Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.04.2024, 18:17   #531 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Так, я теж помітив що в тебе на фотках нема ротації. Бачучи твої ноги на аві я б радив спробувати налаштувати кантінг ботів.

Харб так викладає, бо як я вище писав, він останніх 10 років це став шось дуже форсувати і дуже пишається своїм каунтером. Він і справді більше розвертає таз назовні, але не так як ви демонізуєте. То як він сам їздить я сприймаю чисто як стиль, от такий стиль крутої їзди в нього:


Ну і раз ми вже за це заговорили. то, як у вас ноги стоять від ваших ротацій це гарно виглядає і це справді дозволяє легше кантувати, я ніколи це не заперечував. Це просто зовсім інша -- протилежна парадигма. Ви положенням тулуба "тягнете" за кінетичний ланцюг низ, а ми навпаки -- ми вчимося стопами, тазом і розслабленням всього тіла тянути все що зверху. Навіть якщо це важко і неприродньо. Це як взяти модель скелету, то можна зробити положення лижника як тулубом, і всі кості підуть за ним, так і стопами.

Добавлено через 16 минут

Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Ікси, це страх втрати опори в двох ногах, (90% випадків.)
я не думаю що 90% це страх, в іксів є різні причини. Однf з найбільших -- це неправильно вирівняні боти і природні деформації стоп. Вальгусна (природній X) -- коли ти намагаєшся в повороті просто впертися, а коліно валиться вниз і зашвидко "тяне/веде" всередину (1-2 c і вже перекантував). Інша -- навпаки, коли ноги колесом. Тоді лижник навпаки не може заканувати лижу і тисне її далі і далі, аж поки нарешті не поборить черевик і докантує щоб вона почала тримати, але в цей момент коліно вже задалеко і івін падає всередину хоча лижа вже вже вчепилася і тримає баланс.

Ще є проблеми з технікою, найпоширеніша -- невміння і незнання як переходити з одних кантів на інші, тоді людина просто стає верхньою лижою і вона розкантовується все руйнуючи.

І остання, найменш проблемна і втім візуальна негарна -- лінь внутрішньої ноги. Коли правильно спозиціоноване тіло і так вже зробило кути достатньо великі, і баланс є на зовнішній лижі, але нам просто страшно і впадло далі кантувати.

Востаннє редагував Lyubomyr: 22.04.2024 о 20:12.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2024, 18:19   #532 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240422_181626.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  811,6 КБ
ID:	47539

З такої перекантовка не дуже впадеш в наступний поворот.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2024, 18:20   #533 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Так, з глибоким згинанням ніг просто нема куда падати, бо ти вже внизу. В цьому для мене велика складність їхати GS зі згинанням ніг, але то окрема історія.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 10:03   #534 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, якщо термін ікси змінити на А, то половина описаного тобою точно відпаде. Анатомія, як мінімум. А фрейм, це навіть в черзі на підйомник видно. Ноги літерою А, руки ближче до центру тіла. СОМ з руками і ноги широко. Вони навіть пересуваються штовхаючи лижі почерзі.
Якось так.

Добавлено через 47 минут

Ще таке.
Таких людей важко вчити. Вони не в силах себе примусити втратити опору в двох ногах. Але інструктори навчились, і заказ цих людей вчать крутити плече в поворот в плузі.
Розножка росте з тих самих причин. Ті, хто її ніби поборов, мають "походку моряка" (Всі догадались). Причина та сама.
Це мої спостереження під час роботи. Прикладів багато. Люди поводяться дзеркально навпаки в лижах і без лиж
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 16:03   #535 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Я говорив про людей які вміють троха їздити і щось пробують прогресувати. Ті, хтоніколи на лижах не стояли чи якісь зовсім чайники я взагалі не обговорюю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 16:07   #536 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Я знаю тих, хто з B категоріями а фрейм зберіг)) Буковельська метода заперечує переступання, вважай вага на дві ноги. Тому не лише у початківців це є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 20:35   #537 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240423_203011_com.instagram.android.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  1,12 МБ
ID:	47542

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240423_203107.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  582,8 КБ
ID:	47543

Приклад 50/50 навантаження на ноги. Очевидно, сподіваюсь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 21:00   #538 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Виглядає цілком норм по навантаженню. На короткорадіусних лижах при такій сепарації ніг опорна нога завжди буде навтажена муттєво більше, важко навіть уявити як то стати 50:50.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 21:05   #539 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Нога під тілом, це не зовсім норм.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2024, 22:13   #540 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Нога внутрішня під тілом не заважає тримати баланс на зовнішній, в принципі. Головне радіус лижі і кут закантовки і можна балансувати. Навантажена лижа внутрішня б розкантувалася сильно.

Добавлено через 14 минут

Я ніяк не оцінюю саму їзду.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02214523 (79%)5 (17%)1 (3%)
Yesterday029020661 (68%)27 (30%)2 (2%)
Month52613222178522167 (67%)1029 (32%)38 (1%)