Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > The Carv
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2024, 00:08   #61 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@igrus, Бро, я обожнюю гарні сині схили та потужний карвінг
Червоні поки не мій рівень... про чорні не буду, катаю коли вони мене запрошують і дозволяють.
Ноги змінюються, боти різні після першого дня катання (шось біля 35 спусків у застьобнутих Атомік ФІС), цього сезону, 3 години було ходити...
Уявляю який жах би був у висновках Карв
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2024, 06:50   #62 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
по перше перший день не рахуется взагалі, бо то час 'впрацювання" перед основною діяльністю горнолижника.
перші дні (скільки, то индівідуально) залежить яки навики та досвід був напрацеван в минули виїзди..
проводити слід взагалі в ростібнутих ботах ( якшо ти є прихильником здорового катання.. )
якшо в минулому було перенавчання на други навыки, то до періоду впрацювання дуже треба ставитись з відповвдальностью, бажанно з тим, хто це робив (тренером) , бо є велике бажання твого организму не відтворювати твій напрацеваний досвід..
По-друге система карв вимагає присутності завжди в кожному повороті потужної центробіжноі сили та відчуття тиску завжди. від зміни канта до зміни. на зовнішній нозі.. це доволі складно, я так рахую, по твоїм висловам по червоних трасах )
тому ти мене поки не розуміешь чому мені, та моїм учням нудно на червоних трассах в середньому, та довгому повороті, та який допис має бути в тому вислову..
Є один виняток, тільки короткий поворот не дає нудьгувати на любых трасах по колору .. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
продам лижі Atomic C6 carv @ndrik Горные лыжи и комплекты 0 27.02.2018 11:12
Atomic Mega Carv X 6.24 sanyana Архив Биржи 0 30.03.2015 19:17
ATOMIC 9-18 BETA CARV 150см R12 103-64-94 Antverpen Архив Биржи 0 13.11.2012 20:34
ПРОДАМ б/у лижі atomic beta carv x 9.34 Roteiro Горные лыжи и комплекты 3 12.01.2010 18:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125214170249682637 (62%)1403 (33%)187 (4%)