Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Школа Tomass Marnics
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.03.2024, 18:22   #191 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Ще одне, я завжди трохи заздрив людям, для яких земля "плоская". Твоя їзда останнього сезону, це ми в 80х. Але пятку внутрішньої підніми і буде норм ретро туризм. Правда лижа була 2,05 але то таке.

Добавлено через 10 минут

Який Совєтський шлях? Мова про інстинкти.
Піди на плавання і через пару тренувань почни розповідати людині, яка в дитинстві відпахала тисячі годин, що при совку вода була не така і техніка застаріла. Я одного не розумію, чому ви всі вирішили, що в лижах по іншому.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 19:10   #192 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
[QUOTE=Mik;421147]Ще одне, я завжди трохи заздрив людям, для яких земля "плоская". Твоя їзда останнього сезону, це ми в 80х. Але пятку внутрішньої підніми і буде норм ретро туризм. Правда лижа була 2,05 але то таке.

Добавлено через 10 минут
/QUOTE]

ти ні разу не бачив мене як я їду вільно-дінамічно, бо я на камеру не їжу просто так, а щось вигадую, щось демонструю.. там нема дінаміки точно.. мені просто не цікаво зараз то..
мені дуже важливо розуміння тих, з ким працюю.. то головне..
мені головне як ідуть після мене, і мене другий шлях.. не як у Томаса точно, бо він би викладував не себе, а учнів своїх.. я це так разумію..
якшо ти вибрав його шлях, то з ним і сперечайся..
зі мною учнями сперечайся, я думаю, якщо доживемо, в мене наступного сезону буде колчан стріл, з яким я вийду на дуель ))
чесно мені пофигу як я їду, головне я не втомлююсь як раніше, мені дуже комфортно моє зараз катання, бо я не напружень особливо, якшо звісно є добра опора, на яку можливо покластися..

Додано через 12 хвилин

да я і розумію до чого ти ведеш..
і це якраз внутрішня нога є тим початком, як ти починаешь, такі і висновки..
Так, я олд скул повернув частково в себе, ты правый.. Але то звичайний шлях.. мені цікаво.. в старому є щось цінне, не думай, що і телемарком я теж не поїду, все попереду.. тільки блядсська війна теж керує...
добре, що хоть хтось помічає, того що я собі надумаю ))
Я запланував березень для відео, вже і інших по темпераменту, але курва погода не сприяє.. бо щось не то, в житті цьому точно.. )))

Додано через 13 хвилин

і так і тут ти підмітив вірно, що в моему розумінні в початку перших равнів навчання мае бути не базовий поворот як у новітніх шкіл, а як раз туристичне катання, потім карвінг та экспертний (спортивний) карвінг
А короткий базовий туристичний поворот викладається на першому, туристичному рівні..
це трохи інша методіка, блище до старої..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2024, 21:15   #193 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Mik ,

То промшо ти писав ( і я теж).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2024, 21:26   #194 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, я так в Гудаурі катався. На більше снігу тоді не вистачало якийсь час.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2024, 18:44   #195 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Що таке "разгібаніє в поясніце"?
TikTok - Make Your Day
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2024, 18:48   #196 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, лукач кльовий але й "разгібаніє" мощноє ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2024, 18:50   #197 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, не спорю, ні з першим ні з другим.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 10:43   #198 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця


Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240414_074944_com.instagram.android.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  549,6 КБ
ID:	47507
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2024, 15:05   #199 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
читкий приклад шо таке "раній перенос" коли таз їде в поворот, за лижами (зор, плечі, корпус, таз..)
та шо таке *знос* коли все направлення (зор, плечи, тулуп, таз..) вниз по схилу
там чітко є в коментах по поводження лиж на складному схилі, що один стиль буде зносити, а другий чітко контролює лижі на льоду, наприклад..
Так шо сам лижник вирішуе, як йому та яким методом проїхати..

Додано через 40 хвилин

та недосконалість таких рівнянь, що не враховуеться фази поворота, та лінія схилу..
Просто накладаються модель на модель, нема значення яка фаза, який стиль, який схил та снаряга..
ще то, що зазначив Томас, то, шо я і казав.. що на слаломках не дуже зручно, та нема сенсу їздити за лижами, топто їхати вниз просто орентувати все по схилу, а коли ти на довгих лижах дуже зручно по лижах, тим більше, що їх не так зносить як слаломки.. просто люди не звертають увагу на спорядження та умови..
А таки на гігант лижах зручнише всеж повертатись в поворот, та вести тіло з тазом по лижах..
еле кому це треба, хто элементарно не хоче розуміти, що ці два методи вірні, та по умовах хто їх використовували, той і профі..
це як мерседес і бмв.. міняешь по натхнегню, чи по погоді..
Я за вібір вірних рішень
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 10:24   #200 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я не маю бажання опускатися до образ дурника, який і за 2000€ набрався тільки пехатоі відваги ображати любі думки, які суперечать його хворого бажання в чомусь розібратись.. )
якщо администрация форуму не бажае реагувати на то, що суперечить всім нормам та правилам спілкування в інтернет то і справді цьому форуму вже не довго лишилось..
амінь.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 804 04.04.2024 01:00
MTB: Вело школа (Киев) semona МТБ территория 10 23.07.2014 14:28
Школа сноубординга Go-Boarding Serg Rise Украинские горнолыжные школы 8 14.01.2014 18:02
Тур: Школа сёрфинга в Португалии 20.10.13 Serge Siro Наши Туры 44 21.11.2013 13:38
Школа фрирайда Riskomania irorere Украинские горнолыжные школы 46 16.09.2011 13:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047106 (60%)4 (40%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125254175249782642 (62%)1408 (33%)187 (4%)