Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Выбор лыж для новичка
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.12.2009, 09:54   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Выбор лыж для новичка

Тема для подбора снаряжения для начинающих.

Интерактивный Скиселектор Интерактивный помощник по выбору лыж

От себя добавлю: не берите дешевые лыжи! Лучше взять за те же деньги бэушку классом выше. На дешевых лыжах, в которых внутри нет дерева, Вы вряд ли сможете овладеть техникой резаного поворота.
  Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:08   #191 (посилання)
Новичок
 
Аватар для max_tv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: прокатные :)
ну по тому что выдал селектор, то по цене новые я могу потянуть только эти: 2012 elan eflex 4 red plate. или 2012 elan eflex 4 green plate. в чем разница между ними? или же искать б\у elan waveflex 8. как для новичка в чем я буду видеть разницу?
и сразу же вопрос: стоит ли тут взять эти? Распродажа б/у снаряжения Elan SpeedWave 8 - купить в Киеве | Интернет-магазин Skirental
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:36   #192 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від max_tv Переглянути коментар
ну по тому что выдал селектор, то по цене новые я могу потянуть только эти: 2012 elan eflex 4 red plate. или 2012 elan eflex 4 green plate. в чем разница между ними? или же искать б\у elan waveflex 8. как для новичка в чем я буду видеть разницу?
и сразу же вопрос: стоит ли тут взять эти? Распродажа б/у снаряжения Elan SpeedWave 8 - купить в Киеве | Интернет-магазин Skirental
для вашої маси четвірка буде явно зам'якою. Навіть можливо і вісімка (хіба що плануєте повний розслабон замість каталки). Так що я би радив би 10-ку, якщо троха фінананси не тойво - б/в, нічого страшного в тому нема. Глянте на біржу, є посилання з цього форуму - там досить часто продають лижі в нормальному стані.

пс. при своїх 90 кг і після трьох днів каталки я купив магфаєри десятку. б/в. Трохи думав що будуть жорствокаті. Перший день на них був в шоці - але потім ні разу не жалкував. Але тут один ньюанс - ці лижі люблять агресію. і швидкісь. от коли я трохи поїхав швидше - вони ожили. коли повз як черепаха - вони були як дерево. Хоча зараз, коли вже є троха техніки - вони живі і на черепаших ходах :-).

ТОбто коли збираєтеся прогресувати - десятку. якщо ні, чисто розслабон - вісімку. четвірку для ваших параметрів - гроші на вітер. Імхо, звісно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:41   #193 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Макс, с Вашим весом нужно смотреть в сторону двойного титанала. Это модели с номером 14. К примеру waveflex14. О восьмерке - забудьте.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:43   #194 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Макс, с Вашим весом нужно смотреть в сторону двойного титанала. Это модели с номером 14. К примеру waveflex14. О восьмерке - забудьте.
все таки судячи з усього - початківець. Чотирнадцятка може бути закруто.
Вісімка - тут напевно згоден, хоча то залежить від того, що планується... точніше чи планується нормальна каталка..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:46   #195 (посилання)
Новичок
 
Аватар для max_tv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: прокатные :)
ну б\у вісімку можу собі дозволити за 1000гр, навіть якщо не підійде віддам малому, ростом мене догоняє,а по вазі кілограм до 60 не більше потяне.
хоча літає він покраще мене, на 2й трасі лише пару раз злетів на перших разах.
подолав 13ті, і ще декотрі червоні. хоча на лижі стали разом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:55   #196 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
за 1000гр можна пробувати відшукати нормальну десятку після 3 сезонів... якщо лижа правильна і катав їх правильний чол, то за три сезони вона не вбивається...

свої перші магфаери я купив після 2 сезонів в одного досить поважного чоловіка на цьому форумі, сам відкатав на них три сезони. Тепер даю покататися колегам, які ще не купили власних. Вони, як правило, пісяють кип'ятком від тих магфаєрів після прокатних. і то ті лижі після 5 сезонів досить активної каталки...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:58   #197 (посилання)
Новичок
 
Аватар для max_tv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: прокатные :)
Планую з понеділка попасти на буковель,попробую в прокаті щось найти з цих лиж попробувати. підсвідомо думаю що буду прогресувати,швидкість люблю,принаймні на машині точно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 23:59   #198 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
все таки судячи з усього - початківець. Чотирнадцятка може бути закруто.
Вісімка - тут напевно згоден, хоча то залежить від того, що планується... точніше чи планується нормальна каталка..
Круто по цене - согласен. Но эти лыжи для комфортного катания. Это не спортцех. И с таким весом - 2 титанала само то. Найдите через мой профайл, мои каталки на амфибиях 12 и 14 и я думаю Вы все поймете.
К Ста http://extreme.com.ua/forum/vybor-go...tml#post161028

И еще это Выбор горных лыж. Общие вопросы
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 00:10   #199 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
а так нориальна лижа під вашу масу і з претензіями на прогрес в пристойному б/в стані потягне 2000-3200 грн... хіба що зараз наприкінці сезону хтось з поважних людей скидатиме залишки - тоді є шанси купити дешевше.
я свої перші десятки взяв за 1200 грн (вони тоді були після 2 сезонів) - але то було 4 роки тому.
вайфлекси дванадцядку 2011 року купляв цієї осені за 3500 після кількох днів каталки (і це схоже на правду) - в принципі я вважаю що то досить вигідне придбання.

Додано через 8 хвилин

Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Круто по цене - согласен. Но эти лыжи для комфортного катания. Это не спортцех. И с таким весом - 2 титанала само то. Найдите через мой профайл, мои каталки на амфибиях 12 и 14 и я думаю Вы все поймете.
К Ста http://extreme.com.ua/forum/vybor-go...tml#post161028
griig, Ви трохи кокетничаєте. Не рівняйте свій досвід з досвідом початківця. Який ще не дуже навіть по червоних катається буковельских (max_tv, вибачте коли що)...

Втім, max_tv, було би дуже добре, якщо би ви десь змогли би взяти десятку дванадцятку на день каталки... так би мовити для тест-драйву... щоби знати що треба.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 00:14   #200 (посилання)
Новичок
 
Аватар для max_tv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: прокатные :)
та воно і понятно що добре би... але питання чи будуть вони в прокаті. зразу ж питання,якщо таких в прокаті немає,який аналог брати для тесту?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Выбор лыж для самых маленьких jordik Выбор горных лыж 214 13.02.2019 16:37
RB: Дети на роликах, выбор роликов для детей waterboy Роллер территория 78 24.04.2015 11:25
Выбор третьей пары лыж kvv515kvv Выбор горных лыж 24 06.11.2012 22:06

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday3107027782 (83%)16 (16%)1 (1%)
Month125104188245312647 (62%)1407 (33%)190 (4%)