Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Школа Tomass Marnics
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.04.2024, 10:40   #201 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Ігрус.
А може саме ти і є та " ложка дёгтя"? Може саме через тебе багато хто пішов? Не думав про це з цього ракурсу?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 10:41   #202 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Дурнику, ти всує коментуєш школу, у якій я успішно вчився 2 курси, а моя донька вчилась лише місяць тому , а я катав поруч і був присутній на всіх розборах. Можеш зарахувати мені 3 курси, свіженькі.
Твій досвід у цьому питанні - зеро, досвід інших дописувачів по цій темі теж невеликий. Так замість того, щоб послухати - що бачимо?
Ти постійно рахуєш МОЇ гроші(фубля, гидота) і постійно пишеш СВОЮ хуйню скрізь, де тільки можна, виставляючи невігласом і дурнем СЕБЕ.

Адмін тримає тебе тут, тільки як тримають у цирку бородату жінку або як хтиву абізяну, що дивиться на себе у дзеркало, та дрочить сама на себе самозакохано та до нестями.

Ти своїм постійним безглуздим нарцисичним онанізмом вже розігнав звідси майже всіх. Ті, хто ще тут, розділились на 2 табори - або ржуть з тебе, або посилають тебе нах.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 11:11   #203 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
мене ще більше тішить то, що ти себе вважаешь Хорошим (з Великої) інструктором, який планує по чорному працювпти в ЕС виізжати на російско мовних, яким досвід та ранги до лампочки, аби прочитати ранг в Великої букви, та скромний ценік ))
тебе перші же і твої російсконімці і здадут, телега в соціал і пісец твоїй діяльності та статутом в ЕС.. там таким не грають, та не попереджають.. не учні, так ті, кого ти за звичай безкарно ображав в Україні, та вже бачу і по світу.. я рахую в тебе велика база "друзів" по світу, так шо від дойч податкової тобі не сховатись, бо... є на то багато знаків..
яле тут, та в Україні взагалі, ти вже вичерпав свій авторитет та повагу, наскільки мені відомо, з ким я розмовляв на тему Скай Клуб.. чесно я поважав, що ти робиш.. але ця повага вже а минулому, мені шкода, бо соціал в Німеччині то в'язниця, добра сита в'язниця успіхів тобі, але не в плані наебать буржуа..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 11:28   #204 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Єбать!
Ти в цьому спец?
Я не мав сумнівів щодо твоїх "познаній в тому числі ZOLL
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 11:49   #205 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ігрус, ти ще гидотніший, ніж я вважав, ти просто класична зелена мразота, яка спить та бачить залізти до когось у кишеню, мене від тебе просто нудить
Але на цю срань треба відповісти по суті.

1. Я працюю виключно з українцями, я не ідіот працювати з громадянами ЄС, тут не порушують закони.
2. Про мій авторітет не тобі судити, бо ти нічого не знаєш про альп тусовки, кайтові, парапланерні, водні. Більшість людей, що зі мною щось роблять - це постійні учасники, та їх знайомі. Люди приходять до мене по багато разів, мабуть тому, що я погано все роблю... А твої слова про це мають таку ж вагу , як і твої коменти про гірські лижі
3. Ми ніколи не отримували від Німеччини жодного центу соціальної допомоги, а розмір податків, що платить моя дружина тебе б шокував, якби ти знав. Так ок, її німецьки податки йдуть і на те, щоб дарувати Україні Патріоти та Іриси.
4. Я заробляю на українцях і я некисло доначу Україні -конкретним людям на фронті на конкретні справи. Це мої українські податки, які вже точно ніхто не вкраде.
5. Якщо я захочу працювати з громадянами ЄС, то я офіційно зареєструюсь тут, бо це не Україна, де більшість працює у чорну, і все розкрадається.

Хвора ти людина, Ігрус.
Хвора та закомплексована...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 12:19   #206 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Єбать!
Ти в цьому спец?
Я не мав сумнівів щодо твоїх "познаній в тому числі ZOLL
кого ебать?)
ти ж не в Німеччині, чого тебе ебать.. )
моя кума в великому місті західної німетчини мае власну дитяцу школу, зараз вже рік як вийграли тендер на проведення мовних курсів (класи та офіси ввечері простоюють) переважно українців, тісно працює з соціал службами та меріею... трохи законів повчили, майже всі паперові проблеми вирішують своїм учням, та багато чого росповідають, чого мені то не дуже цікаво.. але Україна загалом, це дитячий садочок в порівнянні
.
всі папери, що підписуешь, уважно читай завжди!! та не тільки в Німеччині в ЕС закони дійсни однаково всюди..

"Хорошему" бажанно ту інформацію перевести на німецьку, та тримати при собі.. ))
мені та інформація до лампочки, я плачу податки в Україні..
біженців від войни я розумію дуже вибірково ( більше територіально) , а про "зелень" з закордону то взагалі ТРЕШШ.. 🤮
Я на ті теми просто не розмовляю, бо то як і то, шо зараз в реалі і відбуваеться .. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 12:48   #207 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Чудова тема вийшла, як завжди. Почали з лиж, закінчили, політінформацією. Мабуть час мені в Німеччину. Переїду - дам знати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 12:54   #208 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Чудова тема вийшла, як завжди. Почали з лиж, закінчили, політінформацією.
Класика жанру
Тому я прошу прибити хоч цю тему, хоч би з поваги до Томаса
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 13:07   #209 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Навіть не знаю, що сказати. Шкода, що більшість просто читають і не реагують.

А ти її перейменувати (переназвати) можеш?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2024, 13:53   #210 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Розберить це, я не знаю, що це за поворот (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Гірськолижна школа Буковелю Инструктор Украинские горнолыжные школы 818 05.05.2024 14:23
MTB: Вело школа (Киев) semona МТБ территория 10 23.07.2014 14:28
Школа сноубординга Go-Boarding Serg Rise Украинские горнолыжные школы 8 14.01.2014 18:02
Тур: Школа сёрфинга в Португалии 20.10.13 Serge Siro Наши Туры 44 21.11.2013 13:38
Школа фрирайда Riskomania irorere Украинские горнолыжные школы 46 16.09.2011 13:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)