Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Уход за горными лыжами и их обслуживание
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.09.2005, 23:28   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Уход за горными лыжами и их обслуживание

Наконец-то наш брат и соратник родил видео со своего семинара по обслуживанию горных лыж. Спасибо тебе, Booldozer :)

Для удобства видео порезано на смысловые куски. Смотреть тут: Сервис лыж @ EX.UA

Всё залито на наш ФБ аккаунт. Сорри за качество - 2005й год как никак :)

Нажмите, чтобы посмотреть
  Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2021, 23:48   #861 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Masik , так, треба показати, що як та який сенс від кожного. Я спробую відео записати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2021, 23:56   #862 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Ну во молодець, дякую, а то щось в мене інтузязім трошки під устав. Я ж не письменник, я читач, за останні дні я написав напевно більше ніж за 10 років на цьому форумі
Але ти вважай без фанатизму, а то без роботи залишимось, будемо один одному свої лижі висилати, щоб руки не забули
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 10:27   #863 (посилання)
GDM
Давно на форуме
 
Аватар для GDM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Не переживайте)) Як показує життєва практика, той хто ходить до сервісу, так і буде. А той хто експерементить у гаражі, теж вже не зупиниться)). Так що роботу, цей форум у вас не забере))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 10:32   #864 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від GDM Переглянути коментар
Не переживайте)) Як показує життєва практика, той хто ходить до сервісу, так і буде. А той хто експерементить у гаражі, теж вже не зупиниться)). Так що роботу, цей форум у вас не забере))
а есть еще те, кто после экспериментов положил на это все и даже канты не точит.. (
не, но без парафина никак нельзя, но очень просто и быстро
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 10:57   #865 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
По поводу жидких парафинов, я консультировался с Кириллом. Ответ был не положительным в их поддержку, на один-два спуска. Если для любительских соревнований на Буке, или еще где то, то можно использовать. Отказался от этой идеи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 11:21   #866 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
А я ні! Я їх особисто юзаю років 8 і далі буду. І почитайте вище, можливо я не дуже зрозуміло пишу, вони не заміняють тверді, точно працюють більше 1-2 спусків, вони є для спорту і для любителів. В спорті так 1-2 спуска - але в спорті на одній парі більше не ганяють і там абсолютна інша мета та цілі для яких їх застосовують.

Добавлено через 7 минут

Тепер про зняття парафіну. Цикля – так оргскло товщиною 3мм, 4мм, 5мм. В чому різниця якщо спрощено – чим твердіший парафін тим товстіша цикля. Я наприклад завжди починаю з 5 мм а на чисто прохожу 3мм. Тим кутиком що вирізаний на циклі обов’язково проходимо канти.
Чи можна на цьому завершити обійтись без щіток, і чи варто вичищати структуру? Так треба особливо коли на лижі нанесена структура. Парафін якщо залишиться на лижі почне збирати на себе все сміття з схилу і це вас буде по перше гальмувати, а по друге куди то сміття буде втиратись і кому його звідти колупати? Структура забита парафіном працювати теж не буде. А парафін якщо його залишити ще й не буде сходити рівномірно його буде виривати кусками і т.д. і т.п. Одним словом лижа залишиться без парафіну скоріше ніж якби була вичищена та відполірована. І в кінці кінців пройти весь довгий шлях від теорії до практики, витратити купу часу та грошей на парафіни та інструменти і в результаті на фініші недоробити до ідеалу, та ще й не якомусь дяді, а собі й своїй родині, воно якось той во ну не комільфо.
Про щітки коротко, тут як з циклями, чим твердіший парафін тим твердіша щітка. Якщо парафін на сильний мінус то починаємо з бронзової(латунної), потім нейлон і кінський ворс. Як на помірний мінус і якщо на лижі є структура то з твердого нейлону і далі кінський ворс. Головне щоб в кінці якщо капнути води на скользяк каплі мають не мочити лижу а утворювати кульки (подібні до кульок ртуті від розбитого градусника) і кататись по поверхні на змочуючи її. Ось тільки тоді ваші улюблені лижі чи борд готові до підкорення гірських схилів.
А яка саме щітка прямокутна, овальна чи роторна залежить від ваших вподобань та товщини гаманця.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 11:42   #867 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Masik Переглянути коментар
Перед нанесенням парафіну ( рідкого чи твердого) треба обробити скользяк м’якою сталевою щіткою вона вичистить грязюку і відкриє пори, а далі парафін, або рідкий (просто зволожуємо поверхню ), або твердий праскою чи іншими відомими вам способами.В польових умовах замість щітки використовую фібертекс сірий або білий.
Два питання, будь-ласка:
1. Що таке м'яка сталева щітка, наскільки вона м'яка? Чи не могли б ви скинути посилання на таку щітку?
2. Фібертекс - це просто тканина така, як
Фибертекс (файбертекс) гладкий цвет черный: продаж, ціна у Києві. специальные ткани від "Євростиль - магазин з продажу меблевої фурніту?
чи може ще щось жорсткіше існує під такою назвою?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 11:53   #868 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Виглядає вона так

Беру її тут так як і все інше для сервісу
Щітка стальна | Snowmania
Рідкий парафін юзаю цей просто беру в літровій банці.

Фібертекс це ось таке, нагадує ту жостку фігню що на губці для миття посуду.

Його можна придбати там де розхідні продають для автомалювальників

P.S. Якщо вважаєте цей пост рекламою можете видалити, цей не жаль

Востаннє редагував Masik: 29.06.2021 о 17:00.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 12:14   #869 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Masik, уважно почитав.. Нє, я то робити все рівно не буду, бо крім знань до того треба щоб руки з правильного місця росли. Але одно знаю точно: десь палає вже два опудала - моє з лижоботом від так собі інструкторів, і твоє від від так собі скі-сервісменів
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2021, 12:30   #870 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Masik Переглянути коментар
Рідкий парафін юзаю цей просто беру в літровій банці.
Дякую за прояснення матеріалів.
Ще питання. А на скільки змащень вистачає кишенькового рідкого парафіну на 60 гр.?
Це щоб зорієнтуватися, чи вистачить однієї такої упаковки на тиждень, щоб змащувати кожен день після катання?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Уход за гл ботами, стирка Arci Выбор горнолыжных ботинок 56 27.03.2020 19:47

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today1108314089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755466217803096 (56%)2259 (41%)202 (4%)