Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.04.2024, 15:04   #581 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
яж казав, не приплетайте в всому цому Томаса
А взагалі "Берега ПОПУТАЛ!!" це не тема розбору чиїсь фото, не генерованих мною
зробить тему Хороший инструктор та гадайте по фото яка фаза поворота фотографії

тебе вже похвалили тут, то збирай манаики та юзай Ближній Схід як максіму, а як мин другу тему! ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 15:38   #582 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
! Rain:
коментар видалено






прохання адміна зробити, щоб Хороший інструктор пішов геть як мін з ціеі гілки, як максимум до арабів на діскусію

я вже все побачив, такого Дна ще тут не було,...
справді суспільство хворе, та спілкування до позитиву ніяк не взмозі наблизитись..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 17:15   #583 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Я, зі свого досвіду, спробую пояснити дещо про носки та тиск на них.
Отже забудемо на хвилинку про лижі, та поворот. Аналогія в данному випадку буде з бігом, саме з приземленням. Є три варіанти приземлення:
Передня зовнішня частина стопи з подальшим перекатом.
Вся стопа
Пятка.

Перший варіант-еволюційний, природній.
А тепер переносим це в лижний поворот. Початок повороту на носках. Потім поступовий перекат всієї стопи до п'ятки.
Просто багато хто стартує з другого варіанту(всієї стопи, центральної стійки ітд.)
Я нівкого не вчився, самоучка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 17:35   #584 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
мік ти кажешь про карвинговых поворот, де ЦМ приблизно стоїть над лижами на початку повлроту, хороший інструктор каже про ранній перенос, коли зразу після переканту ЦМ переноситься в центр повороту (не дуже присутній кут ангуляціі) , а лижи ідуть по своїй тракторіі, дуже багато назв цьому повороту, але і справді там нема тиску та напруги на язики бот, як слідство на носки лиж
є безліч моментів, якими технични інструктора впливають на учнів.. то є один з них..
твій метод більш універсальний, та корисний для норм лижника
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 17:43   #585 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Я дав велике ФОТО і навіть пояснив, яка це фаза повороту.
ПАДІННЯ.
Хто з цим незгоден?
У цій фазі ніхто не давить на носок. Це фаза створення кутів. Зовнішня пхається вперед. Як ти собі це уявляєш - пхати ногу вперед і валитися на носок одночасно?

Я коментував окрему цитату, не фото. Я взагалі техніку по фото ніколи не оцінюю. Фото може бути лише гарним або ні, а техніку треба бачити в динаміці. Та й ніхто не просив.

На фото справді виглядає, що це ще далеко до лінії падіння такий кут, в такому разі він неочікувано, вражаюче великий, аж дивно, так можна і впасти.

А так по темі носків, я їжджу з розножкою якщо не потяну активно ногу назад. Це ок, так всі роблять. Спортивні лижі не повертають без цього. Я колись теж їздив на пятках і думав що так і має бути поки мене не просвітили. На спортивних лижах фактично це номер один про що треба думати, щоб не висадитися на пятки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 18:16   #586 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
прохання адміна зробити, щоб Хороший інструктор пішов геть як мін з ціеі гілки, як максимум до арабів на діскусію

я вже все побачив, такого Дна ще тут не було,...
справді суспільство хворе, та спілкування до позитиву ніяк не взмозі наблизитись..:{
Дивись, ведмедику, в тебе є 2 варіанти тут.
Адмін тут нікого не банить , навіть зовсім кончених довбнів, навіть , навіть тебе
Натяків ти не розумієш, звісно.

Але ж існує просте та логічне рішення, і всім стане добре.

Ти просто заходиш до мене на сторінку у Кашпіровських і просто своїми лапками витираєш все, що там написав. ВСЕ.

Після цього я захожу сюди і також витираю ВСЕ, що я тут писав.

Після цього ми обіцяємо просто ігнорувати один одного, і "нє упамінать всує"

І можєш собі спокійно віщати далі

Я цього добиваюся, якщо до тебе досі не докотило.
Бо ти таки достав,

І поки ти цього не зробиш, я буду спілкуватись з тобою саме ТУТ у твоїй манері, але трохи витонченіше

Звісно, після цього, твої кути мене вже не зацікавлять.
А поки що таки цікаво, знайдеш ти те, чого нема, чи ні?
Бо час іде невпинно

Добавлено через 22 минуты

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар

На фото справді виглядає, що це ще далеко до лінії падіння такий кут, в такому разі він неочікувано, вражаюче великий, аж дивно, так можна і впасти.

А так по темі носків, я їжджу з розножкою якщо не потяну активно ногу назад. Це ок, так всі роблять. Спортивні лижі не повертають без цього. Я колись теж їздив на пятках і думав що так і має бути поки мене не просвітили. На спортивних лижах фактично це номер один про що треба думати, щоб не висадитися на пятки.
Саме тому Томас і написав, що "дуже добре", бо саме цьому він і вчить, сам він просто падає у поворот аж до снігу. Зараз з ним були буковельські хлопці, Руслан та Андрій, вони катосять майже так само-падають. Пригадую Бойчука, здається, він так само падає.

Востаннє редагував Skyclub: 05.04.2024 о 17:17.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 18:35   #587 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ні, в Харба це якраз є і завжди було. Поміняти канти до лінії схилу. Це називається в американсьому спорті High C (верхня дужа від букви С).

Подивися уважно:


В Харба ця мехініка описана ще в книжці 2004 року, Expert Skier 2.
Просто ми не падаєм туда за борт, а згинаєм ноги і даєм тілу продовжити рух і ногам поїхати далі. Ігрус про це писав недавно десь, до слова.

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Про носки - я зараз пробую інше, і є підозра, що носки більш важливі для лиж більшого радіусу і зовсім жорстких, в мене 14.2 і там , мабуть мякі носки. У Юльки Редстер.
Я взяв свого старого Фішера WC, взагалі нічого не можу з ним зробити. Може і саме через носки, хз...
Так, це то про що я говорю. Це дуже відчувається на GS лижах. В мене 30м. Я тобі кажу, вони не повертають без цього взагалі. Але й слаломки FIS працюють зовсім по іншому якщо зігнути носок. Коли будеш дивитися рейсінг зверни увагу як вони під ворота приїжають головою вниз а ноги позаду.
В мене також черевики HEAD спеціально нахилені з мінімальним кутом, десь щоб було як в Rossi/Lange, в такій позиції коли я тисну, більше зусилля йде на носки.

Я на своїх неспортивних їжджу розслабено і десь ближче до центру.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 20:11   #588 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: на форумі
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Я, зі свого досвіду, спробую пояснити дещо про носки та тиск на них.
Отже забудемо на хвилинку про лижі, та поворот. Аналогія в данному випадку буде з бігом, саме з приземленням. Є три варіанти приземлення:
Передня зовнішня частина стопи з подальшим перекатом.
Вся стопа
Пятка.

Перший варіант-еволюційний, природній.
А тепер переносим це в лижний поворот. Початок повороту на носках. Потім поступовий перекат всієї стопи до п'ятки.
Просто багато хто стартує з другого варіанту(всієї стопи, центральної стійки ітд.)
Я нівкого не вчився, самоучка.
просто цікаво. я пробігся повільно. приземляюсь на всю стопу. потім піднімаю пʼятку і відштовхуюсь.
потім спробував пробігтись з приземленням на передню частину, зробити перекат і наступний крок. не працює у мене.

якщо приземлятись на передню частину стопи - я не буду робити перекат - я зразу відштовхуюсь.

Що я роблю не так?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 20:22   #589 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sashko, треба босим спробувати. Все одразу стане на свої місця.
Ще одне. Не знаю, чи працює на спрінтерських. Від середніх точно працює.
Ще одне. Біг, це ніби 5хв/км і менше. Інше джогінг, (труссца). Якщо немає фази польоту, то і переката може не бути. Нема чого гасити перекатом (навантажень)

Ден почистить це, сподіваюсь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2024, 23:47   #590 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Друже. Це дуже прослідковується в лижах та ботах. Коли ти ідеш на ікрах, задниках бот ( закатуешь на перекантовку). Потім тебе (ЦМ) переносить завдяки інерції + Центробіжноі на перекантовку та кидає на язики бот. Яки вже автоматично тиснуть на носки лиж... )) я це і називаю ' катання на зовнішніх силах' )))
Це дуже грамотно сказав той канадіець в твоєму відео.. про кидання ядра - просто рукою. Та розгіном корпуса та ніг.. що ефективніше - звісно другий варіант...

Додано через 24 хвилини

Подивився відео бігунів. Таки я трусцою бігаю на плюсну.. переважно . Бо свод стопи гарно гасить ті навантаження до коліна
Та значно легше по м'якому покриттю стадіона. .
Бо 8-10 км на пятку ну просто жах для колінок буде..
Але зв'язати це з лижами в мене тільки так виходить. Це я називаю прокатка.. бажано для навчання с початку ну дуже великий амплітудою робити. Накатувати на максімалках .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03213219 (68%)9 (32%)1 (1%)
Yesterday008117351 (63%)29 (36%)1 (1%)
Month123193602159802312 (64%)1177 (33%)112 (3%)