Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Школа Tomass Marnics
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.03.2024, 09:09   #181 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Така собі порада. Розгинання в принципі погана річ, ноги треба згинати. Але тримати один кут в поясниці теж не самоціль, плюс в динамічній їзді з поавильним релізом розгинання буде, коли ми відпускаєм ноги а тіло видовжується.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 09:28   #182 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
хороше відео!
багато знавців плутають розгинання а попереку з розгрузкою вверх
Так вот вірно кажучі, розгрузка вверх виконуеться в горнолижній стійці, яка не передбачає розгинання в попереку до виравнювання повного, а змішуеться всі частини тіла равномірно з мін - мах амплітудою..
цілью є зміщення Центра Ваги до верху для більш легкого розвантаження закатованих, та навантажених лиж з подальшою перекантовкою та загрузкою.. це і є "вертикальная работа" з різним рівнем амплітуди для різних задач лижника

Додано через 10 хвилин

@Lyubomyr ,безперечно в різних ситуаціях є різні техники виконання..
Але красичний приклад Томаса дуже доречний, що треба всіма частинами тіла робити "вертикальную работу", а не тільки попереком!
це є основа, класичне виконання..
і то є незмінне, як і горнолыжная стійка.. (є висока - туристична. карвінгова - середня, та спортивна - доволі низька)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 09:34   #183 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@igrus ,

Я написав що порада така собі, бо це неуніверсальне правило і тут є деякі але, про які не говориться. В коротких поворотах з малою амплітудою це загалом хороша порада, і все ж вузька. Це, видно, його усвідомлення останніх років, бо перед тим він вчив протилежне фактично, з того зо я бачив на відео.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 12:16   #184 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ну на "поганому" відео більше амплітуда в колінних суглобах, а ніж в попереку, та все рівно я так не вважаю, що це помилка.. так набагато легше початківцю починати розуміти рух..
класичний рух вертикальної роботи розгрузки-загрузки лиж..!!
Є методи для заробляння грошей, а є методи для швидкого розуміння..
тільки шлях різний..
від два-три витяга до денного заняття, чи тижневі школи по 600€ на виході з записом на наступну в 700€ але якшо воно продаеться, то чому би і ні..
ну і по відео, мій підсумок такий - якшо рух вірний, та головне він в балансі та повному спокою физично-нервової сістеми, тоді сам организм лижника не буде бажати зайвих рухів вертикально, топто на підсвідовому рівні людина буде їхати як Томас на другому відрізку ролику
топто баланс та спокій вирішує бігато маркетингу в навчанні від топів ))
яле я можу змінити думку, коли стану на цьому заробляти гроші.. ))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 13:28   #185 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Ігрус пиши ісчо, гірше вже точно не буде. Хоч поржом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 13:38   #186 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ты можешь ржать сколько угодно, но эти мысли не для тебя дружище, в этом надо немного понимать...
Если что..
почему же так вредно высказывать, то что знаешь.. в чем уверен.. ))
найдется хоть один умник, бля очень умний умник)))
которому разножка не мешает, или возникает вопрос у него, чему она мешает?)))
Но он так в этом уверен, что на всех обижен, и уходит...
потом, не закусив видимо..в субботний обед, опять является со своим исклюзивом, бля редким исклюзивом своей необычной идентичности.. не похожий на всех... "умничка" одним похвальним словом )))

Востаннє редагував igrus: 02.03.2024 о 14:45.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 16:09   #187 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Генератор випадкових слів: квадротріцепси, ісклюзив двічи. Можна переклад? Бо я не закусую, тобто не розумію.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 17:23   #188 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
давай вже якийсь висновки, шо накатав!
чого досяг, шо то темі сказати зможеш?
яки висновки по останому відео..
А то якась не зрозумілиа поява "умнички" Міка в темі.. якись поради особисті.. , очінки значимості на форумі)))
скільки тижнів відкатав в сезоні цьому?
по ділу давай, не соромся..

Додано через 3 хвилини

а, ще.. скільки людей навчив за зиму?)) кому передав знання від поверху "на лабутенах" ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 17:53   #189 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
По ділу:
Дві останні зими промайнули так швидко, що навіть сніг не встигав випадати.
Оснаннє відео, все, як завжди. Диявол в деталях. Якщо дивитись на проїзди топових могуллижників, то розгинання м'яко кажучи дуже присутнє.
Я себе не ототожнюю і ніколи не ототожнював з тим, чим займався або займаюсь.
А на лижах я з дитинства, пара трійка років спорт школи зі зборами та змаганнями. Той накат(кількість днів на снігу мені вже ніколи не повторити). Але ти не соромся, пиши і далі про плями та інші цікаві речі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2024, 18:11   #190 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я 100% впевнен, шо твій шлях в совецеом баченні горних лиж то є знущання над психікою здорового катання, але це твій шлях, який я с жалобою теж поважаю, але ти зовсім не знаешь мого шляху, моїх думок з цього приводу..
то що я тут зараз пишу, то когось дивує, когось цікавить, хтось крутить у віска.. )) як ти до прикладу.. я знаю, що я роблю.. ти знашь, шо колись робив..
Томас знає шо генерувати, бо то є новітня мода, і то є теж частково дуже вірно, але до окремого виду катання, склону, обладнання і т. п.
Я може через рік теж зовсім друге почну писати, бо на кону будуть мій час та оплата за цей час кліентам, що захоче щось змінити..
не дивись в минуле, живи майбутнім..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 818 05.05.2024 14:23
MTB: Вело школа (Киев) semona МТБ территория 10 23.07.2014 14:28
Школа сноубординга Go-Boarding Serg Rise Украинские горнолыжные школы 8 14.01.2014 18:02
Тур: Школа сёрфинга в Португалии 20.10.13 Serge Siro Наши Туры 44 21.11.2013 13:38
Школа фрирайда Riskomania irorere Украинские горнолыжные школы 46 16.09.2011 13:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)