Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Barkas (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/11401-barkas.html)

Barkas 27.01.2022 23:20

Цитата:

Коментар від Korben Dallas (Коментар 416125)
Яка чудова зараз погодка в Буковелі🤗 Морозець, легка хурделиця... краса таки ❤️👍❄️🌨️🤗

заманиваешь? )

Korben Dallas 28.01.2022 00:02

@Barkas ,хвастаюсь))

Lyubomyr 28.01.2022 16:22

Цитата:

Коментар від mansrzv (Коментар 416119)
Любомир, ти шось перегнув з цим “ущербним і тупіковим”)
Це ніяк не суперечить дизайну лижі і не заважає карвінгу
Харб про таке не пише? Нічого страшного, можна щось і інше почитати)

Я б почитав, але де? Я не казав що цей рух ущербний, я казав що короткі повороти витисканням пяток ушербні. Про рух я казав що якщо він застосовний до цього повороту то хай буде :-)
Я насправді допускаю, що це може бути щось змістовне десь за якихось умов, але це точно не то що треба робити щоб зарелізити лижу.

Про пампінг в спортсменів не чув, бачив таку характерну розкачку на плоскачах перед фінішом в слаломі, але там суть наче була саме в тому щоб дати всьому тілу разом від розгинання лижі імпульс. Ще так руками помахують.

Lyubomyr 30.01.2022 15:35

До мене сьогодні дойшло, про який рух виштовхування ніг вперед Сергій говорить.
Мова йде про то, що коліна мають пройти вперед, перед тілом.

Коли я починав вчитися, в мене часто спроби зробити flex-to-release закінчувалися тим, що коліна якби йшли "в тіло" знизу, від того тулуб нахилявся вперед а зад припіднімався. Правильно коліна мають проходити і вилізти перед тулубом. Для мене візуальна підказка була шо я маб бачити свої коліна.

Лише от я не роблю це якимось активним рухом, а просто ніби направляю коліна туда вперед, спрямовую, але не виштовхую. Лижі самі туда приїжджають якщо відпустити кант, виштовхувати не потрібно.

Деколи можна таки додати їм імпульсу але не виштовхуванням а тянучи (pull not push!) вверх і вперед. Таким чином можна гарно так катапультуватись і використати всю енергію яка була в лижі, ти просто летиш ногами вперед. В Харба це називається float. Я це роблю заради фану, особливо кайфово на білтших уклонах. Це дає відчуття невагомості. Ще я так інтуітивно їздив гігант перший раз в житті, бо не встигав зарелізити лижу і просто висмикував коли носки показували приблизно на наступні ворота. Мені на це казали щоб я не перекидував ноги а "відпрацював". В Харба в тілертурі це називається retraction. По моїх спестереженнях в спорті так рідко роблять, переважно всі стараються проїхати з зовнішньої ноги на зовнішню ногу в манері super-phantom (в термінології PMTS). Для того навпаки енергію зовнішньої лижі стримують (привіт Power Release) і дають лижі проиїхати до тебе перед початком нового повороту. На свому відео How To Carve, Paul Lorenz спеціально наголошує, що він свідомо не робить ніяких активних retraction movements, подивіться і зверніть увагу.

Sheridan 30.01.2022 23:57

Цитата:

Коментар від Lyubomyr (Коментар 416162)
super-phantom (в термінології PMTS)

Перший раз чую. Думав, вже все перечитав передивився. Іду в гугл (на форум pmts)

Lyubomyr 31.01.2022 11:00

@Sheridan, це той самий Phantom але з правильним transition. Ми акцентовано вживаєм Super Phantom (SP) коли хочем наголосити на one-footed-release / переході з ноги на ногу / перенесення ваги і ковзання на канті мізинця.

PMTS.org • View topic - Check point 2, Super Phantom to LTE transfer
PMTS.org • View topic - Phantom, Super Phantom and Weighted Release

Barkas 03.02.2023 19:06

лютий прошлого року
Бук 5С крут участок - YouTube

Добавлено через 1 минуту

Бук 2022 - YouTube

Sheridan 03.02.2023 19:07

@Barkas , тре перезняти. Їдемо?

Barkas 03.02.2023 19:39

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 417425)
@Barkas , тре перезняти. Їдемо?

багато факторів впливає

Mik 03.02.2023 23:05

@Barkas,
Привіт!
Шкода, що немає можливості катнути разом. В мене є, що сказати по першому відео. Але писанина не мій козирь.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:15.