Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Крепления: настройка усилия выстёгивания
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.12.2012, 14:47   #241 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Vovany4
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Volki Mantra
Всім доброго дня! Прочитавши всі 24 сторінки вашого розділу я так і не зрозумів як блін кріплення настроїти(походу я піпец чайник, а у Вас тут таблиці, діаграми, короче я в турбо шоке!!!!!!!!!)? Я купив нові Volki Mantra 184 ростовка, крепи Marker Griffon 13. Катаю я вже давно, лижник з мене середній, але 80 % на підготовлених склонах. Тепер з новими лижками хочу трохи на фрірайд перейти. Зріст 187, вага 80кг, боти 30,5. Підскажіть будь-ласка як їх настроїти? Вага/10=8, а 8-1=7. І шо з цією 7 робити? Шо крутити спереду і шо ззаду?????? Буду дуже вдячний за відповідь!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 14:57   #242 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
на початку сезону крути 5-6 перед-зад, в середині коли розкатаєшся і коліна привикнуть до нагрузок крути 7-9 в кінці сезону знову крути 5-6. якщо будете відчувати що вам не вистачає в любий з періодів, потрохи докручуйте але зад десь на пів Dinа менше ніж перед.

якщо попадеш в глибокий пухляк крути 8-10 бо лижу будеш дуже дуже довго шукати )))
відповідно на льодяних задутих схилах теж крути 7-9

ці всі рекомендації я роблю з власного досвіду. ніяких таблиць ітд ітп ніколи не юзав
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 15:10   #243 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Vovany4
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Volki Mantra
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
на початку сезону крути 5-6 перед-зад, в середині коли розкатаєшся і коліна привикнуть до нагрузок крути 7-9 в кінці сезону знову крути 5-6. якщо будете відчувати що вам не вистачає в любий з періодів, потрохи докручуйте але зад десь на пів Dinа менше ніж перед.

якщо попадеш в глибокий пухляк крути 8-10 бо лижу будеш дуже дуже довго шукати )))
відповідно на льодяних задутих схилах теж крути 7-9

ці всі рекомендації я роблю з власного досвіду. ніяких таблиць ітд ітп ніколи не юзав
Вдячний дуже гарно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 16:23   #244 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
але зад десь на пів Dinа менше ніж перед.
Почему? Я всегда носок закручиваю на 1 дин меньше пятки, наоборот.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 16:40   #245 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
ці всі рекомендації я роблю з власного досвіду. ніяких таблиць ітд ітп ніколи не юзав
сюда можна ще дописати
"використовуєте на власний страх і ризик"

Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Почему? Я всегда носок закручиваю на 1 дин меньше пятки, наоборот.
цікаве питання, зараз за мою відповідь накинуться всякі профі ітд ітп але я постараюсь пояснити.

!!! ІМХО !!!

1) я юзаю маркер гріфон. в них носок з поперечною пружиною, що дає більш точні і "мягкі" зпрацьовування
2) з власного досвіду зробив висновок що при більшості падінь основна нагрузка іде на заднє кріплення бо при ривку в сторону (для кріплень з фіксованою пяткою) кріпленню важко спрацювати правильно бо воно не розраховано на нагрузку по таких векторах.
падінь коли на носок іде нагрузка в верх майже не буває.
тому для облегшення роботи задніку я його накручую на 0.5 - 1 din менше а ніж носок. це приволить до того що навіть при ривку на скручування заднє кріплення спрацьовує досить правильно. і це не критично впливає на керування лижою. перевірено від травневої каші на шпицях до льодяних схилів ясни.
тиж технарь порахуй силу і вектори нагрузки. я цього не рахував ніколи але це досить логічно. і я використовую саме таку схему.

прошу не пробувати мене переконати бо в питаннях кріплень я дуже принциповий. і в 99% випадків опираюсь на власний досвід.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 17:02   #246 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Тоже ИМХО .
Лично мои мысли почему я так кручу. Пятка должна срабатывать при рывке задней части ботинка вверх. Тоесть прямые вьезды в препятствие - лежащие под снегом бревна и тд. Накручиваю их чуть сильнее, так как нагрузки в той же направлении происходят при катании в пухляке и тп.
Носок срабатывает при скручивании. Если он не сработает это опаснее для коленей и вообще ног, чем если не сработает пятка.
З.Ы. При моих 75-80 кг кручу 8 носок и 9 пятку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 18:47   #247 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
за все життя крутив більше 8 один раз, на ясній на льоді. всі інші дні 6-8 мої 70 на маркерах цього хватає повінстю.

катай на правильних крєпах
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 18:58   #248 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Salomon STH 12 .
Ну и я тяжелый . Ты катаешь 6-8, я катаю 7-9(носок больше 8 никогда не крутил). Думаю все правильно.

Добавлено через 1 минуту

А...и почему я начал пятку на 9 крутить. На 8ке были ложные срабатывания пятки очень неприятные и на ровном месте.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 18:59   #249 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
за все життя крутив більше 8 один раз, на ясній на льоді.
Я гріфони експериментальним шляхом кручу 9-10 перед 9 зад. 70+ кг.
При кожному спрацюванні, яке я міг би виїхати (переважно нирок лижі в глибокий сніг), просто додавав +1.
Хоча та, початок сезону - стартував з 7
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2012, 19:05   #250 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
nep4uk, ты не застал мой фронтфлип на Буке . Магия ложного срабатывания пяток в действии. Там я вьехал, хорошо давя на носки в, как оказалось, достаточно крутой горбик присыпаный снегом. После того как лыжи остались без меня они спокойно на него заехали и остановились .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) nep4uk
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Крепления Tyrolia ev Выбор горных лыж 5 29.10.2016 19:13
Усилие выстёгивания крепов для NewSchool waterboy Стафф 13 07.01.2013 19:37
Усилие выстёгивания крепов для фрирайда waterboy Снаряжение для фрирайда и бэккантри 21 21.03.2011 22:00
Люфт ботинка в передней части крепления valera_ Мастерская 4 29.10.2009 18:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03246823 (70%)10 (30%)1 (1%)
Yesterday0185532356 (66%)28 (33%)1 (1%)
Month102933525202302270 (64%)1159 (33%)99 (3%)