віці найправильнішій техніці)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2023, 23:38   #165 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
mansrzv,
ти просто не знаєш, як відбувається процес вирощування атлета, і яке, скажем так, своєрідне і поверхневе розуміння техніки в більшості тренерів. І так не лише в лижах. Основа -- це селекція, з нас з тобою ніякий тренер не зробив би атлета рівня кубку світу, справа зовсім не в техніці.

Ну і, ти мабуть пропустив, але Х.Х. пацював директором рейс програми в США, -- тобто він відповідав за програму підготовки навчальної структури на кілька років. І він виступав на кубку світу.

Добавлено через 25 минут

Ye
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
друге діло елітний методист - вчить тьоток у віці найправильнішій техніці)
а от це як на мене disrespectful, мало б бути соромно так виражатися.

Вона коли починала, десь в своїх 30+, будучи інструктором десь рівня другої категорії Буковеля, маючи full time роботу, під тренерстом Харба за кілька років мала вже ~120 FIS поінтів спортивних, не masters змагаючись у вільний від роботи час з молодими дівчатами університетскої ліги. Щоб ти розумів, це рівень деяких 18-річних дівчат з юніорської збірної україни і фактично недосяжний для всіх цих інтрукторів.

Зараз додам фотку, як вона їздить GS на 30м лижах у віці 50+. Показувати фото деяких кумирів на цьому форумі не буду, самі знайдете.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DR GS 2.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  259,9 КБ
ID:	46728  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2023, 13:51   #166 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Lyubomyr, треба мені було промовчати) вибач
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2023, 17:36   #167 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
mansrzv, приймається
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2023, 13:25   #168 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@merry_candy, я тут ходив по лінку @sasha з теми Харба про Как тренировать сгибания в ТБС на скіру, і побачив, що саме ви перекладали статті Пола Лоренца ще в далекому 2017+- році.

Притягніть сюди частину з них. Ту, яку ви вважаєте корисною і актуальною. І Геллі і МакГлашана теж можна

P.S. Нарешті зрозумів, про які внєшніє сіли писав Ігрус. В Пола Лоренца набагато краще вийшло пояснити

"Я всегда чувствовал себя достаточно сильным, уверенно координировал и контролировал работу ног. Если что-то не получалось, я собственными усилиями делал так, чтобы это получилось. Но когда я начал больше работать над теми тремя компонентами, о которых я упоминал раньше, и, прежде всего, над скоростью спуска, я достиг той точки, когда мои собственные движения и сила стали незначительными по сравнению с тем давлением и силой, которая может действовать на лыжу в повороте. Я имею в виду внешнюю силу, центростремительную силу, котора давит на лыжу.

Мои движения стали незначительными по отношению к этому нарастающему давлению. И я обнаружил, что когда я старался работать чересчур активно, используя свои мышцы, для того чтобы заставить лыжу поворачивать, чтобы ее закантовать, я ставил себя в положение, в котором я не был хорошо выровнен (спозиционирован) относительно этой силы, и в результате не создавал нужной энергии в повороте. Особенно на большой скорости, когда мощность этой силы, действующей на лыжу, значительно вырастала, мое положение оказывалось неоптимальным и не позволяло с ней хорошо справляться. Поэтому мне пришлось остановиться.

Мой мозг так устроен, что я все рассматриваю с точки зрения теории физики, и я начал думать о том, как на такой скорости я могу оставаться сбалансированным, чтобы меня не отсаживало назад, чтобы я не приземлился на спину или не улетел в деревья… И я понял, что чтобы добиться нужного результата и оставаться сбалансированным на такой скорости и при таких силах, я должен меньше делать и больше думать о своем выравнивании относительно этих сил.

И это было большой переменой в моем катании. Я обнаружил, что когда мне удавалось найти правильное положение относительно силы, которая давила на мою лыжу, это приводило и к гораздо большему перемещению ЦМ поперек склона, и к гораздо более быстрому темпу поворотов, скорости с которой мои лыжи возвращались обратно под мое тело. Это было гораздо эффективнее чем что-либо, что я делал сам. И это было здорово. Поэтому для прогресса в катании я стараюсь больше использовать внешние силы посредством выравнивания. Я не говорю сейчас о выравнивании ботинок или ног, а о выравнивании центра масс, центра тяжести относительно опоры, со стороны которой приходит давление. "
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 22:40   #169 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan,
Зверни увагу на ноги при вспливанні лиж. Вони зігнуті. Теж саме, що і на інших станах схилу. Техніка незмінна, крім 50/50 та лижі разом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2023, 00:23   #170 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Має бути крутий воркшоп. Завтра подивлюся. Вчіть англійську )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Harald Harb PMTS | - »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Лижі Salomon GT Power oliver Горные лыжи и комплекты 1 07.11.2014 11:27
Rossignol Power Race 9.3 whitehors Горнолыжные ботинки 0 06.01.2014 21:07
Power Balance Sheridan Опросы 31 26.09.2013 08:28
Power Brake FR Pro 115 dalnoboi Архив Биржи 0 14.05.2013 12:37
Carving (aka S Serie) Sheridan Горные лыжи Elan 05/06 2 08.03.2006 01:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03102614 (82%)2 (12%)1 (6%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month72443339180772185 (65%)1105 (33%)54 (2%)