Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 09.07.2014, 18:27   #5321 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Rossteg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: NS/SP/DC/SP
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Yell_NW, Вы задали вопросы- Вам их прокомментировали, не видно Вашей оценки.
Мовчанням теж багато чого можна сказати...
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 18:35   #5322 (посилання)
Ne cede malis
 
Аватар для Yell_NW
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salo Elan
По теме заданных мною вопросов отвечать ничего не буду, считайте это троллем, можете под...ать и так далее... Мне все равно! Я просто хотел услышать другое мнение на вопросы, которые заставили меня не много задуматься... Ничего плохого в том, что бы думать я не вижу...

Мир нам!
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 19:28   #5323 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Или... может я давно в цирке не был, а?

  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 19:39   #5324 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
2Rio, слабо так? Мне - 100500 слабо
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 19:45   #5325 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від SMR Переглянути коментар
Или... может я давно в цирке не был, а?

Могу накидать видео на подобное. Есть очень интересные шоу-выступления.

Добавлено через 50 секунд

Цитата:
Коментар від сергей67 Переглянути коментар
2Rio, слабо так? Мне - 100500 слабо
Несколько движений умею, но это немного не мой профиль .
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 20:07   #5326 (посилання)
Ne cede malis
 
Аватар для Yell_NW
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salo Elan
Не реал какой-то)))
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 20:58   #5327 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Mustafa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Terra

Снаряга: Форт-14Р(для начала)
Истинные великоросы приехали боротся с фашизмом в Украине.
Там еще ссылочка есть внизу на профиль вк
http://uainfo.org/yandex/354025-orga...-fotofakt.html
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 21:01   #5328 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Написала у себе у ФБ, хочу поділитися думками.

У руслі останніх подій із нашою героїнею-льотчицею подумалось…Мені здається, що наша льотчиця Надя Савченко – це своєрідна реінкарнація героя Другої світової війни актриси, спортсменки та просто сильної жінки Гулі Корольової, що пішла на війну у 19 років, пожертвувавши своєю сім’єю та, що показово, сином, і загинула під час бойових дій у 1942 році у віці 20-ти років. Я читала автобіографічну книжку про неї під назвою «Четверта висота» ще у юності і, попри ідеологічність та комуністичну лінію (яку у процесі читання можна упустити), вважаю цю книгу зразком виховання та загартування характеру людини. Вже набагато пізніше я дізналась, що реальна Гуля Корольова у своєму житті перенесла набагато більшу внутрішню драму, ніж описано у книзі (розлучення батьків, хвороби та ревність матері до батька, труднощі із навчанням, арешт вітчима, якого щиро любила як батька, пияцтво першого чоловіка), при цьому залишившись сильною та вірною своїм життєвим ідеалам. Правда, як мати, не можу зрозуміти її основного вчинку – залишити сина на не зовсім здорову маму і піти на війну, однак, очевидно, це такий тип жінки, який заради Батьківщини здатні пожертвувати своїм життям. І таких жінок одиниці. Не скажу, що повністю згодна із такою позицією, проте розумію нашу Надю, у якої, на відміну від Гулі, немає найголовнішого для жінки – чоловіка і дітей, – і вона жертвує своїм життям заради своєї країни (хоча, якщо ти усвідомлюєш, що можеш загинути, ти повинен також і усвідомлювати, що твоя смерть чи полон чи каліцтво тощо принесе велике горе твоїй сім’ї, якій із цим жити до кінця свого існування; і жити із цим вибором – померти за свою країну). Бути готовою йти на війну поруч із чоловіками, тримати у руках зброю, витягувати на собі поранених із поля бою – це щось із паралельної реальності у свідомості сучасної жінки, розніженої сучасними благами цивілізації та власним егоїзмом та егоцентризмом. Дивовижно, як змінилася наша країна, якщо у ній всього за якихось півроку трагічних та історично-незворотних революційних подій з’явились жінки такого типу.
P.S. Про Гулю Корольову, реальну та міфологічну, можна почитати тут:
Королёва, Марионелла Владимировна — Википедия
Реальная высота Гули Королевой — Репортажи — Татьянин День
  Share with Facebook
Старий 09.07.2014, 21:31   #5329 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Лайнеры-гиганты: Встреча времен — IMG! Картинки из интернета им. М. Андрисена

Добавлено через 24 минуты

Jolie, мене також дуже "зацепила" історія Наді, читала про цю відважну дівчину ще рік назад. Бачила як її допитували, трималась мужньо і з великою гідністю, не кожен мужчина так зможе... Я розумію її позицію та бачення життя, можливо, якщо була молодшою та без сім"ї, то і сама пішла допомагати нашим воїнам боронити Україну.
Я думаю, що таких жінок-воїнів, як Надя, не так і мало, просто про них мало пишуть і розповідають. Знаю, що на Карачуні була жінка-снайпер, та і жіночий батальйон воює на сході. А те, що не хотіла дітей, то просто не зустріла свого чоловіка, знаю багатьох таких жінок.
  Share with Facebook
Старий 10.07.2014, 00:17   #5330 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gurzzuff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Mantra+Tyrolia Attack 13+Rossignol Soul 7 HD 2018, остальное продал-Elan Amphibio12 ArmadaTST
В Україні ще залишилося близько двох тисяч пам'ятників Леніну : Новини УНІАН

  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 7 (учасників - 0 , гостей - 7)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010055 (69%)25 (31%)1 (1%)
Yesterday068845349 (56%)38 (43%)1 (1%)
Month125284112250452582 (62%)1402 (34%)186 (4%)