Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.02.2019, 12:29   #1241 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@Sheridan ,
Та ладно, я зла не держу, всяко бывает. Не исключаю, что будем когда нибудь с Игрусом сидеть и по дружески выпивать. Просто не совсем понял его агрессию. Было бы правильно, если бы он написал что то типа: извини бро, перегнул немного..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2019, 15:08   #1242 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від dimbo Переглянути коментар
@Sheridan ,
Та ладно, я зла не держу, всяко бывает. Не исключаю, что будем когда нибудь с Игрусом сидеть и по дружески выпивать. Просто не совсем понял его агрессию. Было бы правильно, если бы он написал что то типа: извини бро, перегнул немного..


Ой, думал травма у кого-то))
Если уж про меня, то отвечу
Во первых, в контактах,
в разделе Бро,
*dimbo* - надписи нет у меня,
и с какого ты взял, что выпиваю я?)
Мой спорт режим не позволяет мне выпивать,
а только Бухать.. С большой буквы 🤣😎😋
Так что надо пересмотреть планы ))
По поводу болота (говна всяких ютюбов, форумов,
советов круть ЛыжеБордероОхотников, своих комплексов и т. д.) в котором ты сидишь как лыжник, но с маленькой буквы пока, дан был совет Вытащить себя из болота собственными руками, то есть за волосы свои, не потеряв даже шапки своей)))
Без помощи материальной, а только умственной..
И конечно физической, но разумной, не внутренней, а гравитационной
Но вывод - не готов, пока...
Совет был дан материальный, решить за 180 € и Ски пасс для буковеля 260€
Вот сумма, какая тебя приблизит к решению твоей проблемы, делай как все, уже правда мало тех, кто может позволить это (
Но это не проблема школ, поверь,они частично отрабатывают 160-180€, они стараются как могут, что знают, то и могут..
И жлобства бука
-----
Единственно, что я тебе сейчас посоветую, запишись на курсы инструкторов в сл сезоне, зарекомендуй себя, сделай себе желание взять тебя дальше..

Добавлено через 12 минут

И ты охренеешь от тягот и лишений..
Из тебя точно сделают лыжника, инструктора с Большой буквы сомневаюсь, но лыжника сделают.. Точно сделают, у них сейчас, с приходом Томаса, перекос сознания, что можно значительно больше знать и работать есть над чем. Есть люди, кто может это делать, но труд и, суко, шишки ждут кто пойдёт этим путем
МОЙ ПУТЬ ТЕБЕ РИСОВАН, ТЫ СМОЖЕШЬ.. Я ВИДЕЛ, СМОЖЕШЬ..

Востаннє редагував igrus: 03.02.2019 о 19:54.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2019, 20:47   #1243 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@igrus ,
Хамство не может вызвать у меня моральную травму. Хамство лишь иллюстрирует низкий уровень культуры и образования собеседника.
Я не набиваюсь к Вам ни в друзья ни в собутыльники. Я обозначил только, что не исключаю гипотетическую возможность совместного распития спиртных напитков в дружеской атмосфере в будущем. Все в жизни возможно.
Бро - это дружелюбное обращение, особенно на узкопрофильных форумах, подразумевающее, что все участники это «братья по духу».
У Вас своеобразная интерпретация выражения «готов ли ты вытащить себя из дерьма?»(с)
На мой взгляд это выражение подразумевает, что я нахожусь в дерьме, и абсолютно не важно, что Вы этим хотели сказать, важно как. Думаю, Вам не стоит применять подобные эпитеты к не знакомым людям. Хотя, наверное, и знакомые будут не в восторге.
Благодарю за совет по поводу школы инструкторов. Я подумаю. Хотя не совсем понимаю, зачем мне учиться учить других. Инструктором я работать не планирую.
И в заключение, Я хочу дать Вам совет. Ваши посты очень трудно понять. Я четыре раза перечитал Ваше сообщение, чтобы уловить суть. Потрудитесь изъясняться более ясно. Кто ясно мыслит, тот ясно излагает(с). Возьмите пример с форумчан Lom, AndІ, Zbishko. Их реально приятно читать.
Все. Прошу прощения за многабукв.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2019, 00:50   #1244 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2019, 02:19   #1245 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Nickel ,Амінь!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2019, 10:31   #1246 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
@Korben Dallas, Бро, вернись в семью!
У нас на форуме, как в мафии-выход только один!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2019, 15:13   #1247 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sumrok ,я всё вижу))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Sumrok
Старий 05.02.2019, 16:02   #1248 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
@Korben Dallas, Знаю) Когда ты писал, было веселее!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2019, 20:41   #1249 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
@Bubbler, а чи не розкажете для інформації та для роздумів, на яку цифру були закручені ваші кріплення і яка приблизно ваша вага?
Для результативних роздумів на цю тему, інформації про вагу і на скільки були закручені кріплення не достатньо. Треба копати значно глибше.

Знаю не один випадок, коли важкенькі дорослі крутили собі ноги при виставлених 6-ках і коли в підлітків відскакували лижі закручені до 12-ти (без падіння; падіння було вже як наслідок).

В цьому питанні на "калькулятори" не варто розраховувати. І "авторитетів" не завжди варто слухати
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2019, 00:37   #1250 (посилання)
Новичок
 
Аватар для mcvova
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Доброго дня. Нажаль теж стикнувся із травмою коліна. Це сталося ще літом 2018 року, але коліно ще досі турбує. Перечитав тему і зрозумів що тут є хороші спеціалісти, і серед них @kotyuk. Тому хотів би до вас потрапити на консультацію. Я сам живу у Львові і відвідав 5-6 лікарів, але точний діагноз ніхто не може поставити. Хотів би попросити вас переглянути знімки МРТ, недавно мене налякали за меніски. 1 лікар каже що потрібно оперувати, а інші кажуть що ні. Але все ж запереживав, з травною вже годжу пів року. Знімки прикрітив знизу. Останнє МРТ кращої якості(1,5Т)

Скарги:
Біль в лівому коліні при ходьбі, часто схоже на глухий стук(як погана амортизація, або як щось вдаряється в середині, по землі легше йти ніж по асфальту), відчуття нестабільності(розболтаності) в коліні, на нерівній дорозі нестабільність сильніша. Іноді таке відчуття що коліно тікає в перед і вліво. Немає впевненості в ходьбі. Іноді виникає відчуття що коліно не попадає чітко у посадочне місце, а десь чуть збоку і потім зіскакує у потрібне місце. Якщо сильно напружувати м'язи коліна, ікри і м'язи з внутрішньої сторони стопи, то нога рухається набагато стабільніше. Але стук залишається. По почуттям поверхня і взуття сильно впливає на дискомфорт:
- вдома, в офісі все практично ідеально, на 75%
- по грунту трохи важче
- рівний асфальт вже відчувається дискомфорт
- кривий асфальт гірше
- Львівська бруківка зло(жартую звісно, але симптоми сильно погіршуються)
- зранку легше, здається в м'язів більше запасу сили, а потім видихаються. Під вечір з'являється важкість в коліні
- зимою теж було легше коли був сніг, плюс взуття на грубій підошві. Але нерівний сніг міг підкошувати ногу
- до травми ходив з устілками. Через 1-1.5 місяця після травми виявив що без устілок біль менший. Тому ходив далі без них.
-
Як почалося:
В мене поперечна і поздовжня плоскостопія(на травмованій нозі сильніша). Робив вправи вдома, все із власною вагою + спортивні резинки для фітнесу(еспандер). Нічого не боліло. А на наступний день ввечері з'явилося відчуття що великогомілкова кістка повертається (прокручується) в коліні при ходьбі і об щось стукає(але без болю). Стук не сильний, але не боліло. Саме дивне що нога починала повертатися і стукати десь через 800 метрів ходьби. Тобто я міг спокійно вийти з дому і пройти 500-600м без будь якого дискомфорту(як ніби сили м'язів вистачало тільки на 500м, а потім видихались). Подумав що щось перенагрузив, тому рухи обмежив, старався відпочивати і не нагружати сильно ногу. За 3-4 дні стуків з'явився гострий біль із внутрішньої сторони коліна(меніск?). Боліло тільки в момент шагу(перенесення ваги на пошкоджену ногу) і тільки на вулиці. Вдома все було добре(відстані по хаті невеликі). Сходив до лікаря, покрутили ногу, пощупали, зробили ренген і узі, нічого не знайшли, виписали мазі і відпустили додому. Нога була у звичайному стані, без набряків. Але були щелчки при розгинанні ноги(до травми були тільки при присідання і то не завжди).
З вправ робив ці крім #3:

Youtube


Зараз думаю що саме небезпечне з них могло бути останнє( Хоча я тоді замінив велику підставку на книжку грубиною 1.5см


Подальше лікування:
Наколінник, мазі, ультразвук і магнітотерапія

За 3-4 місяці гострий біль пройшов, поворот ноги і стук став менший. Але коліно далі турбувало. Також погіршився стан поперечного плоскостопія. За рекомендаціями, так як гострий біль пройшов, почав ходити в спортзал закачувати ноги.

У підсумку за увесь час зробив рентген, узі та 2 МРТ. Виявили:
- надрив ПХЗ. Але всі лікарі які крутили ногу кажуть що зв'язка тримає і нестабільності не бачать. 50% волокон залишились. Тест видвижного ящика негативний.
- пошкодження заднього рогу медіального меніску. Це у висновку МРТ. Але практично всі лікарі до яких ходив кажуть що він цілий. Оперувати не потрібно. Лише один лікар налякав(через 5 міс після травми). Пощупав ногу, натиснув на щілину зі внутрішньої сторони ноги (там меніск?). Там заболіло. Біль середньої сили, але сильніший ніж при натисканні в такому ж на правій нозі. Також лікар пощупав ногу і сказав що відчуває що меніск рухається. За його словами меніск рухається, при ходьбі нога зміщується і звідси відчуття нестабільності. Рекомендує негайно оперувати щоб не пошкодити хрящ. Тут не знаю кому вірити( Сходив до іншого лікаря, він мене відговорив. Розказав що меніск і має рухатися, це його природа
- ще є підозра на коллатеральні зв'язки,хоча МРТ показувало що там все добре. Лікар це замітив недавно(2 тижні назад). Попросив походить на пальцях і замітив дивне зміщення в коліні. Каже це коллатеральні зв'язки
- на початках виявили дефіцит вітаміну Д. Трохи попив аквадетрим. Можливо це теж може впливати

Ухх.. перепрошую що так багато тексту, старався максимально точно описати.

МРТ 01.08.2018
01.08.2018_full.zip - Google Drive

Висновок 01.08.2018
Висновок(01.08.2018).doc - Google Drive

МРТ 26.10.2018
26.10.2018.zip - Google Drive

Висновок 26.10.2018
Висновок(26.10.2018).JPG - Google Drive
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Month104564385244772705 (61%)1523 (35%)172 (4%)