Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: sanyana (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/12802-sanyana.html)

sanyana 15.01.2016 21:51

Цитата:

Коментар від Prokurat (Коментар 295620)
Ого требования Стиль, динаміка, видовищність!;)

Без питань. Що викреслити?
Це часом не 8В. Якщо так, то це на 1/2 стрімкіше за Мигове. Я ж писав... тягун 12А схожий. Зупинитись після "крутячка", а далі... буде саме те.

Prokurat 15.01.2016 21:55

это 13D
12A для меня слишком крутая

sanyana 15.01.2016 22:00

Цитата:

Коментар від Prokurat (Коментар 295629)
12A для меня слишком крутая

Я не поспішаю. Про всяк... підійде, приміром і Пилипець. Від верха кріселки до верха бугеля...

igrus 15.01.2016 22:18

@sanyana ,чет читал и понял - ты хочешь видео разгона на пологом на канте гиганток до мах скорости ? Ты считаешь это трудно, невозможно?

sanyana 15.01.2016 22:25

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 295639)
@sanyana ,чет читал и понял - ты хочешь видео разгона на пологом на канте гиганток до мах скорости ? Ты считаешь это трудно, невозможно?

Та Боже борони! Я хочу бачити, як в GSах виглядає сучасна карвінгова техніка на дуже похилому схилі.
Правда читав?
Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 295599)
Яким чином можливо прив*язати спортивну техніку по Гріше Гуршману або будь кому до GS+похилий схил, і при цьому зберегти стиль, динаміку і видовищність? Тобто заставити працювати доцентрові сили, які майже містичним чином перетворюють посередність на шедевр в той час, коли висока швидкість неможлива.


igrus 15.01.2016 23:11

Про Григория я тебе ни че не скажу хорошего, да и плохого ;)
Гигант бывает разный, 24 r не катал, но , чтоб работала, все равно нужно ее разогнать.
на пологом не вопрос ;)

Prokurat 15.01.2016 23:13

Так Spin уже приводил видео на пологом, со стойкой скоростного спуска.
Боде Миллер - Стиль, динаміка, видовищність!;)

mansrzv 15.01.2016 23:20

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 295640)
Я хочу бачити, як в GSах виглядає сучасна карвінгова техніка на дуже похилому схилі

https://www.youtube.com/watch?v=PmlWGU_U-us

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 295640)
Яким чином можливо прив*язати спортивну техніку по Гріше Гуршману або будь кому до GS+похилий схил, і при цьому зберегти стиль, динаміку і видовищність? Тобто заставити працювати доцентрові сили,

Якщо на пологому є достатня швидкість - виглядає так само динамічно, як і на крутому
Якщо швидкість дуже мала - повороти будуть спрямлені

Fazer Alex 16.01.2016 11:39

Цитата:

Коментар від mansrzv (Коментар 295649)
на пологому є достатня швидкість

Є, блін...:Bravo:

sanyana 16.01.2016 15:37

Ех-хех-хех...:cry:
Здавалося б, одне просте прохання, а скільки емоцій... постів, слів... І нуль конструктиву.:unknown:
Нагадаю для тих, хто забув з чого все почалося.
Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 295489)
Хочу звернутись до ВСІХ "Кашпіровських"! Теорію я почув і всмоктав, як губка. Може б ви вдягнули GSи і показали на чомусь такому собі синьому, що аж блакитному (те саме Мигово або тягун на 12А) щось чистопородне. Людям - подивитись, мені - повчитись, та і вам - респект і уважуха. Дуже прошу.

Всього два варіанти конструктивної відповіді:
1. "Данівапрос! Дивись, думай..." або "Добре, готового нема, але як буду на чомусь такому, зроблю і покажу".:agree:
2. "Типанімаіш... Якби ти не був таким собі недокарвером,:punish: то розумів би, що сучасна карвінгова техніка в кращому своєму розумінні, напряму залежить від швидкості, а на GSах, так ваащє... бо не буде де взятись і до чого прикластись отій містичній доцентровій силі. І якщо умови (нахил, ширина, стан схилу і різні перешкоди) не дозволяють набрати певну швидкість, то такий карвінг буде виглядати, скажімо так (Талейран би посміхнувся), "ніочінь".:pardon: І от нашо тобі таке відео?".:unknown:
Сподіваюсь, я правильно розумію суть сучасної карвінгової техніки? Ні? Тоді див. п.1.
Тому прошу ще раз. Давайте більше конструктиву! А писати заради писати не треба. Це заважає перетравленню тої теорії, що я отримав в цій темі. Дякую.:)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:02.