Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Школа Tomass Marnics
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.04.2024, 14:01   #211 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Невже ти ніколи не бачив, як їдуть могул? Не вірю
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 17:23   #212 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , без горбів не бачив (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 17:42   #213 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240415_174745_com.google.android.youtube.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  1,08 МБ
ID:	47509
Є подібна вправа на швидкість. Максимальна кількість поворотів на якійсь відстані ( хай буде 100 м.)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 11:02   #214 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Ще раз підкреслює дніще ціх, хто тут ще лишився...)))
Один знавець питає... 🤔
Другий це назвав Могул ))))
Третій на швидкість )))
Чекаємо четвертого знавця, може він всеж прочте коменти, подумає.. відслідкує календар шкіл Томаса, з виходом цего роліка, прокладе складні логічні слідство-часові ланцюжки..))) та видасть щось логічне?)))
А то може візьме в кишеню 2000 евро, як мін, бо це мін за яки гроші Топ видає секрети. (Окремі, та один за ті гроші якщо учень такий тупий..).)) та піде на навчання? Щоб бути в темі форумних питань.... )))
Яке ж тут ‘дно‘ лишилось, бо дно не хоче порівнювати себе з обізнаннюстью, та бажанням чогось знати..)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 11:21   #215 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
ігрус, ти вибач за дурне питання, але якщо тут лишилось тільки "дно", то скажи мені, що ти тут робиш? Раз ти теж тут лишився, то роблю висновок, що ти теж частина "дна". Все правильно?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 13:05   #216 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
а в інших темах вас не цікавить зміст, форма спілкування, слова до особистостей, яки не мають бути в цівілізаціонному форматі та рамок спільноти, на громадських платформах..
А може мені власник цього форума щось роскаже за період підколів, коли мій змінений мною пароль ніка (навмисно) був тестований в моему приват 24)))
це теж було тестування на "дружність" )))
невже він думає, що навколо всі такі тупі, як його маніпулятивне коло?)))
раніше хватало.. зараз люди розуміють щось. . я так думаю, що розуміють..
Так шо давай, шановний адмін, зауваження роби всім в темах загальних, а не особисто, в приват (ще надію маю, що таке відбуваеться) ..
А тут загално зрозуміло, хто є хто..
він не читає мене.. сміх.. )) бо в зеркало подивився ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 13:53   #217 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Є подібна вправа на швидкість. Максимальна кількість поворотів на якійсь відстані ( хай буде 100 м.)
, щоб там нам не писали з божевільні, ми завжди можемо отримати миттєву відповідь від самого Томаса

"Для улучшения коротких поворотов, любых - МОГУЛ, слалом, карвинг малого радиуса. Без стабильного корпуса ногами так быстро невозможно перемещаться. В том числе мы учимся перемещаться КАК МОЖНО БЫСТРЕЕ в компактной позиции"

Капслок мій.

Спеціальне пояснення для божевільні, яка тут накатала таке(дуже чемне звернення ДО ВСІХ ПРИСУТНІХ НА ФОРУМІ, та по суті питання)

"Ще раз підкреслює дніще ціх, хто тут ще лишився...)))
Один знавець питає... 🤔
Другий це назвав Могул ))))
Третій на швидкість )))
Чекаємо четвертого знавця, може він всеж прочте коменти, подумає.. відслідкує календар шкіл Томаса, з виходом цего роліка, прокладе складні логічні слідство-часові ланцюжки..))) та видасть щось логічне?)))
А то може візьме в кишеню 2000 евро, як мін, бо це мін за яки гроші Топ видає секрети. (Окремі, та один за ті гроші якщо учень такий тупий..).)) та піде на навчання? Щоб бути в темі форумних питань.... )))
Яке ж тут ‘дно‘ лишилось, бо дно не хоче порівнювати себе з обізнаннюстью, та бажанням чогось знати..)))"

Перша розумна людина спитала навіщо ця вправа?(Егеж, дурне питання, з самого дна).

Друга розумна людина відповіла, що вправа корисна для могула(могул -склеєні ноги, стабільний корпус, максимально можлива частота поворотів, характерна агресивна робота рук при широкому їх положенні). Не вистачає тільки самих бугрів. До речі, в мене старша мала КМС з цих розваг, а її тренер колись мала олімпійську ліцензію з фристайлу.

Третя розумна людина відповіла "Максимальна кількість поворотів на якійсь відстані"

Четверта нерозумна людина, але дуже хитросрака, пішла до Томаса на сайт і пошукала у календарі , яка в нього зараз школа, ніфуя там не зрозуміла, тому СВОГО ВАРІАНТУ відповіді ВЗАГАЛІ НЕ ДАЛА,, але образила ВСІХ, а в декого, вже мабуть у десятий(!) раз порахувала гроші.

"Ітогі подведьом" - дві відповіді -100% попадання в тему.

Ну, а хтось, ну, "нікагда такова не біло і вот апять"

"дно не хоче порівнювати себе з обізнаннюстью"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik
Старий 16.04.2024, 15:22   #218 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
то що каже в інтернет, то одне важливо..
то що за гроші то значно цікавіше..
ця вправа зовсім про друге.. якшо не володіешь тим, то зберай гроші на секрети... )
я знайшов як боротись з заходом сюди! читати дічь та зневагу один до одного, 👍
тру всі посилання на форум з гаджетів.. а набирати завжди влом...спробую так
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 15:40   #219 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Бачте, хлопці, схоже воно таки української зовсім не розуміє. ЗбЕрає гроші на секрети, але все ніяк не набере

Игрус, лапочка, разве я тебе непонятно написал? Дублирую на вражеском, может хоть так дойдет
Я, ради тебя, из человеколюбия, любить же нужно всех, бо всі Богоносці, навіть , позвонил Томасу и уточнил для чего конкретно это упражнение.
Я, если что, таких у него с десяток уже проделал по много раз.
Такие и мои ученики делают
Это как раз для того, чего у тебя нет

Для СТАБИЛЬНОСТИ КОПУСА в коротких. В любых коротких. В коротких стабильность корпуса это ГЛАВНОЕ условие успеха. Все упражнения направлены на это.
Тот убогий стиль езды, которым ты пытаешься собезьянничать карвинг уже лет 10 - это все равно короткие, хоть ты их и затягиваешь, и в которых ты болтаешь корпусом, как собака хвостом,
Если дошло - хоть помахай хвостом в знак благодарности
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2024, 17:04   #220 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , тепер мені подобається, як ти пишеш, як відносишся, як стібешся і не ведешся на образи. Тому що ти став вище цього. Респект 😉

Не забувай - інтернет доступний кожному. Психіатрична допомога - не всім 😁
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 814 Сьогодні 22:34
MTB: Вело школа (Киев) semona МТБ территория 10 23.07.2014 14:28
Школа сноубординга Go-Boarding Serg Rise Украинские горнолыжные школы 8 14.01.2014 18:02
Тур: Школа сёрфинга в Португалии 20.10.13 Serge Siro Наши Туры 44 21.11.2013 13:38
Школа фрирайда Riskomania irorere Украинские горнолыжные школы 46 16.09.2011 13:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today110317239 (93%)3 (7%)1 (1%)
Yesterday01111950383 (70%)34 (29%)2 (2%)
Month105443970221502525 (63%)1335 (33%)179 (4%)