Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > Австрия, Зельден (Sölden)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.11.2019, 17:15   #81 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Продовжую виконувати свою обіцянку описати всі чорні траси Зьольдена.
Сьогодні представляю чорну трасу 3.
Ця траса складається з двох частин, по яких можна кататися окремо:
- верхньої частини, яка пролягає від верхньої станції крісельного витягу Wasserkar до проміжної станції Mittelstation гондольного витягу Gaislachkogl;
- нижньої частини, яка пролягає від цієї проміжної станції Mittelstation гондольного витягу Gaislachkogl до нижньої станції крісельного витягу Wasserkar.
Зрозуміло, що повністю Чорна 3-тя траса пролягає вздовж лінії витягу Wasserkar.

Чорна траса 3 за степенем максимального нахилу траси є другою після траси Кубку світу, а точніше Чорної траси 31.
Середній нахил більш крутої верхньої частини траси 3 складає 58.7% = 30.4⁰, а її максимальний нахил припадає на другу половину її верхньої частини. Для точного визначення максимального нахилу у мене недостатньо показників, але він однозначно не менше 60%.
Я не раз спостерігав картину: під'їжджає лижник до початку верхньої частини чорної траси 3 в такому собі бадьоро молодецькому стилі, але потім дивиться секунд 10-20 донизу і повертає наліво на синю трасу 3а. До речі, і на цьому відео також попався один такий «замріяний» на початку траси лижник.

Нижня частина чорної траси 3 значно більш похила і, за моїми розрахунками, навіть трохи не дотягує до показника «повної чорності» у 40%. Тому ця нижня частина є значно більш популярною у лижників і під обід буває вже достатньо розбитою.
Але середній нахил всієї траси 3 в цілому, звичайно, значно більше 40%.

Чорна траса 3 в цілому
Верхня точка: 2429 m
Нижня точка: 1853 m
Різниця по висоті: 576 m
Довжина Чорної траси 3 (GPS): 1400 m
Середній нахил (крутизна): 45.2% = 24.3⁰
-------------------
Верхня частина Чорної траси 3
Верхня точка: 2429 m
Нижня точка (Gaislachkogl Mittelstation): 2176 m
Різниця по висоті: 253 m
Довжина верхньої частини Чорної траси 3 (GPS): 500 m
Середній нахил (крутизна): 58.7% = 30.4⁰
-------------------
Нижня частина Чорної траси 3
Верхня точка (Gaislachkogl Mittelstation): 2176 m
Нижня точка: 1853 m
Різниця по висоті: 323 m
Довжина нижньої частини Чорної траси 3 (GPS): 900 m
Середній нахил (крутизна): 38.4% = 21.03⁰

Як я вже писав, в день катання на горі Gaislachkogl з погодою нам не пощастило. Тому, пліз, не сильно мене колупайте за не дуже презентабельне відео цієї траси.
Але навіть при такій погоді оцінити крутизну верхньої частини траси можна.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2019, 12:39   #82 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для hahol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: head
Приветствую парни.
Подскажите кто знает туроператора который сможет сделать толковое предложение для катаний на лыжах, хочется сменить картинку Драга и Буки на что-то новое, заранее спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2019, 12:58   #83 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@hahol, в левой колонке (Новые коментарии) Главная страница, нашел 3 предложения
Смело читайте, пишите авторам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2019, 13:00   #84 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від hahol Переглянути коментар
Приветствую парни.
Подскажите кто знает туроператора который сможет сделать толковое предложение для катаний на лыжах, хочется сменить картинку Драга и Буки на что-то новое, заранее спасибо.

Гірськолижні тури в Австрію 2020!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2019, 17:27   #85 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від hahol Переглянути коментар
Приветствую парни.
Подскажите кто знает туроператора который сможет сделать толковое предложение для катаний на лыжах, хочется сменить картинку Драга и Буки на что-то новое, заранее спасибо.
Через туроператора можна їздити на автобусі, а можна літати на літаку.

Якщо на автобусі, то варіанти Salton-a, як на мене дуже непогані. Додатковий плюс варіанту Salton-a, як я бачу по форуму, – своя весела компанія. Якщо Ви ще не були закордоном взагалі ніколи, то, як на мене, для першого разу, мабуть, це найкращий варіант, оскільки завжди є кому все розказати і показати як по проживанню, так і по харчуванню і по катанню. Особливо це важливо, якщо у Вас з іноземними мовами не дуже. В перший виїзд зорієнтуєтеся в оточуючому середовищі і на другий раз будете вже розуміти, що для Вас краще.
Я з сім’єю перший раз саме так на автобусі у своїй компанії і їздив. Ми їздили через львівське турагенство «Активні канікули», у них тоді були представники у Києві. Але це було ще в другій половині 2000-х. Як там у них зараз, не знаю.

Якщо є плани політати, то я декілька разів брав тури у Тезтура. Якихось організаційних непорозумінь у нас з ними не було.

Якщо в якомусь агентсві будуть пропонувати такі курорти, як Зьольден, Цель-ам-Зее, Капрун, Заальбах, Бад-Гаштайн/Бад-Хофгаштайн, пишіть особисте повідомлення, спробую порекомендувати щось конкретніше по вибору місця проживання з того, що у них є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2019, 10:22   #86 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для edkh
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ровно

Снаряга: Rossignol Intensa 3, Elan Magfire 8, FISCHER SOMA VIRON 80
Привет всем! Подскажите, как лучше ехать в Зельден на авто? Имею ввиду последний участок, потому что слышал, что можно через горы по Австрии, можно через Мюнхен по автобану. Есть ли разница и на чем экономишь время? Спасибо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.12.2019, 13:14   #87 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
@edkh, я їхав через Німеччину. Не знаю яка дорога через гори, але по кілометражу дальше і гугл каже, що на годину довше.
Єдине, що було трохи дивно - на в'їзді в Німеччину була штучно створена прикордонниками тягучка. Нікого не перевіряли, але можливо на когось полювали.

Добавлено через 1 минуту

P.S. але якраз до Мюнхена доїжджати не потрібно, бо це буде довше
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ edkh
Старий 23.01.2020, 12:33   #88 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для edkh
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ровно

Снаряга: Rossignol Intensa 3, Elan Magfire 8, FISCHER SOMA VIRON 80
Короткий отпуск в Зельдене

С 9 по 16 января были с семьей в Зельдене. Ехали туда на машине через Венгрию с остановкой возле Будапешта. Границу пересекли в Лужанке, это заняло два часа, так что терпимо. В Зельдене бронирорвали отель DasCentral, о чем в последствии не пожалели. Полупансион завтрак+ужин, хороший СПА, специальное место для хранения лыж, где у каждого номера своя кабинка с двумя отделениями - сушилкой на 4 пары ботинок и отделением на лыжи/борды. Из этого помещения сразу выход к отельным "шатлам" - минибусам, которые курсируют по надобности к подъемникам и назад до 14.00 от отеля, после 14.00 от подъемников, а фактически - целый день туда-обратно. Так что наше авто простояло все дни на парковке отеля без надобности. Ски-пасы также купили прямо в отеле с 10% скидкой. Также отель снабдил нас 10% скидками для аренды снаряжения для сына.
Ну а в остальном - отличные разнообразные трассы, красота неимоверная и главное - есть снег Очень достойные зоны отдыха на пересадках с ресторанами, лежаками, скамейками, туалетами. Все для комфортного катания и замечательного отдыха. Во всю используют съемки "агента 007", музей, кстати, сделан очень прикольно и познавательно, мы с удовольствием совершили туда экскурсию.
Все дни была отличная погода, солнце, температура от -3 до +2.
Очень понравилась "солнечная долина" - комфортные трассы, вокруг красота и хорошие виды на трехтысячники.
Хотя людей много, нигде очередей не было. Места достаточно, чтобы огромное количество катающихся распростанилось на всю громадную зону тирольских Альп. Одно из небольших видео-
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Facetune_13-01-2020-16-45-36.jpg
Переглядів: 87
Розмір:  586,6 КБ
ID:	27037  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5066.jpg
Переглядів: 81
Розмір:  482,1 КБ
ID:	27038  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5076.jpg
Переглядів: 64
Розмір:  388,5 КБ
ID:	27039  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5212.jpg
Переглядів: 72
Розмір:  532,0 КБ
ID:	27040  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5264.jpg
Переглядів: 78
Розмір:  553,6 КБ
ID:	27041  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5327.jpg
Переглядів: 80
Розмір:  441,8 КБ
ID:	27042  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5374.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  683,8 КБ
ID:	27043  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5384.jpg
Переглядів: 76
Розмір:  598,5 КБ
ID:	27044  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2020, 17:53   #89 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Вчора приїхав у Зьольден, щоб дознімати те, що не встиг в минулому році. Але про це вже якось потім. А сьогодні про веселу ситуацію. Вибачайте за трохи довгу передісторію, але без неї, мабуть, не все буде зрозуміло.

Сьогодні я збирався кататися на льодовиках і хотів бути там одним з перших. Підйомник Silberbruennl, що веде від низу зони катання Гіггійох на її верхню точку (перевал Rotkogljoch), відкривається о 8:30. Тому я піднявся туди якраз перед відкриттям о 8:25, але сьогодні його запустили і відкрили на 10 хвилин раніше і вже деякі лижники піднімалися на ньому, але на синій трасі 13 ще нікого не було.

І от. Коли я вже був десь на другій половині підйому, на абсолютно пустій, чудово відратраченій вельветовый трасі «у вільному польоті» з’являються перші лижники і лунає такий «истошный вопль»: «ВОТ ОНА – СВОБОДА!!!» 🤣
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2020, 19:07   #90 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Вчора приїхав у Зьольден, щоб дознімати те, що не встиг в минулому році ...
- you made my day
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Австрия, Бриксен-им-Таль(Brix im Thale) Viktoria V Горнолыжные курорты Австрии 1 20.04.2010 23:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)