Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2009
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.02.2009, 08:41   #241 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
все пропало, точніш, поплило. Друзі з Києва мали бути ще до суботи та вирішили їхати сьогодні зранку бо каталка ніяка...
  Share with Facebook
Старий 06.02.2009, 14:34   #242 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Повідомленя з лінії фронту
Відважний боєц Джоллі телетайпом, повідомляє: по цілому фронту з ранку плюсова температура, на горі Довгий туман з дрібним снігом, амуніциї з коефіцієнтом 5000мм. вистарчає на 3-4 години, потім все вогке і мокре і загони лижебордерів змушені відступити в тил салону автобуса для просушкі сугрєву і підготовки до наступного штурму.
Персонал комлексу героїчно борется зі сповзаючим снігом, протягом ночі заганяє його на призначені для каталки місця, і зранку всі траси виглядають свіженькими і готові приймати чергові загони відважних бійців гірськолижного фронту.
Джоллі тримайся, чекаємо нових повідомлень. На підмогу завтра буде висланий десант свіжевиспаних бійців у сухому одязі.
  Share with Facebook
Старий 06.02.2009, 14:46   #243 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ага, и нас 12 тушек едет. Солнышко обещают.
Намутил себе Атомик SL 12 спортцех!!!!!!!!!...а тут каша ожидаеццо.
Будем вкатываться!!!
  Share with Facebook
Старий 08.02.2009, 23:08   #244 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Розвідка донесла, Що тубус з лижами Ігруса успішно стоїть в сторонці, крім цього повідомлення розвідників , не обіцяли ніц хорошего. Але свірбьож в одному місці не давав покою.
В пятницю після завершення тих справ, які можна було завершити, і відкладання тих, які можна відкласти (якщо робота заважає каталці на лижах, треба міняти роботу) залив бак бензи і в темінь рушив в дорогу. По дорозі злапав декілька ям, погнув диски, тріснуло ліве крило від... (капєйка). Вночі приїхали на хату і спати, нам не заважали розвішані для просушки на всіх гріючих приладах, комбези, куртки, шапки, внутрєнніки від чобіт, навіт біля біде, висіли жіночі, такі тоненьки червоненьки з гепюрчиком. (як вони їх носят я весь в догалках) так от, ВСЕ ЦЕ НАМ НЕ ЗАВАЖАЛО!.
Зранку бортовий компутер показав -4, ура, каталка буде.
Запізнився тільки на 6хвилин і щасливі у 8:06 почали перший підьйом. Зразу на пятірку бомбити 5Ф, рєспєкт Буковельскім працівникам, вони ходили і розбивали брили ногами, і загладжували лижами. Вєльвєтік був чудовий, без льодіку, і протримався до 9:26 практично без черг на підьйомеик, сонечко зробило свою справу і до тяжкої кашки добавилась черга на 4хв чекання, ЦЕ ВЖЕ ЗАНАДТО . Бігом на 12 на чорну не попхались, у звязку з невеличким досвідом каталки :wink: чемно зіхали по розбитій червоній, ЖАХ. Напевно тому там не було ломів . Далі на одинадцяту, запресований лєдокс, і восьма. Восьма могла би бути і покраще, збтите жортке покриття змушувало пахати на кантах. Після дванадцятої години рванули через чайнікштрассе на рідну одиничку, по дорозі глянули на двійку, цілком пристойна траса не зважаючи на обдертий сніг біля лісу. Одиничка як завжди вірно чекала нас, зберігаючи достойне покриття для наших змучених кантів. Відбомбивши по повній програмі, в 15:012 запакували свої змордовані тушки в копічину рушили на хату де нас чекала руська банька.
  Share with Facebook
Старий 09.02.2009, 11:52   #245 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Выхи удались на славу - людей практически не было, трассы хорошими, а погода была безупречной!
  Share with Facebook
Старий 09.02.2009, 14:47   #246 (посилання)
Мастер
 
Аватар для Funcarver
 
Зараз: поза форумом
Звідки: så by

Снаряга: Ski-og lurer
2 All:

В субботу и воскресенье, на прошедших выходных откатали на Буковели.

Итак, лучших два катабельных дня на Буковели в этом сезоне. Погода была весенняя, солнечная. Трассы с утра были жесткие, к обеду их разбивали в бугры и мокрую расколбашенную кашу. А на северных склонах 8-ки и 13-го не отпускало до вечера.

Поднимаясь на креселки, мой попутчик напевал песню:

Шумят ручьи,
Звенит капель...

А я снимал маску и подставлял свою мордаху для солнечных ванн... Немного загорел

Нагонявшись с утра по жесткачу, к обеду было приятно катнуть по расколбасу и вспомнить молодость...

Я опять катал на телемарке, как я соскучился за "поломанными" креплениями. Опять много удивленных. Небольшая группа людей, подъехала и спросила где я научился кататься и попросили продемонстрировать . Приятно.

Один чудак подъехал и сказал: прикольно ты на этой фигне ездишь.
В ответ услышал: это не фигня - это ТЕЛЕМАРК!

Эх, куча позитива! Каталка удалась.
  Share with Facebook
Старий 09.02.2009, 19:15   #247 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Сьогодні подзвонив А888 школіння відбуваєтся при нетаючому снігопаді, його оріділили в групу професіоналів, забрали гарбузи з під рук, і муштрують далі.
СНІГ СИПЛЕ І НЕ ТАЄ!!!!
  Share with Facebook
+ A888
Старий 09.02.2009, 20:20   #248 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Сьогодні подзвонив А888 школіння відбуваєтся при нетаючому снігопаді, його оріділили в групу професіоналів, забрали гарбузи з під рук, і муштрують далі.
СНІГ СИПЛЕ І НЕ ТАЄ!!!!
УРААААА!!!
Спасибо Альбертович, порадовал хорошей новостью
  Share with Facebook
Старий 09.02.2009, 20:35   #249 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від borisimus Переглянути коментар
УРААААА!!!
Спасибо Альбертович, порадовал хорошей новостью
Це Андрюхі дякую казати треба, я тільки ПЕРЕДАЮ хороші вісті.
На прохання Ігруса у звязку з кризою слово пєРєдаст застосовувати не буду.
  Share with Facebook
Старий 10.02.2009, 11:48   #250 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
просто каждый день за погодой слежу, ибо в школу в субботу выезжать а snowforecast каждый день разное показывает
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель закрытие сезона 2009 Sheridan Буковель 25 17.04.2009 13:26
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31
Пилипец сезон 2009 Sheridan Пилипец-Подобовец 51 23.02.2009 10:48

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0000112 (84%)16 (12%)5 (4%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month84664719258222861 (61%)1690 (36%)159 (3%)