Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы голени и стопы
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.02.2011, 18:32   #61 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
якби Рижку так ногу склали, я би того складальника ....
В неї було значно меньше зміщення після укладки гіпса, і то заставили операцію зробити.
На мою думку, треба спочатку боти поміряти, чи не будуть ті костні мозолі підтискати.
Мені здаєтся що там ще троха тріщінки лишились.
Необхідно проконсультуватись з нормальним лікарем, а не з тим хто ногу складав. Руки би йому ....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2011, 22:53   #62 (посилання)
Новичок
 
Аватар для frukstruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: мариуполь

Снаряга: прокатные :)
Этот снимок сделан 04 09 2010г.Сейчас должно выглядеть получше.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1143 (800x306).jpg
Переглядів: 235
Розмір:  116,5 КБ
ID:	12369  

Востаннє редагував frukstruk: 24.02.2011 о 01:08.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2011, 09:32   #63 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
В следствии сильного растяжения, у Антона образовалась нога-валянкэ.



Это очень частая травма во многих видах, кроме горных лыж, где нога жестко зафиксирована.

Первые дни лечат холодом, покоем, бинтованием.

После того как отек спадает, начинают лечить теплом, и очень осторожно разрабатывать ногу массажем, легкими нагрузками.

У меня процесс до 100% восстановления после подобной травмы занял около полтора месяца.
Хотя со скрипом зубов я уже катался на роликах через 10 дней.



Антон, выздоравливай скорей!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2011, 20:43   #64 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Prankster cat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Гурзуф

Снаряга: Amplid Dopamine'12
Привет всем! Беспокоит меня одна проблемка- после катания ступня немеет и появляется такое ощущение, как если отлежишь руки или ногу отсидишь, но только оно не проходит несколько дней даже если не катать вообще. Эта хрень у меня впервые этой зимой появилась-я первый сезон на доску встал-грешил на говеные крепы. до этого пять сезонов в горнолыжных ботах такого небыло,а ведь они жестче.Весной купил ролы вроде все зашибись,но хрень вернулась даже онемевшее место увеличилось. Может кто с подобным сталкивался?!
Прошу дельного совета, ато неохота бросать новое дело из-за непонятно чего(((
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2011, 21:09   #65 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Пранкстер - к доктору. Ну или произошло чудо и вся твоя катальная обувь - узкая.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2011, 22:01   #66 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Prankster cat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Гурзуф

Снаряга: Amplid Dopamine'12
М-дя наверное придется к доктору ...(
Кстати к какому именно- травматолог,хирург или невропатолог?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2011, 22:07   #67 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Сосудистый кто-то там, скорее. Или сапожник
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2011, 22:37   #68 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Prankster cat, с такой темой начинают от невропатолога.) Он(а) разбирается с онемением и может выписать направление на нужные фотке/сканы без участия хирурга, который все равно посоветовал бы обратиться к невропатологу. И, кстати, обследование у невропатолога проходит быстро и точно, но на все вопросы надо отвечать честно, а то они как начинают спрашивать, так сразу стремно становится и хочется то отрицать, то соглашаться, чтобы только отэти вопросы прекратились Хороший, короче, специалист, полезный х)

Не забудь тока, что в государственных больницах к невропатологу и хирургу нужно зачастую получить направление от участкового терапевта - уточняй в регистратуре.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2011, 06:29   #69 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Prankster cat Переглянути коментар
..... ступня немеет и появляется такое ощущение, как если отлежишь руки или ногу отсидишь, но только оно не проходит несколько дней даже если не катать вообще. ......
Порез ахілового нерва. Проблема не у взутті а в неправильному навантаженні. В мене так само нога (стопа) почала німіти після того, як вилізла міжхребцева грижа 4 і 5 позвонка. Так що Ден і Матой праві - к дохтіру, нервномуПатологу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2011, 03:38   #70 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Elenacostumer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкая обл.

Снаряга: прокатные :)
Прочитала історію Jolie , і ніби перегорнула свою книгу жахів, правельніше свого чоловіка. 19 лютого він зломав ногу (два перелома лівої гомілки), і по сьогоднішній день ми на лікарняному. Зауважу що він водій швидкої допомоги і ми попали в лікарню де він пропрацював 17 років. Попали ми в суботу, у вихідни йдень. Нам зробили знімок, наклали гіпс, поселили в двумісну палату ( за що їм величезне дякую ). Так ми пролежали до понеділка. І ось понеділок. Вранці зайшли лікарі, всі звичайно "свої люди", обстежили, запропонували операцію. Ми відмовилися, оскільки чоловік на групі по захворюванню серця і він тиждень як вийшов з лікарні тільки з кардіологічного відділення . Зайшов анастазіолог, який не дав згоду на операцію, оскільки він не гарантував, що чоловік прокинеться після наркозу, не дав згоду і його лікуючий кардіолог. Сказали нам. що його будуть брати на витяжку. Що це таке ні я , ні чоловік, ні його сестра яка була з нами ми не знали, і нам ніхто нічого не розповідав. Просто відкриваються двері в палату, заходить три медсестри, два лікаря, починають приносити якісь придмети, сміятися, шуткувати не роблячи ні яких аналізів . Мене попросили вийтити з палати , а сестра чоловіка залишилась. І тут починається кошмар. Мене від згадки вже колотить. Починають знімати гіпс. Ніякого обезболюючого ніхто не давав. Далі в пяту колять пять уколів ледокаїна , чекають пару хвилин. Далі беруть шуроповерт і починають сверлити пяту. Чоловік почав кричати. На це ніхто не звертає уваги. Він починає плакати від болю, каже "що ви мені робите, мене болить". Лікарі не реагуть, сверлять далі. Він починає кричати так, що в мене під дверима палати волоси дибом стали. Медсестри починають над ним надсміхатися, але колять ще два ледокаїна. Але і вони не допомогли, нога не затерпла. Ніхто нам не сказав, що будуть колоти ледокаїн. А він чоловіка не бере. Даже при лікуванні зубів лідокаїном не користується. Тоді медсестри беруть і тримають ноги і руки, сестра чоловіка тримає груди щоб він не ворушися, і лікарі сверлять далі. його крик у мене в вухах по сьогоднішній день. Я заплакана під дверима не витерпіла, захожу в палату і кажу " який наркоз треба купити , я піду купллю. Нашо так іздіватися ". Один лікар пробормотівши щось псіханув і вийшов. Другий з медсестрами доробляли вже самі. Далі прічепили гірю на шість кіло, дали аналгін з демідролом і пішли. Сльози котилися у нас у всіх градом. В чоловіка від болю, у нас від жалю. Через тиждень добавили гірю ще на чотири кіло. з весо десять кіло він пролежав два місяця. Ви не представляєте який шок я отримала. Далі прийшла ніч. Чоловік почав дрімати після прийнятих уколів, і як смикнеться нога яка на витяжці, що він аж вскрикнув. Біль була невиносна. Першу і другу ніч я не спала, а стоячи тримала ногу в коліні, щоб вона не смикалась. Подпльші ночі я дрімала на стільчикові тримаючи ногу в коліні. Два місяця чоловік лежав на витяжці, і весь цей час дьоргалась нервово нога, і ніякі заспокійливі ліки не допомогли. Я не буду описувати весь час пепебування в лікарні, але те, що за два місяця небуло ніразу обходу лікарів, що наш лікуючий лікар та інші по чотири дня в палату не заходили і т.д. я всеж скажу. Пройшло два місяця, нам накладають гіпс і виписують додому. Гіпс ми заказали дорогий пластиковий. Через тиждень ми прийшли на перевірку, зробили знімок і знову шок. При накладанні гіпсу змістили кістку. Нам лікарі сказали, що нема нічого страшного, все заживе, тільки зафіксуєм вище коліна гіпс. Я наполягла, щоб поїхати в Чернівці в приватну клініку ортопедії та травматологіі на консультацію. Ось тут я нарешті зустрілася дійсно з професіоналами і ЛІКАРЯМИ. Дякую їм за відношення та професіоналізм. Нам операційній зняли гіпс під наркозом спино-мозговим, порівняли ногу під монітором , наклали новий гіпс , і пролежавши дві години відпустили додому. Ви не повірите. що проїхавши 100 км нога не боліла в чоловіка ні в дорозі, ні дома, і що ми не приймали ніяких обезболюючих . Забула сказати , що мій чоловік має букет хвороб - гіпертонію,серцеву недостатність ще й цукровий діабет виявили в лікарні. Він так боявся, що його коли вели в операційну і зміряли тиск, то він зашкалив аж на 286/168. Медсестра дар мови загубила, лікар був в шоці. Нас положили в стаціонар, зразу підключили капільниці, надали необхідні ліки. Пролежали ми сутку, і коли нормалізувався тиск нам зробили всі необхідне. За сутку я заплатила 180 грн. А в цю суму ввійшло чотирьохразове харчування (повірте дуже смачне) та медікаменти. Я не повірила, що мені не потрібно бігати по аптеках за ліками.
На сьогодні кістка заживає повільно, але надіємся на добре. Ще десь місяць або й більше нога буде в гіпсі. Тепер нова проблема. Лікарняний тільки дається на три місяця, а далі як бути ? Буду закінчувати, бо мені цілу книгу можна написаит за період хвороби чоловіка. Вибачте за помилки орфографічні. Jolie, тобі особлива подяка за цінні поради. Маю надію, що вони стануть мені у пригоді.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:( belka
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы коленного сустава Sheridan Медпункт 1289 08.04.2024 16:00
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
На лыжи после травмы ПУСИК Медпункт 39 20.10.2021 15:01
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today027117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125124222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)