Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Skyclub
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.01.2024, 19:57   #261 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
До речі, щоб навчитися невставати треба тренувати дві речі:
1. Просто вчитися згинати ноги щоб закінчити поворот. Вчишся згинати ноги і розкантовувати лижі. Катаєш кілька днів сильно згинаючи ноги, так щоб ти аж прсідав.
2. Вчитися закантовувпти лижі з зігнутими ногами. Є вправа хороша.
Легше навчитися ніж інші речі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2024, 21:14   #262 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , в Харба відосах все це є. Перша чи друга частина. Дуже допомагає ввечері роздивитись і наступного дня потестити.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2024, 21:54   #263 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
Так, коліна можуть стати проблемою на цьому шляху. Цей метод передбачає спершу відучування від звички розгинати ноги в будь якій формі. І це відучування не передбачає якоїсь тонкої і економної роботи з силами які ми вивільняєм, що робить це все грубим і фізично виснажливим.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2024, 13:59   #264 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
З проблемних колін (як і зі спини) потрібно знімати зайве навантаження перенесенням її на сідничні м'язи ). Тазоберенні суглоби і м'язи, що їх оточують - найбільші та найсильніші. І ці м'язи найбільше страждають від недотренованості у сучасної людини, яка працює сидячи, пересувається сидячи...
У мене є улюблена вправа – працює як магія. Пара хвилин, необхідні м'язи активуються, забирають частину роботи на себе, і колінам відразу відчутно легше. Можу пошукати відео, якщо цікаво.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2024, 15:31   #265 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@merry_candy , супер зауваження!
не можу плюсовати, але то звісно + в карму..
Але хозяин топіка не думаю, що веде сидячий спосіб життя, НО зауваження таки влучне..!
но хотів би нагадати, що в одній нозі тільки більше 20 суглобів, м'язів ше більше врази.. тя акшо застосовувати один колінний суглоб, та пару мязів до того суглобу, то це є травмоопасне катання, то знущання над своею кінематичною сістемою життєздатності..
якшо застосовувати більше суглобів, більше мязів до того суглобу, то кінематика рухів працюе на багато відсотків більше, здоровіше для сістеми життєздатності загалом..
чому с досвідом технични лижники демонструють легке, не завантажене статикой, та вільним напруженням всіх систем, вони відчувають тільки зовні сили, а власними внутрішніми тільки керують для вдалого положення відносно навантажень сил ззовні..
тому і є зараз течия застосування катання "від стопи" бо то здоров'я та радість від катання, як тільки можливо пропонувати вправу, від якої болять коліна???
це чи не вірне тлумачення тої вправи, чи просто надумана права, яку не варто робити, коли загалом не працюе (здодова) кинематика положення лижника, її спочатку треба лікувати, а потім приеднувати вірно тулмачени складні вправи, вправа може бути не зручна, але не болісна!
Але це моя думка, в інших є друге бачення навчального процесу..

Востаннє редагував igrus: 07.01.2024 о 17:06.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2024, 17:49   #266 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від merry_candy Переглянути коментар
З проблемних колін (як і зі спини) потрібно знімати зайве навантаження перенесенням її на сідничні м'язи ). Тазоберенні суглоби і м'язи, що їх оточують - найбільші та найсильніші. І ці м'язи найбільше страждають від недотренованості у сучасної людини, яка працює сидячи, пересувається сидячи...
У мене є улюблена вправа – працює як магія. Пара хвилин, необхідні м'язи активуються, забирають частину роботи на себе, і колінам відразу відчутно легше. Можу пошукати відео, якщо цікаво.
було би цікаво подивитись відео
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2024, 19:46   #267 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
@igrus, дякую за +.
Коли я з цією темою розбиралася, то слухала та читала тренерів, які й із професійними спортсменами працюють. В одній статті такий тренер писав, що й у професійних спортсменів, які заробляють на життя, беручи участь у змаганнях високого рівня, ці м'язи часто недотреновані.

@Barkas, ось оригінал англійською i, якщо хтось не розуміє англійську, але розуміє російську і не має до неї ідіосинкразію, є переклад на російську.



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2024, 23:14   #268 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
Я коли казав, що хороші поради, я не подивився ще їзду, яка теж дуже хороша. Помітний прогрес. В тебе стала помітно більше контрольована їзда, в нейтралі нема поспіху, хороший баланс, що проявляється в вирівняних вузьких ногах в дузі. І правильна, паралельна траекторія лиж. В тебе добре виходить їзда до якої ти прагнеш і яку практикуєш. Молодець!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2024, 14:11   #269 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Гарно.
Саша, рекомендую купити ручну відеокамеру. Відеоаналіз вийде на інший рівень.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2024, 15:41   #270 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Проблема в тому, що при такій фокусній відстані ти бачиш лише кілька поворотів. А з хорошою камерою ти можеш бачити всю гору, всі повороти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
К: Skyclub Skyclub Кашпировские онлайн 32 30.12.2016 00:54
Вода от SKYCLUB Skyclub Водный Мир 2 15.04.2010 09:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)