Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжных ботинок > Выбор Горнолыжных Ботинок
Выбор горнолыжных ботинок всё о подборе горнолыжных ботинок


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.12.2008, 00:34   #1
kaha
Новичок
 
Аватар для kaha
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев
Выбор Горнолыжных Ботинок

Полезные посты по практически верному выбору горнолыжных ботинок:

1. Как правильно определить размер
2. Необходимый бутфиттинг

@sasha: внезапно, самое лучшее и полное видео, что я встречал о подборе ботинок. еще и на русском.

  Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 12:42   #111 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Vulgast
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Найкращий бренд, це той, який на нозі добре сидить. Індекс пише на папірці, який разом з ботом. Або гугл, розказує все те що Ви хочете про модель взнати.
Міряйте ВСІ боти вашого розміру.
Но ведь жесткость - важная штука. От нее зависит гибность ботинка при наклоне вперед.
Какую стоит выбирать жесткость для начинающего, который надеется быстро прогресировать? Рост - 183, вес - 75.

Может я в чем-то не разобрался, но ботинки же стоит подбирать по параметрам и опыту, так?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 12:44   #112 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Vulgast: бери от 70 до 90 - точно не ошибешься.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 12:45   #113 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Vulgast
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Vulgast: бери от 70 до 90 - точно не ошибешься.
Возможно есть какие-то известные модели, о которых хорошо отзывались?
На что еще обратить внимание?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 12:50   #114 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Vulgast Переглянути коментар
Возможно есть какие-то известные модели, о которых хорошо отзывались?
На что еще обратить внимание?
На мою ногу Супер сів Dolomite, тут ще залежить від форми ноги, Доломіте має широку колодку, так само як і Соломон. Росіньол, і Ланджи мають колодку вузенку.
Повторююсь. Хороший бот, це той який на нозі сидить. Ви повиння почувати себе в ньому комфортно з невеличким підтисканням, кліпси повинні бути затягнуті не повністю, щоб потім можна було підтягнути. Індекс Ден Вам порадив, такий і беріть.
ПС Для впевненості вибору, зробіть наступне. Підіть по магазинах і переміряйте все що є на вашу ногу. Тут поділітся враженнями, тоді можна буде і з брендом визначитись.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 15:08   #115 (посилання)
Посол России в Украине
 
Аватар для frolka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва Санкт-Петербург

Снаряга: Elan SLX FIS 14, Elan GSX FIS 14, Elan FX SG WC 09, Nordica Dobermann WC EDT 150 10
на мою ногу тоже отлично содятся доломиты и саломоны. А когда пробую залезть в братовские фишера, которые на размер больше, начинает сводить ногу. до клипс дело не доходит.
а этот странный человек утверждает, что ботинки удобные
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 15:25   #116 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
На мою ногу Супер сів Dolomite, тут ще залежить від форми ноги, Доломіте має широку колодку, так само як і Соломон. Росіньол, і Ланджи мають колодку вузеньку.
В мене нога вузька, але великий підйом і в Ланджи звело ногу, ще коли не закрив 2-го замка. Тecnica сіла просто чудово.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 22:44   #117 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Доброго вечора.
Треба поради. Дозрів до того, щоби купити власні "струменти". Мої дані - 182/95, новачок. З розрахунку трохи на перспективу купив вживані магфайри 10 (168). Тепер потрібно боти. В мому селі аж раптом два магазини, що торгують ботами, і то там майже все виключно Dalbello. Почитавши форум, припускаю що мені тре жорсткість бота 70-90. З відповідною жорсткістю і під мій розмір в наявності лише Aerro 70 та Axion 5. На нозі ніби більш менш нормально, принаймні в порівнянні з прокатними, в яких возився раніше.

Що можете сказати відносно тих бот (чи є якісь мінуси) і відносно жорсткості , на яку поки що орієгтуюся.

І ще одне. В тих магазинчиках ціни орієнтовно процентів на 30 вище, чим можна купити в інет магазинах. Так от, чи варто зробити такий фінт - в локальному магазинчику поміряти модель та вибрати розмір і замовити аналогічну в інет магазині? Тобто наскільки є повторюваність в тих же Dalbello (Aerro/Axion).
Все таки можливість зекоомити 400-500 грн ніби варта уваги...


Дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 22:53   #118 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Да - это хорошая идея померять в одном месте и купить в другом - ботинки должны быть идентичными, не зря же они ИСО9001 имеют.
По поводу жесткости - тоже правильный выбор.
В общем - вперед
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 22.10.2009, 22:55   #119 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
Доброго вечора.
Треба поради. Дозрів до того, щоби купити власні "струменти". Мої дані - 182/95, новачок. З розрахунку трохи на перспективу купив вживані магфайри 10 (168). Тепер потрібно боти. В мому селі аж раптом два магазини, що торгують ботами, і то там майже все виключно Dalbello. Почитавши форум, припускаю що мені тре жорсткість бота 70-90. З відповідною жорсткістю і під мій розмір в наявності лише Aerro 70 та Axion 5. На нозі ніби більш менш нормально, принаймні в порівнянні з прокатними, в яких возився раніше.

Що можете сказати відносно тих бот (чи є якісь мінуси) і відносно жорсткості , на яку поки що орієгтуюся.

І ще одне. В тих магазинчиках ціни орієнтовно процентів на 30 вище, чим можна купити в інет магазинах. Так от, чи варто зробити такий фінт - в локальному магазинчику поміряти модель та вибрати розмір і замовити аналогічну в інет магазині? Тобто наскільки є повторюваність в тих же Dalbello (Aerro/Axion).
Все таки можливість зекоомити 400-500 грн ніби варта уваги...


Дякую.

Думаю что при вашем весе 95кг лутше будет обратить внимание на
жесткость 90-100, если собираетесь совершенствовать технику то как раз будет с запасом на пару сезонов точно. И если есть возмозность познакомиться с подходящей для вас моделью в реале, то знакомьтесь и смело заказывайте её через нет.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 22.10.2009, 23:10   #120 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
> Да - это хорошая идея померять в одном месте и купить в другом
особисто я притримуюся думки, що від торгівлі в стилі "ну очень деньги нужны" треба якось выдучувати :-). Навіть і таким не дуже чистим фінтом... Ще би до 100-200 грн на фоні 1500-2000 в порівняні зі столицями я би ше поставився ну дюже телерантно і особливих рухів не робив би... але 500 - троха засильно. імха, звісно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Подгонка горнолыжных ботинок kvv515kvv Мастерская 320 22.03.2023 01:18
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
Термоформовка, запекание ботинок RRR77 Мастерская 209 06.03.2020 14:41

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125144222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)