Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Школа Tomass Marnics
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.12.2023, 12:13   #161 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Sashko, вату чи безпринципних шукає. бізнес є бізнес
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2023, 15:12   #162 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
вату чи безпринципних шукає. бізнес є бізнес
Дякую, зрозумів його сутність, відписався.
Нема бажання витрачати себе на ватників та "россійськомировців".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2023, 00:31   #163 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@Skyclub
1. Як ставитись до людини, яка налаштовує рекламу російською мовою для людей які розмовляють українською? Чомусь в налаштуваннях реклами нема або білоруської (взагалі за мову не вважає?), або якоїсь із балтійських, або якоїсь зі *стан країн? Чому така зневага саме до українців та української мови?
2. Ваше реакція на мій критичний коментар показує, що у вашій картині світу ВСІ українці знають та розуміють російську мову. Це не так. Спробуйте на це подивитись ніби ви НЕ ЗНАЄТЕ російську мову, і що вам у такий буремний час впарюють щось мовою окупанта. Приємно?
3. Якщо так гарно з Томасом спілкуєтесь - то підкажіть йому, що недобре вважати ніби всі українці знають російську. Це сприймається як зневага.

І ще додам:
4. Коментарі у темі школи можуть бути будь-які. Навіть особиста думка про вчителя, яка не стосується технічних або інструкторських навичок. А просто реакція на його вчинки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2023, 01:21   #164 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
1. Ви можете переглянути налаштування для кожної окремої показаної вам реклами в інстаграмі. І от для реклами Томаса в налаштуваннях були лише вік 18+ та мова: російська або українська.
2. Я не обурююсь його профілем. Я обурююсь тим, що він вирішив що мені буде норм показати рекламу. Споживати його контент обираю я. Він же обирає мене як споживача своєї реклами. Відчуваєте різницю?
3. Томас був своєрідною зіркою в російськомовному сегменті. Не знаю як зараз у нього справи. В той же час ми нічого не знаємо про поляків, словаків, румунів, балтійців. Тому я не можу судити про рівень навіть субʼєктивно - замало даних.
4. Я нічого не казав за його техніку. Інструктор це перш за все людина з якою проводиш багато часу. Якщо людські якості викликають сумнів, все інше не так вже і важливо.
5. Про буковельських інструкторів. Якщо Томас їх вчив, то вони мають бути класні, ні? Але з вашого зверхнього тону складається враження, що у них дуже слабенький рівень. То якже їх він так навчив?


Змінив чувачок на більше нейтральне людина, аби критично сприймалась думка, а не форма.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2023, 00:00   #165 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kairos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Десь у паралельному всесвіті

Снаряга: Лижі є
Друзі, проблема не у Томасі. Проблема у тому, що наше ставлення до війни і ставлення європейців відрізняється. Вони нам співчувають, хтось навіть допомогає, але вони живуть своїм життям. рашка не стала для них ворогом, скоріше небезпечним сусідом. Ті ж латиши та естонці, не всі, але розмовляють москальскою мовою. І це не тому, що вони погано ставляться до українців, а тому, що так склалося. І спілкуватися з нами їм простіше москальскою, а не той же естонською, яку ми 200% не зрозуміємо. І англійську в нас не так багато людей знають. Та що казати, навіть багато інтернет ресурсів в нас досі на російській.
Тому Томас звертаеться такою мовою, яка буде зрозуміла і для нас, і для москалей. Тому що він спілкується з українсями російською, і ми їх розуміємо. Він просто не розуміє проблеми, що це може бути чутливим для україсьго сегменту соц мереж (хоча не для всіх, якщо бути чесним, бо навіть зараз буже багато людей продовжують спілкуватися російською)
А те, що ми будемо ображатися на весь світ, що всі вони не беруть участі в нашій боротьбі з рашистами - ми робимо гірше тільки собі. Світ не ідеальний, він не поділяється на чорний та білий коліри, і зло частіше перемагає, ніж добро.
Звісно, скоріше за все кожен залишиться при своїй думці, але не треба багато очікувати, не буде потім розчарування. Просто сприймайте речі такими, які вони є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 14:37   #166 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
Сумно це все. Проблема в тому, що принципова відмова від якоїсь мови іноді означає відмову від можливості розвитку. Така дилема.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 18:05   #167 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цікаво, в чому в інтернеті пишуть що він russian? Незрозуміло.
Він ж мвбуть підтримав українців у свій час прапорцем в соцмережах, як немало хлопців кого я фоловлю по темі лиж?
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  AD0CAA31-48FF-4C10-A301-63980EC18E25.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  314,7 КБ
ID:	47273
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 18:45   #168 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Skyclub ,
Я не слідкував за темою. Ти саме російськомовного інструктора рівня Томаса шукаєш?
Бо на глобальному ринку є англомовні інструктори суттєво вище рівня Томаса.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 19:23   #169 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
На мій погляд, їзда в Михайла Бойчука десь такого ж рівня і такого стилю. Навчати може теж схоже, він же мабуть працював в Томаса.

А взагалі, задача вивчити англійську на рівні щоб розуміти інструктора цілком підйомна має бути. Говорити важко навчитися, але це не дуже й треба.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 19:25   #170 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Skyclub , Саша, будь ласка, якщо ти не в темі, то не потрібно про плуг. Любий інструктор, який має кваліфікацію вчити карвінгу, надасть тобі достатню кількість знать, повір
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 818 05.05.2024 14:23
MTB: Вело школа (Киев) semona МТБ территория 10 23.07.2014 14:28
Школа сноубординга Go-Boarding Serg Rise Украинские горнолыжные школы 8 14.01.2014 18:02
Тур: Школа сёрфинга в Португалии 20.10.13 Serge Siro Наши Туры 44 21.11.2013 13:38
Школа фрирайда Riskomania irorere Украинские горнолыжные школы 46 16.09.2011 13:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today16305131 (82%)7 (18%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month133353768170112417 (64%)1215 (32%)140 (4%)