Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Мастерская (https://extreme.com.ua/forum/48-masterskaya/)
-   -   Поломки и ремонт кантов (https://extreme.com.ua/forum/masterskaya/6751-polomki-i-remont-kantov.html)

ter 10.11.2010 11:50

2 sergej50: Якщо серцевина ціла то гарантія майже заводська . З "джиберами" ну тут важка ситуація вони рвуть дошки ,хоча якщо відреставрована дошка повністю (поліетилен+площина+вклейка ) то живучість ремонту висока .

sergeij50 10.11.2010 17:37

Разрыв канта, кант по 100мм в обе стороны от разрыва вылез из лыжи, скол скользяка от удара камня 10мм. Какая ваша максимальная гарантия на ремонт в днях?

ter 10.11.2010 20:41

Цитата:

Коментар від sergeij50 (Коментар 93410)
Разрыв канта, кант по 100мм в обе стороны от разрыва вылез из лыжи, скол скользяка от удара камня 10мм. Какая ваша максимальная гарантия на ремонт в днях?

Так кант цілий чи тріснув, якщо цілий і просто виліз то лікуємо надійно.
А краще фото ,або потримати в руках

sergeij50 10.11.2010 22:55

Краще напиши адрес своей мастерской, как в нее (не) попасть.

На заклепаные канты я бы дал гарантию от 7 до 30 дней взависимости от состояния и конструкции лыжи.

Правда на коммерч. основе лыжи никогда не ремонтировал. Ремонтировал только свои.

vorigg 13.12.2010 17:52

Скільки може відкатати лижа з тріснутим кантом? (Від удару об камінь утворилась мікротріщина)

AggressiveMax 13.12.2010 20:20

Конкретней о лыже, её предназначение? Карвинговая, фрирайдная или для фристайла? ну и желательно уровень катания? В принципе многие катаются и не замечают наличие трещины, пока в сервисе об это их не оповестят. Откатать лыжа может вполне до следующего камня в тоже место:ok:. Поэтому не парся и катайся.

ter 13.12.2010 22:53

фото канта
 
Пришли фото і тоді поставиться діагноз .
Якщо він рухається тоді треба лікувати

vorigg 14.12.2010 18:38

Цитата:

Коментар від AggressiveMax (Коментар 99039)
Конкретней о лыже, её предназначение? Карвинговая, фрирайдная или для фристайла? ну и желательно уровень катания? В принципе многие катаются и не замечают наличие трещины, пока в сервисе об это их не оповестят. Откатать лыжа может вполне до следующего камня в тоже место:ok:. Поэтому не парся и катайся.

Лижа salomon race equipe 24 hours 2010 року.Я взагалі катаюсь більш-менш нормально:).По великому рахунку дуже не парюся, бо є можливість кататись і на інакщій лижі - elan sl fusion pro 2006 року (цією лижею я поки що задоволений на всі 100%).Дякую за пораду і підтримку:)

Кант не рухається, тримається добре.

AggressiveMax 14.12.2010 19:17

Ну тогда получай удовольствие от катания!!!!

Gera 15.12.2010 17:02

Цитата:

Коментар від sergeij50 (Коментар 93455)
Краще напиши адрес своей мастерской, как в нее (не) попасть.

На заклепаные канты я бы дал гарантию от 7 до 30 дней взависимости от состояния и конструкции лыжи.

Правда на коммерч. основе лыжи никогда не ремонтировал. Ремонтировал только свои.

2ter.Не парся попередніми реченнями,тебе просто хочуть дістати.P.S.Для кулибиных-продайте дрова прокатам-люди в начале сезона хоть денег заработают.:evil:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:07.