Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Salomon Gun vs. Rossignol Bandit
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.10.2009, 15:30   #1 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Salomon Gun vs. Rossignol Bandit

На часі маю дві пари лижвок - слаломмні та твінтіпи Тінейті ГАН. Якось зайшов в магазин та мені впали в очі красиві лижки . Саломони , чомусь до лиж цього бренду я нерівно дихаю... Думаю, ну от суто для цілини можуть бути



а вчора заходжу знову в магазин а завезли ще BANDIT DC108 , коричневенькы такы, на жаль фото не знайшов..

ну от питання до гуру : Якы лижы будуть кращы на карпатський паудер ??

ростовка Сало 181 а Бандитив 185 см
мый рыст 175
вага 85 кг
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 16:05   #2 (посилання)
Хрень дилер
 
Аватар для Junior
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Место, где сбываются мечты...

Снаряга: Armada INVICTUS & Kufo
Бандіти ці?



108-ку не тестив, тестив 95-ку... досить позитивні враження... на підготовлених склонах тримала досить непогано, ріже і тримає дугу досить впевнено, на расколбасі досить сильно вібрує і хлопає носками... на павдер не попадав...

Гани - є гани... легкі, маневренні, перевірені часом...)))

Для Карпат підходять і ті і інші... Просто Гани (ІМХО) будуть більш універсальніші, і емоцій принесуть більше... + вони твінтіпи...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 17:27   #3 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
А я думаю что бандиты будут более универсальны для фрирайда и мочилова по любым склонам. Всё таки лыжа направленности фрирайд, а Ганы - бэккантри фристайл, да и Сало поуже будет и помягче.
Если техника катания хорошая - бери бандиты, если хочеш чтобы лыжи прощали ошибки - бери Ганы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 17:47   #4 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
На Карпатский павдер лучше будет Salomon Czar ))

Шутю... К чему душа лежит то и бери... ))

Gun-ы на картинке 07/08 сезона... В этом сезоне у Саломонов лыжи Shogun... сэндвич-вудкор конструкция чуть тяжелее, жестче, универсальние. Для павдера класно брать легкие лыжи, только фрирайд это лишь иногда павдер...

П.С. Росси Бандит и Ганы лыжи разных категорий... Ганы коректнее сравнивать с Росси S5/S6 а Бандиты с Саломон XW-Lab
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 18:51   #5 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Я б взял Ганы, по отзывам - отличная лыжка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 21:51   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Тут з кожною моделлю не прогадаєш)
Якщо взяти ту чи іншу, всерівно залишишся задоволеним...
А моєю мрією є бандіти (за "красиві очі")

А про те що буде Тобою не вибране залишиш тут інфу де і за скільки, якщо хтось з форуму купить будете мати можливість взамінного тесту)) а при бажанні ще й можливість обмінятись з певними умовами...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 23:29   #7 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для irorere
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon, Stokli DP Pro+, Atomic D2 RACE GS
У меня одна из лыж Ганы- очень довольна... Бандиты не понравились, брала у подруги потестить.. Но это дело вкуса- кому-то ноавятся BMW, а кому-то мерсы...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2009, 01:58   #8 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
Вот мое мнение по этим лыжам. катал я GUN. Мне эта лыжа вообще не понравилась (как лыжа для Freeride Backcountry). Во Первых они узкие и в целине по колено не поедут без глубокой задней стойки. 2 они мягкие как газета (а может это я слишком тяжелый для них 102кг) то есть при сильной задней они из под тебя выскочат, а на льду не сильно удержат. Я бы по советовал GUN скорее для начинающих в парке чем для Freeride Backcountry.
Bandit катал но другие. предведущего года. Мне они понравились. сцепка со склоном мега, устойчивость на ходах тоже на отлично лыжа очень отзывчивая, единственный минус тяжелые. но я думаю что хорошие лыжи изначально не могут быть легкими.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2009, 08:04   #9 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
задумався ще більше...

по лижкам : і Сало і Россі стокові, минулорічні, 10 рік по ціні я ніяк не витягаю

на рахунок універсальності я не розумію. Бо свої Тінейті Гани я на разі продавати не збираюсь, вони будуть для Буки\Драга. Просто коли був на Говерлі, то виникала думка що лижі трохи "тонуть" і "туплять". Може це й не так, адже я фрірайдер-початківець і досвід наразі дуже невеликий. Може то я туплю..

тобто якщо вже брати третю пару лиж то хочеться щось поширше і подовше , щоб не тонуло.

до речі, вислухаю і інші варіанти але буду їх розглядати лише відносно наявності в нашиих стоках...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2009, 08:06   #10 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
2 irorere

а там в штоклях є промоделька Домініка Пере. Не катала часом ?? Може хто тестив ??
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
SNB: вопрос о ботах rossignol excite Prankster cat Снаряга 0 13.07.2011 07:59
Rossignol S2 vs S4 Сюрреал Стафф 11 14.02.2010 23:24
Rossignol BC vs FS OneWay Снаряжение для фрирайда и бэккантри 5 11.10.2009 13:41
Rossignol продан Sheridan Другие архивы 9 02.12.2008 21:54

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104794614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)