| 
	
		
 
	
	
		| Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения |  
	
	
		
	
	
	
		|  07.09.2005, 23:28 | #1 |  
	| Адепт Харбариума 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Default City Снаряга: Yamaha Tracer 9, YT Jeffsy Pro Race. Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188 | 
				
				Уход за горными лыжами и их обслуживание
			 
 Наконец-то наш брат и соратник родил видео со своего семинара по обслуживанию горных лыж. Спасибо тебе, Booldozer :) 
Для удобства видео порезано на смысловые куски. Смотреть тут: Сервис лыж @ EX.UA 
Всё залито на наш ФБ аккаунт. Сорри за качество - 2005й год как никак :)
Нажмите, чтобы посмотреть |  
	|  |   |  
	
		
	
	
	
		|  25.01.2021, 23:33 | #881 (посилання) |  
	| Всегда на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Київ Снаряга: Line Blend, Blizzard GSr, Head I.SL, GT Avalanche | Твины с талией 100, мягкие носок и пятка, очень жесткий центр. Отдавал на сервис, там боковой угол сделали 88⁰, шлифонули скользяк и забыли завалить по базе. В итоге на них катать было настолько дискомфортно (цеплялись за все что угодно, полностью были непредсказуемы), что возникало желание продать лыжки. Сточили с базы 1⁰ и... о чудо! Это же любимые лыжи))
 
 Судя по фоткам, там нужно просто шлифонуть базу и завалить кант на 0,5 - 1,5⁰.  Если в Киеве, то тогда путь лежит к Kirillу.
 |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  26.01.2021, 12:01 | #882 (посилання) |  
	| Дельтапланерюга 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Киев Снаряга: Elan Magfire 82Ti, Icelantic Nomad 105 | 
	Цитата: 
	
		| 
					Коментар від Tolla  ...тогда путь лежит к Kirillу. |  Именно к Kirillу или просто в Спортзону? 
К Kirillу я уже несколько дней, как обратился с вопросом. Тут, на форуме. Но что-то в ответ - тишина. |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  26.01.2021, 12:28 | #883 (посилання) |  
	| Всегда на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Київ Снаряга: Line Blend, Blizzard GSr, Head I.SL, GT Avalanche | @mopo3 , Мне сервис делал другой специалист - МС в горных лыжах. Он вроде сейчас не занимается сервисом. У Кирилла номер телефона есть в профиле. |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  13.09.2021, 11:03 | #884 (посилання) |  
	| Всегда на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Київ Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018;
HEAD Icon TT500, 2011-2012;
Atomic Hawx Prime 120s | 
	@MasikЦитата: 
	
		| 
					Коментар від Masik  Рідкий парафін юзаю цей просто беру в літровій банці.  |  , у мене до Вас є кілька питань по рідких парафінах, бо сезон наближається і сподіваємося, що Європа нас до себе пустить.
 
1. Ви писали, що рекомендуєте універсальний рідкий парафін VOLA такий, як на фото. Я подивився у нього дійсно універсальний температурний діапазон від -8 до +15 градусів.  
Крім того, на сайті є ще й спортивна категорія парафінів з різними більш вузькими діапазонами температур.  
Але для Зьольдена, куди я знову сподіваюся потрапити в цьому сезоні, найбільш характерним температурним діапазоном на висоті катання у січні-лютому є діапазон від -15 десь до -3, а на льодовиках зранку і до 11-12 години й взагалі нерідко буває від -25 до -12.  
Як Ви вважаєте, може мені варто взяти два спортивних парафіни VOLA з діапазонами -25…-10 та -12…-4 ?
 
2. Чи не буде погано лижам, якщо один день їх мастити рідким парафіном одного температурного діапазону, а на другий день – іншого температурного діапазону без попередньої шліфовки, якщо погода потеплішає чи похолоднішає?
 
3. Якщо брати парафін спортивної категорії, то який краще, без фтору, з низьким вмістом фтору, чи з високим вмістом фтору?
 
4. Чи сильно відрізняються за властивостями рідкі парафіни VOLA, яким користуєтеся Ви, та STAR SKI WAX, бо у STAR SKI WAX є один парафін якраз з найбільш характерним діапазоном для Зьольдена від -20 до -5 ? |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  13.09.2021, 14:04 | #885 (посилання) |  
	| Давно на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: www.snowmania.com.ua Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170) | Ого.  Це мені знову реферат писати   
1.	 Так рекомендував і рекомендую саме той що на фото. Тому як основна маса лижників старається кататись саме в таких температурних умовах. 
Про спортивні парафіни забудьте, якщо Ви не плануєте приймати участь в перегонах.  Адже крім температури там важливу роль грає вологість снігу та дисципліна в якій ви приймаєте участь. У спорті рідко використовують один парафін там готують торт «наполеон» . Рідкі парафіни в спорті це скоріше палка-виручалка яка дозволяє швидко перелаштуватись під різку, раптову зміну погоди. 
Усім звичайним снігозалежним з головою вистачить універсальних та звичайних вуглецевих парафінів (їх ще називають тренувальними ). 
2.	Ні не буде погано – тільки дякую скажуть.    Вони для того й задумані щоб швидко підлаштовуватись на відповідну температуру.  
3.	Фторовані парафіни думаю Вам не варто використовувати. Якщо коротко то LF – це для волого снігу, HF для мокрого. Або так, якщо ви ліпити сніжку і вона не ліпиться, а розсипається  тоді беремо звичайний парафін, якщо ліпиться але поганенько то - LF, якщо сніжка ліпиться гарно міцно тоді – HF. Максимум щоб я радив не спортсменам це LF.  Фтор впливає тільки на швидкість відведення води, але є недружнім до самої ковзаючої поверхні. 
4.	Суттєвої різниці між універсальним  VOLA і STAR WAX ні я ні мої друзі не зауважили. Працюють всі, як і інших виробників.  Я використовую як і  STAR SKI WAX  так і  VOLA  у відповідності до погодних і температурних умов. Просто VOLA універсальніша для наших останніх зим.   
Але перед використанням рідких парафінів, ще раз уважно почитайте як їх правильно наносити . І не забудьте перед поїздкою відвідати правильний Ski-Service і нанести твердий парафін праскою, ( хоча маю надію що Ви це зробили ще весною і зараз потрібно тільки розконсервувати снарягу).
 
P.S. Ну і гарного Всім снігозалежним прийдешнього сезону. Най щастить.
				 Востаннє редагував Masik: 13.09.2021 о 17:47.
 |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  13.09.2021, 16:03 | #886 (посилання) |  
	| Всегда на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Київ Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018;
HEAD Icon TT500, 2011-2012;
Atomic Hawx Prime 120s | Щиро дякую за ґрунтовний і корисний «реферат»!    
Щодо фторованих парафінів тепер все зрозуміло, вони мені точно не потрібні. 
 
Оскільки у Зьольдені на висотах від 2500 до 3200 зранку доводиться кататися, зазвичай, при температурах нижче -10, то думаю, все ж таки, окрім універсального, взяти ще й STAR SKI WAX на діапазон -20…-5. Поекспериментую.
 
Ну а лижі, само собою, лежать напарафінені твердим парафіном правильними хлопцями у правильному сервісі «7 вершин – Skirental».      
Щоправда лежать вони вже майже півтора роки, бо в минулому сезоні я не катався зовсім.   |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  07.02.2022, 09:47 | #887 (посилання) |  
	| Новичок 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Ужгород Снаряга: Fisher, Elan | Забрав лижі з скі – сервіса! (заточка кантів, скользняк).  Попробував катнути. Просто  ж..па.  Лижі почали жити своїм життям!  Їздити не реально. Лижі не керовані, рискають не тримають траєкторію. Що з цим можна зробити? Заміна ніг не варіант  . |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  07.02.2022, 09:57 | #888 (посилання) |  
	| Давно на форуме 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: 0676619933 Снаряга: Боты FT DROP KICK 
Лыжи FACTION CT 2.0 188 
Specialized RH Pro & VW | @MiroBachi3 , Де робили сервіс? |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
		|  07.02.2022, 10:52 | #889 (посилання) |  
	| Новичок 
				 
                                Зараз: поза форумом Звідки: Ужгород Снаряга: Fisher, Elan | В Ужгороді. Поки що не хочу конкретики, подивлюсь на поведінку "майстра". Можливо випадково так сталось. Там зроблені ще одні лижі, але вони ще не катані. |  
	|  |     |  
	
		
	
	
	
	
	
		| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) |  
		|  |  
	| 
	| Ваші права у розділі |  
	| 
		
		Ви не можете створювати теми Ви не можете писати коментарі Ви не можете долучати файли Ви не можете редагувати коментарі 
 HTML код Вимк. |  |  |  
	
		|  Схожі теми |  
	| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній коментар |  
	| Уход за гл ботами, стирка | Arci | Выбор горнолыжных ботинок | 56 | 27.03.2020 19:47 |  
| 
При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua  обов'язкове. |
 |  | |  | New Users | New Posts | Visits | Pageviews | Search Engines | Direct Traffic | Referring Sites | 
|---|
 | Today | 0 | 1 | 18 | 36 | 19 (79%) | 5 (21%) | 2 (2%) | 
|---|
 | Yesterday | 0 | 1 | 74 | 264 | 42 (57%) | 32 (43%) | 2 (2%) | 
|---|
 | Month | 5 | 16 | 2187 | 5325 | 1421 (65%) | 744 (34%) | 29 (1%) | 
|---|
 | 
 
 
 
 |  |