Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Skyclub
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.04.2023, 18:41   #241 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ти не повіриш, я колись підозрював крій штанів і таки купив інші щоб це виправити ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2023, 11:34   #242 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Мені здається, що ось це скручування тазу в поворот не зачіпає внутрішню ногу, якщо вона не навантажена і таким чином той ефект, що скручування допомагає кантуванню обходить внутрішню стороною. Цей позитивний вплив скручування тазу на закантовку, як я його розумію, зявляється за умови, що лижа зачіпається кантом за сніг, тоді таз скручуючтсь кантує лижу, бо вона на другому канті закріплена.

Я зараз троха вчив свого товариша, в нього через ось відєднану від снігу внутрішню вилазить те що тут називають «молдавський плуг» — паразитні рухи при спробі повернути внутрішню на кант призводять до втрати паралельності.

В Харба в Essentials є понятта side loading, яке визначається як навантаження канта мізинця збоку, яке якраз і фіксує лижу в траекторії. Вона так і має віжчуватися, як притискання боком. Не слід плутати з навантаженням, воно відчувається зовсім по іншому.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2023, 11:36   #243 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
До речі, маю фото зі схожого ракурсу, хоча мені він щось не звичний і тому не подобається.

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  6471C0A4-CEAA-4DCA-805A-7DA722A0200E.jpeg
Переглядів: 34
Розмір:  1,85 МБ
ID:	46864
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2023, 11:57   #244 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Skyclub, помітив вирішальну, на мою думку, відмінність. Томас зовнішнім кулаком ніби підкручує газ на байку. В свою чергу це трохи опускає лікоть, та гальмує закручування плеча, фіксуючи потрібне йому положення.
Хоча, сам я це не пробував.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 08:06   #245 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Skyclub, Спина при високому лікті "сутула".
При нейтральному пряма. При низькому-як в становій тязі. Це можна все перевірити вдома перед дзеркалом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 10:36   #246 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Skyclub, Ок. Не знаю, можливо це лише я так це все описую. Вперше я звернув на лікті увагу, коли побачив, що дівчата часто катаються на лижах з ліктями майже впертими в тіло і лише передпліччя розведені в сторони. Я спробував повторити таке положення і побачив, що це дивним чином випрямляє спину в незручне положення (я не ношу взуття на підборах)
Потім я трохи експерементував з прокручуванням рук від нижнього до верхнього положення ліктя.
Такі діла.
Кидайте тапками.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 11:04   #247 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Навіщо опускати локоть?
Ость типова поза.
Хоча, Томас сказав би, що тут свал таза

Вона може бути типова, але це не робить її якоюсь правильною чи щось таке. Це більше питання моди, естетики і т.д. Функціоналу ці руки з кавунами якогось не несе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 11:21   #248 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
По моїх спосетерженнях не всі, є різні варіанти. По Хіршеру, впевнений, що по тих самих причинах, що йому так здається гарно (бо рейсінг вимагає в поворотах збиратися і тому списати на звичку не вийде).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 11:42   #249 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
є два моменти. На великих швидкостях, як в спортивному GS н-д, руки інтуітивно розводять вбоки, це не є щось що треба робити на маленьких викдостях, і це ніколи це не побачиш в рейсерів на короткарадіусних лижах в вільній їзді.

Далі, правильними можна вважати руки так званий "strong arm position" коли вони троха зігнуті в локтьовому суглобі. Якщо скомбінувати згинання локтів і широкі руки, то виходять такі кавуни, але це не є щось природнє і навіть не поширене. Це частіше побачиш в технічних лижників в інстаграмі.

Добавлено через 10 минут

ці кавуни щоб зробити, це ж треба загінути руки і опустити їх. Неприродгня позиція. Я думаю, вони Лігеті косплеять всі. Якщо просто зігнути руки і витянути більше вперед, вийде по іншому.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2023, 11:45   #250 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  F71882C5-CD13-4BAB-B77D-61EF258255FB.jpg
Переглядів: 29
Розмір:  104,2 КБ
ID:	46868

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CF57A910-6E86-48F1-9250-C1F4A6CCDF33.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  216,1 КБ
ID:	46869

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  490ABE4F-2780-4415-BC98-DBBC5D15EECD.jpg
Переглядів: 29
Розмір:  150,0 КБ
ID:	46870

Мені подобається, коли так. Останній чувак якраз любить робити кавуни і на цьому фото видно.
Я люблю коли палиця зовнішньої паралельні нозі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
К: Skyclub Skyclub Кашпировские онлайн 32 30.12.2016 00:54
Вода от SKYCLUB Skyclub Водный Мир 2 15.04.2010 09:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday068034999 (82%)21 (17%)1 (1%)
Month123293692168312400 (64%)1190 (32%)140 (4%)