Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.03.2023, 11:18   #191 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Sheridan, спитай про пекантовку в будь кого з інструкторів.
Що до стопи, то в плузі вчать, так. Як результат, потім ікси на довгі роки, через "кантування зовнішньої, і нерозуміння, що робити з внутрішньою
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2023, 22:50   #192 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Бачити мізинець? А він тут головний )

так! тут чітко виражена робота стопами. Гарна їзда.

Добавлено через 7 минут

Я скажу так, хто реально корситовується стопами, той приречений на короткі повороти такого типу. Який саме буде результат може бути дещо різний, це залежить від різних факторів, від діапазонів рухів, координації, таймінгу, сили і навіть тілобудови але у всіх буде цей ефект гострих, енергійних, поворотів з вираженою амплітудою і flex-to-release. А хто каже що він стопами керує але в нього короткий це стрибок і скид пяток, той дурить і себе і інших. Мені дивно як дехто будучи профі лижником досі це не винайшов для себе, навіть якщо він в танку і нікого не слухає, це мало б статися випадково, як це сталося в Райлі, Пола, і хлопців типу них.

Добавлено через 9 минут

Хоча, можливо якраз випрямлення ніг замість flex-to-release і є ключ, чому це не стається. Тут по суті комбінація цих двох елементів є ключем.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2023, 23:12   #193 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
А хто каже що він стопами керує але в нього короткий це стрибок і скид пяток
О, а ось і інструмент. Дякую, бро
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2023, 21:24   #194 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Я не буду це перекладати. Тема важлива ) Це сам Харб пише

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1679599247946.jpg
Переглядів: 31
Розмір:  1,32 МБ
ID:	46823

Messages from the Hot Tub: Many people mention that they get quad-burn while skiing. If proper conditioning is not a factor quad-burn comes from a few things. One is definitely sitting back or not getting to the sweet spot ahead of the bindings. The other is too much weight on the inside ski, (this keeps the inside quad contracted) which restricts blood flow for recovery in turns. As far as adductors, I never felt that they burned. If you tip with the inside foot first and don't force the big toe edge while the ski has all the weight on it, the adductors don't get too much force resistance. The key is to focus on foot tipping and quad relaxation. Add the right amount of counteracting after tipping the kinetic chain lines up the joints to support pressure build-up, which saves muscle use.

If you get more precise and analyze the timing of the release much of the extra energy waste in skiing is from forcing a release due to extra tension in the legs.

Notice the difference in ski bend. The inside ski has less pressure on it, therefore the muscles don't have to support weight on that ski. The idea is to bend or shorten the inside leg faster than pressure builds. If you do so the muscles can accept fresh oxygenated blood to the quads of the inside leg on that ski. This will delay the onset of the burn and fatigue.

@Lyumomyr, бачу там твій комент. Розкажеш, що вирішили?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2023, 21:50   #195 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ну він каже, що требе швидше відпускати. Навіть якщо це контрольований реліз, його можна скорочувати. Суорочувати час навантаження на м‘язи. Але від скебе скажу, що якщо тиск великий і ти хочеш плавно і контрольовано, все так. доведеться велику частину тої енергії згасити своїми м‘язами (ще частина може все твоє тіло штовхнути), тому ноги мвють бути сильні і треновані до ексцентричних навантвжень.

Добавлено через 4 минуты

Це він дцже слушно зауважив, що дисципліна їзди на зовнішній нозі сприяє відпочинку внутрішньої ноги.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2023, 21:56   #196 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Я все прочитав. Твій комент більше для тих, хто лінується юзати гугл транслейт )

Фотка Харба тупо космос...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2023, 22:07   #197 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Мені ця фотка теж дуже подобається. Здається це для книжки Essentials фотосесія. Там ще оптика про рівня, по деталях і кольорах видно.

Добавлено через 8 минут

До речі, по лицю Харба видно, як в такому повороті пється чашечка кави
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2023, 08:29   #198 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
ну наконец-то вы по фото начинаете шото чувстаовать..)))
положениние стоп конечно гуд, но не супер гуд))
кофе уже можно конечно пить.. и птиц наблюдать.. но хруст деревьев, от лёгкого ветерка, пока не доступно думаю. 😎
да и в целом по выражению лица видно, что такое катание приносит лыжнику щастье.. продлеает жизнь несомненно 👍

Добавлено через 8 минут

и этап стрновления такого катания тоже верно описан
правда Корбан Даллас? когда ты с Серёгой жаловались на подъёмнике на жжение квадротрицепца ))
и чтобы разобраться в этом надо намного иметь знаний в анатомии, физиологии и биомеханике спортивной

Добавлено через 17 минут

и Харб там очень по простому говорит, что не надо делать и что надо делать.. американцы много упрощают в своём описании процесса, не многие поймут о чем речь..
Но видимо все начинают понимать, как классно не слушать хруст колена, а прислушиваться к деревьям и смаковать каждый метр такого катания.. )
лично мне кажется что иногда Микелла Шиф. немного жалеет, что закончилась трасса и финиш..
ещё бы катила и катила, не оставляя шансов со временем другим учасницам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2023, 08:53   #199 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Цікаво про квадротріцепси.
Генератор випадкових слів.
Так розшифровується загадковий нік.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2023, 10:37   #200 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Цікаво про квадротріцепси.
Ну фактично цей м'яз саме тріцепс. Але є офіційна назва, прийнята у всьому світі. Це з латині.

Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
американцы много упрощают в своём описании процесса
Харб австрієць )

Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
положениние стоп конечно гуд, но не супер гуд))
пакаж!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00203722 (85%)4 (15%)1 (3%)
Yesterday027222642 (58%)30 (42%)1 (1%)
Month736245083641562 (64%)876 (36%)14 (1%)